Şimdi Ara

Samsung I9003 Galaxy SL >ANA KONU<Yeni 2.3.6> (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.474
Cevap
11
Favori
284.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tigiy0070

@DayısızDr
    Hımm, şüphelenmenin sebebi neydi telefonla ilgili? Çünkü sanırım sadece kargoyla alırsak indirim oluyor, gidip tek mağazadan world card'la alsak yine mi indirim olmuyor?

Bir de android market açık mıydı ve romu turkcell rom mu acaba?

mağzadanda alabilirsin aynı fiyata
  • beyler bugün telefon durduk yerde gözümün önünde kapanıp açıldı O.o , ondan öncede 1 kere kitlendi tuş kilidi açayım derken ...
    sanırım android marketten virüs bulaştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momo-Oz -- 21 Ağustos 2011; 19:05:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaPAxA

quote:

Android Market ten bişey indirebiliyor musnuz? İndirmeye çalıştığımda kapanmaya zorla diye hata veriyor..

Sorunu çözdüm..
    Kies ten telefonu güncelledim , yeni sürümle market uygulaması otomatik yüklendi , artık bişey indirebiliyorum..

Yalnız bunun dışında 1 sorum daha var.
    Asphalt 6 yükledim ama oyun telefon hafızasında.. görev yöneticisinde sd karta taşı kısmı pasif , App 2 SD uygulmasında oyun görünmüyor , aynı şekilde SDMove da da görünmüyor..Nasıl taşıyabilirim harici karta , başka oyun yükleyemiyorum bu yüzden..

root yaparsın sorun gider benim cihazda 12 tane hd oyun var hepsini yukledım kasma felanda yok :=)

• quote:

@DayısızDr
    Hımm, şüphelenmenin sebebi neydi telefonla ilgili? Çünkü sanırım sadece kargoyla alırsak indirim oluyor, gidip tek mağazadan world card'la alsak yine mi indirim olmuyor?

Bir de android market açık mıydı ve romu turkcell rom mu acaba?

şüphemi nedenleri birkaç taneydi: şöyle ki gelen telefonun ekranın etrafındaki metal çerçeve rengi siyah renkten birazaçıktı. yeğenimede aynı telefondan almıştık onunki ile yanyana koyunca benim ki daha eski daha mat gözüküyordu. ayrıca benim hafıza kartı çıkmamıştı telefondan. ayrıca telefonunun camın üst kısmına bastırınca içine gidiyor. bu gibi gıcırtılar şüphe uyandırdı bende. telefonda turkcell romu falan yoktu. uç tuş sorunu yoktu. google market o sıra trye açık değildi sonra açıldı zaten market access gibi programlarla başka ülkeden bağlanıyormuş gibi yapıp marketi kandırıyorsun.:)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DayısızDr

şüphemi nedenleri birkaç taneydi: şöyle ki gelen telefonun ekranın etrafındaki metal çerçeve rengi siyah renkten birazaçıktı. yeğenimede aynı telefondan almıştık onunki ile yanyana koyunca benim ki daha eski daha mat gözüküyordu. ayrıca benim hafıza kartı çıkmamıştı telefondan. ayrıca telefonunun camın üst kısmına bastırınca içine gidiyor. bu gibi gıcırtılar şüphe uyandırdı bende. telefonda turkcell romu falan yoktu. uç tuş sorunu yoktu. google market o sıra trye açık değildi sonra açıldı zaten market access gibi programlarla başka ülkeden bağlanıyormuş gibi yapıp marketi kandırıyorsun.:)

Of içime resmen kurt düşürdün:) Vatan'da ki kdv indirimi (telefon 899'a geliyor) world card'a 6 taksit uygulaması sadece web mağazasında geçerlidir diyor, yani vatana gidip elden bu kampanyadan yararlanılmıyor sanırım yarın telefonla arayıp soracağım. Fiyatların bu kadar uygun olması da belki teşhir ürününü sattıklarından dolayı olabilir diye düşündüm.

• quote:

quote:

quote:

Of içime resmen kurt düşürdün:) Vatan'da ki kdv indirimi (telefon 899'a geliyor) world card'a 6 taksit uygulaması sadece web mağazasında geçerlidir diyor, yani vatana gidip elden bu kampanyadan yararlanılmıyor sanırım yarın telefonla arayıp soracağım. Fiyatların bu kadar uygun olması da belki teşhir ürününü sattıklarından dolayı olabilir diye düşündüm.

