Şimdi Ara

Samsung I9003 Galaxy SL >ANA KONU<Yeni 2.3.6> (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.473
Cevap
11
Favori
284.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheJudgé

quote:

Orijinalden alıntı: ekselansah

3 gün önce samsung ürün destek kısmına mail attım ve hala i9003 kullanıcısıyım ve hala 2.2 froyo kullanıyoruz çıkış tarihi ile ilgili bilgi verirmisiniz diye . Adamlar i9003 için android 2.3.4 sürümü mevcut olmayıp kendi imkanlarınız dahilinde yüklerseniz mesluliyet kabul etmeyiz dediler. Bence peku bi çalışma yok verdikleri cevap moral bozdu.

Yani su an daha cikmadi demisler illaki cikcak ama.. Beyler bide mesaj yazarken turkce karakterler cikmiyo onu nasil halledicez

Türkçe karakterlerin cikmasi icin harflere basili tutun
  • Türkiye romu bulan var mı kiesten tekrar update alabileceğimiz bir rom?
  • ben 2.3.4 xxkph romu yukledım kies ile makınada hıcbır problem yok super sorunsuz sadece root etmek istiyorum superoneclick işe yararmı yada nasıl yapılır yardım edermisiniz lutfen?? aksama kadar bı cevap yazarsanız cok sevınırm tesekkurler... ayrıca root etme ıstememın tek nedenı ıcınden bı dosya degıstırınce harıcı ve dahılı sd kartlar yer degıstırıyormus bu cok ısımıze yarar 8 gb harıcımı kendı dahılı sd kart olarak gorurse tum hd oyunları sorunsuzca ındırıp oynarız... bekliyorum yardımlarınızı...
  • XXKB1 romu yukledım once 2.2.1 o halde ıken kiese baglanınca 2.3.4 guncelleme var dedı bende yukledım ve sorunsuz sekılde kullanmaktayım su an hıcbır problem yok makınede tum uygulamalar hd oyunlar hatta emulator ıle psx oyunları kamera radyo ınternet gps sorunsuz calısmakta tek derdım root etmek su an o da dedıgım gıbı sd ve external sd nın yerını degıstırmek ıcın...
  • arkadaşlar merhaba,
    biraz önce turkcell 250mb internet paketini aktifleştirdim,paket veri sekmesini tıklayınca yukarıda e logosu çıkıyor, 3g yazmıyor bu normal mi acaba başka ayar yapmam gerekiyor mu?
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReDComrade

Türkiye romu bulan var mı kiesten tekrar update alabileceğimiz bir rom?

Bizim orjinal I9003JVKD1 Romunu buldum Çin forum sitesinden indirdim Ama SPTbox Diye zımbırtı lazım yüklenmiyor.Samfirmware den I9003XWKB1 Sürümle Kieste Güncelleme çalışır hale getirdim

Ama teli flashlamadan ilk aldıgımızdaki romda kieste şöyleydi

PDA:KD1 PHONE:JXKA4 CSC:KC1(TUR) Ama Sorun çıkaracağını sanmıyorum güncelleme gelirse offical bizede Düşer sanırım Bekleyip görecez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alderondor01 -- 2 Eylül 2011; 23:15:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zildjiann

arkadaşlar merhaba,
    biraz önce turkcell 250mb internet paketini aktifleştirdim,paket veri sekmesini tıklayınca yukarıda e logosu çıkıyor, 3g yazmıyor bu normal mi acaba başka ayar yapmam gerekiyor mu?
    teşekkürler.