Ben Vatan da peşin 899 a aldım..
    Ama aldığım gün kampanyanın son günüydü..
    Yine de bir sorun belki yeniden vardır kampanya..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben Vatan da peşin 899 a aldım..
    Ama aldığım gün kampanyanın son günüydü..
    Yine de bir sorun belki yeniden vardır kampanya..

hala 899 tl ama stok bitmiş sanırım sadece beyaz var ben beyaz aldım fena değil beyaz da çok güzel duruyo ve dikkat çekici :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momo-Oz -- 22 Ağustos 2011; 12:48:24 >

• Şu an vatan bilgisayara doğru yola çıkmak üzereyim. Bugün baktım optimus black'e tekrar zam gelmiş ve 998 tl olmuş ama zaten yüksek SAR değeri (1.27w/kg) nedeniyle almaktan vazgeçmiştim, mutant olmaya niyetim yok. 899 tl ye samsung sl alacağım. Ayın 28 inde de samsung s plus gelecekmiş sanırım, umarım samsung galaxy sl'e yakın bir fiyatta gelmez :)
  • quote:

Şu an vatan bilgisayara doğru yola çıkmak üzereyim. Bugün baktım optimus black'e tekrar zam gelmiş ve 998 tl olmuş ama zaten yüksek SAR değeri (1.27w/kg) nedeniyle almaktan vazgeçmiştim, mutant olmaya niyetim yok. 899 tl ye samsung sl alacağım. Ayın 28 inde de samsung s plus gelecekmiş sanırım, umarım samsung galaxy sl'e yakın bir fiyatta gelmez :)

zaten şu an s plus teknosada satılıyor fiyat 1200TL

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=145011434&CS_Category=_SAMSUNG221&CS_Catalog=_TELEKOM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momo-Oz -- 22 Ağustos 2011; 13:05:18 >

• merhaba arkadaslar ben 1 hafta once vatandan samsung galaxy sl beyaz aldim 899 tl world karta 5 taksit.telefondan o kadar memmunum ki anlatamam.herkese oneririm.ankaradaki vatanin karum ve ankamall subesini aradigmda bana 1099 tl dediler bende 444 56 56 yi bilgi almak icin aradigimda sadece web de gecerli oldugunu soyledi.telefondan siparis verince 5 taksit ve 1 gunde siteden siparis verince 6 taksit ve 1 haftada gelecegini soylediler.bende telefondan siparis verdm.ups kargoya ile geldi. 2 gun icerisinde elime gecti(siparisi verdigim de saat 15:00 di kargoya yetistirememisler bir sonraki gun verdiler kargoya) telefon elime gecer gecmez aldigim cam filmi (mat film taktim sakin normal film takmayin alirken anti-glare yani mat film alin parmak izi yapmiyr ve parlama yapmiyor )ve silikon koruma kapini taktim ilk bir kac gun bir telefon icin 900 tlnin fazla ve pahali oldugunu dusundum ama kullandikca az bile verdigimi dusunuyrm :) telefona ihtiyaciniz varsa ve butceniz uygunsa hic dusunmeden alin.beyaz rengi ayri bir tatli oluyor .d kutudan 8 gblik hafiza karti cikti. icinde turkcell romu felan yok icinde basarinin marketi, slide me ve samsung apps ile geldi.kiese taktim hemen guncelledim android market geldi.herkese siddetle tavsiye ederim. herkese iyi forumlar

• vatan bilgisyara yazdığım ve sonuçsuz kalan mesajlardan bir örnek:
    ben:
    "....nolu sipariş ile elime ulaşan telefonun demo ürün olduğundan şüpheleniyorum. bu durumda ne yapmam gerekir?"
    onlar:
    "Sayın .........,
    Demo ürün derken tam olarak ne demek istediniz anlıyamadım. Ayrıntılı bilgi rica ederim.
    Saygılarımızla...
    Vatan Bilgisayar San. Tic. AŞ
    www.vatanbilgisayar.com"
    ben:
    "demo ürün mağazalarda müşterilerin ürünü incelemeleri için kullanılan ürün demek istedim. Yani müşterilerin mağazada kurcaladıkları, kullandıkları telefonlardan... Bu şüphemin sebebi, aynı üründen yeğenimede aldık vatandan, ona gelen daha parlak, kasası daha sağlam, telefonu çevreleyen metal plaka daha siyah. Benim telefonun arka kapağı kenarlardan biraz basınca gıcırtı yapıyor. Birde bana gelen telefondan hafıza kartı çıkmamıştı. sonradan bir mağazaya gidip aldım... sanırım ne demek istediğim anlaşılmıştır..."

bundan sonra mesajların arkası kesildi...
    yeni mesajlar açtım. şikayetimi dile getirdim yine sorularıma sorularla cevap verildi...yüzde yüz müşteri memnuniyeti :)

• iphone ye herkes binbir turlu laf ediyor ama guncelleme konusunda adanlar harika. Cihazimi satiyorum iphoneye gececem. 24 nisanda electro world den alinma cihaz. Ilgilenen varsa kafasinda fiyat belirlesin pm atsin. Istedigim fiyat verilmezse kardesime vericem.
  • Eğer vatan bilgisayar mağazasına giderseniz, sadece web için geçerli dedikleri kampanyaları, mağazadan 1. elden de alabiliyorsunuz. Bugün gittim mağazaya, fiyat 899 tl idi ama sadece teşhir ürünü kalmıştı :( Ankara da başka hiç bir mağazada da kalmamış. Yeni sevkiyatta görünmüyormuş. Yalan oldu bizim iş şimdilik, şanssızlık işte.

Optimus blackle samsung sl'i karşılaştırma fırsatımda oldu. OB daha ince ve hafif olmasına rağmen SL de gayet ince ve hatta daha kaliteli görünüyordu. Ben SL'i daha çok beğendim fiziksel görünüş olarak.
  • beyler şu oyunları nerden bulurum android markette yok gözüküyorlar bikaç tanesi free indirmeye calısıyorum türkiyede uyumsuz diyor bilgisayardan atmaya calısınca android marketten .. nasıl yapcaz

Cordy
    Guerrilla Bob
    guns n glory
    winds of steel
    mega jump
    motorbike gp
    A Monster Ate My Homework
  • Galaxy SL de olu pixel olursa garanti kapsamina girip tamir ettirebiliyor myuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uluoz

Galaxy SL de olu pixel olursa garanti kapsamina girip tamir ettirebiliyor myuz?

Evet :) Yalnız Tam Olarak Hatırlamamakla Birlikte Ya 3, Ya da 5 Tane Ölü Pixel Olunca Garanti Kapsamında İşlem Görüyordu Yanlış Hatırlamıyorsam. Yani 1 Ölü Pixel İçin Garantiye Yollarsanız Geri Yollarlar.

Yine de Emin Olmak İçin Cihazı Aldığınız Yere de Bir Sorun Derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Momo-Oz

beyler şu oyunları nerden bulurum android markette yok gözüküyorlar bikaç tanesi free indirmeye calısıyorum türkiyede uyumsuz diyor bilgisayardan atmaya calısınca android marketten .. nasıl yapcaz

Cordy
    Guerrilla Bob
    guns n glory
    winds of steel
    mega jump
    motorbike gp
    A Monster Ate My Homework

Google dan blackmart diye arat..siteye gir app yi yükle..hangi oyunu istersen hepsinin full u var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: qkhn83

iphone ye herkes binbir turlu laf ediyor ama guncelleme konusunda adanlar harika. Cihazimi satiyorum iphoneye gececem. 24 nisanda electro world den alinma cihaz. Ilgilenen varsa kafasinda fiyat belirlesin pm atsin. Istedigim fiyat verilmezse kardesime vericem.

Kardeş güncellemeden bol birşey yok..illaki kies e gelsin diye beklemek zorunda değilsin..odin le kurabilirsin cihazına..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

quote:

iphone ye herkes binbir turlu laf ediyor ama guncelleme konusunda adanlar harika. Cihazimi satiyorum iphoneye gececem. 24 nisanda electro world den alinma cihaz. Ilgilenen varsa kafasinda fiyat belirlesin pm atsin. Istedigim fiyat verilmezse kardesime vericem.

Kardeş güncellemeden bol birşey yok..illaki kies e gelsin diye beklemek zorunda değilsin..odin le kurabilirsin cihazına..

Garanti dışı kalan cihazi napim ben. Bende android seviyorum ancak,iphone sistemi guncellemek daha kolay. JB yaparsin iphonede o da garanti disi yapmiyor cihazi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

quote:

Garanti dışı kalan cihazi napim ben. Bende android seviyorum ancak,iphone sistemi guncellemek daha kolay. JB yaparsin iphonede o da garanti disi yapmiyor cihazi.

Sen kendini o kadar şartlandırmışsınki bize yapacak bişey kalmamış. Ondandır sana bu parçayı hediye etmem

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.