Hattı 3G ye açtır açık değilse.Açıldıktan sonra hala 3g görünmüyorsa 3g kapsama alanında değilsin demektir
  • Stock rom kullanan arkadaşlar Rom manager kullanarak rom alsanız bize upload etseniz bizde o romu yükleyerek stock roma dönsek böyle bi iyilik yapsanız nasıl olur:)
  • kimse xxkph 2.3.4 e root yapmadımı ya?? lutfen bı yardım...
  • ne güncellemeymiş arkadaş ya,verem etti bizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alderondor01

Stock rom kullanan arkadaşlar Rom manager kullanarak rom alsanız bize upload etseniz bizde o romu yükleyerek stock roma dönsek böyle bi iyilik yapsanız nasıl olur:)

evet beyler bu iyiliği yaparsanız çok minettar kalırız çok önemli bir olay
  • Bende biraz önce telefonu 2.3.4'e flashladım.Kamera çalışmayınca tekrar flashladım.Gerçekten hızlanmalar söz konusu.Ama bu sefer telefonu root edemiyorum.
    Running psneuter diyor ve orada kalıyor.2.1 versiyonunda sorunsuz rootladım.Yükseltince burada takılıyor.Napabilirim yardımcı olsanız.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zildjiann

arkadaşlar merhaba,
    teşekkürler.

Hattı 3G ye açtır açık değilse.Açıldıktan sonra hala 3g görünmüyorsa 3g kapsama alanında değilsin demektir

3g yazmaz orda e yerine H harfi görunur ama 3g ye açtırman lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyre1907

kimse xxkph 2.3.4 e root yapmadımı ya?? lutfen bı yardım...

Bak bende de XXKPH 2.3.4 var... ve ben root yaptim xda forumunda yaziyor nasil yapacagin...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1191623
  • hocam ben 2.3.4 yaptım, orjinal samsung romu ile, link isteyeceksin biliyorum, araştırıyorum adresi bulamıyorum. Ancak tek dosya ile odin aç, dosyayı göster start'a basarak 2.3.4 yaptım, hiç bir verim kaybolmadan, hatta son aramalarıma kadar hiç birşey kaybolmadan güncellendi, sağlıklı ve hızlı çalışıyor. linki bulduğumda ekleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: embercrescent

quote:

Bak bende de XXKPH 2.3.4 var... ve ben root yaptim xda forumunda yaziyor nasil yapacagin...

burda yazandan anladıgım xxkph yi once xxkpe ye cevırıor costum fw ıle sonra root yapıyorsun dogrumu __?? sonunda makınen root lu versıon xxkpe mi oluyor?? yardımın ıcın tesekkurler daha detay verırsen sevınırım cok uzman ve ıngılızcesı super bırı degılım orda birde SOC yazıyor o ne ki??

• quote:

quote:

Stock rom kullanan arkadaşlar Rom manager kullanarak rom alsanız bize upload etseniz bizde o romu yükleyerek stock roma dönsek böyle bi iyilik yapsanız nasıl olur:)

Bizi Sallayan olmayacak.Herkez Görmezden gelir bunu:)
  • Arkadaşlar Stock romu kullanan arkadaşlar ROM manager la Rom alıp bizle paylaşsın Lütfen.yapın bi babalık Zor bişe değil
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: embercrescent

quote:

burda yazandan anladıgım xxkph yi once xxkpe ye cevırıor costum fw ıle sonra root yapıyorsun dogrumu __?? sonunda makınen root lu versıon xxkpe mi oluyor?? yardımın ıcın tesekkurler daha detay verırsen sevınırım cok uzman ve ıngılızcesı super bırı degılım orda birde SOC yazıyor o ne ki??

Hayir hayir telefonu XXKPE ye cevirdigin falan yok... benimki root lu rom XXKPH, bu yontemle yaptim...

SOC = super one click isimli program...

once telefonu download mode da aciyosun (ses kisma tusu+ menu tusu+ kapama tusu)

sonra odin programini acip pc ye bagliyorsun telefonu, hic ayar degistirmeden PDA kismina 1. maddede linki verilen .tar dosyasini koyup starta basiyodun...

bu bitince super one click programiyla (odini kapatip) root yapiyosun...

ondan sonra da yine odin programini acip teli bagliyodun ve PDA kismina bu kez 3. maddede linki verilen .tar dosyasini koyup startliyosun...

bende yaparken bi sorun olusmadi... su an superuser im...

• quote:

quote:

quote:

Bizi Sallayan olmayacak.Herkez Görmezden gelir bunu:)

ilerde kendileri de buna ihtiyaç duyacak yana yakıla arayacaklar fazla değil kies bir guncellemeyi yayınlasın görürüm ben onları

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.