Şimdi Ara

Samsung I9003 Galaxy SL >ANA KONU<Yeni 2.3.6> (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.473
Cevap
11
Favori
284.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sürüm güncelleyince silinen bişeyler var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaPAxA

Sürüm güncelleyince silinen bişeyler var mı?

Telefon hafızasındaki herşey silinir (Sd Karttakiler hariç) yedeğinizi alın o yüzden :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 15 Ağustos 2011; 17:36:08 >
  • bugünde bir gelişme yok...
  • Arkadaşlar bir sorum olacak gerçi bunu ben çözemediğsem burdada kimse çözemez ama yinede bir sorayım:
    Benim telefon açıldığında ortam taranıyor yazısı takılı kalıyor. Bir türlü ortam tarama gitmiyor. Daha önce çözmüştüm sorunu. Değişik yollar deneyip. Bu sorun genelde external sd carddan kaynaklanıyor. programları buraya kaydırınca çıkabiliyor bu sorun. O yüzden en son kurduğum programı silince external sd cardan düzelmişti. ama artık oda çözmüyor. Ne yapsam acaba. external sd cardı değşitrince çözülüyor... yani sorun harici sd cardı okumakla ilgili birşey ama bilmiyorum... 32gblık kartıda yeni aldım bir bozukluk yok ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DayısızDr

gerçi bunu ben çözemediğsem burdada kimse çözemez ama yinede bir sorayım:

Mesajındaki şu ince ayrıntıdan sonra çoğu kişininde içinde bendeki gibi araştırıp cevap verme isteği kalmamıştır eminim =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jrazrael

quote:

Mesajındaki şu ince ayrıntıdan sonra çoğu kişininde içinde bendeki gibi araştırıp cevap verme isteği kalmamıştır eminim =)

bir iki yöntem var aslında ama dediğin gibi dostum arkadaşın yarım istemeyen artis tavrını görünce oruçlu oruçlu bu forumda ne işi var acaba dedim kenime. Cevabım kendime kalsın ama bu konuyu çok kolay çözebiliyor kullanıcılar.
  • Arkadaslar yaklasik 2 aydir bu cihazi kullaniyorum basima gelen aksilikler: takilma veya donmalar(roottan olabilirmi?) sarj sorunu.. Ayrica bana kalirsa superclear lcd amoledden daha iyi renk kalitesi sunuyor. Bugunku galaxy s2, i9003 karsilastirmamda gozle gorulur bir renk kalitesi farki vardi. S2 resmen maviydi. Ben genel hatlariyla cihaZimdan memnunum. Bu takilma problemleri root sebebiyle olabilir diye dusunuyorum. Sizce?!
  • quote:

Orijinalden alıntı: zuneville

Arkadaslar yaklasik 2 aydir bu cihazi kullaniyorum basima gelen aksilikler: takilma veya donmalar(roottan olabilirmi?) sarj sorunu.. Ayrica bana kalirsa superclear lcd amoledden daha iyi renk kalitesi sunuyor. Bugunku galaxy s2, i9003 karsilastirmamda gozle gorulur bir renk kalitesi farki vardi. S2 resmen maviydi. Ben genel hatlariyla cihaZimdan memnunum. Bu takilma problemleri root sebebiyle olabilir diye dusunuyorum. Sizce?!

takılma nedeni root nedeniyle olabilir , rootu yeniden yüklemeyi deneyin sorun çözülmezse micro sd kartınızla bir işlem gerçekleştiriliyorsa o anda ve kartta bir arıza varsa cihaz bekleme yapabilir diye düşünüyorum .tekrar yükledikten sonra birde bikaç gün kartsız kullanmayı deneyin, birde karta bi low level formatla scandisk yaparsanız daha iyi olur
    şarj olarak benim tel 1.5 gün gidiyor ve evet amoledden daha kaliteli bi ekran bencede , amoled bildiğimiz saturasyon (renk doygunluğu) patlaması yapılmış ekran kendi bilgisayarınızdada doygunluğu sona getirirseniz beyazların mavileşip renklerin amoleddeki gibi olduğunu görceksiniz , birde amoledde pixelleri görebiliyorum ama bizde görünmüyor bizim pixel aralığımız daha az,aslında bu birazda amoledin yapısı ve çalışma prensibiyle alakalı

quote:

Arkadaşlar bir sorum olacak gerçi bunu ben çözemediğsem burdada kimse çözemez ama yinede bir sorayım:
    Benim telefon açıldığında ortam taranıyor yazısı takılı kalıyor. Bir türlü ortam tarama gitmiyor. Daha önce çözmüştüm sorunu. Değişik yollar deneyip. Bu sorun genelde external sd carddan kaynaklanıyor. programları buraya kaydırınca çıkabiliyor bu sorun. O yüzden en son kurduğum programı silince external sd cardan düzelmişti. ama artık oda çözmüyor. Ne yapsam acaba. external sd cardı değşitrince çözülüyor... yani sorun harici sd cardı okumakla ilgili birşey ama bilmiyorum... 32gblık kartıda yeni aldım bir bozukluk yok ama...

Hafıza kartınızda bi arıza olabilir ,Bad sector olmuşsa eğer kart çalışır ancak ne zaman arızalı noktaya yada noktalara veri yazmaya kalkarsa hata vericektir , veya farklı bir arızası olabilir , farklı bir kartla yeniden deneyin veya bir süre kartsız kullanın , ha birde ekleme kartınıza Low Level Format atarak bad sectorlerden bir nebze kurtulabilirsiniz ,ardından birde scandisk gerek tabi..

Kartınızı takarken metalik kısımlarına olduğunca el vurmamaya calısın yağlı kalıntılar temassızlık yaratabilir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 16 Ağustos 2011; 23:53:49 >

• sağol the judge, sd formatter diye bir programla karta format attım şimdilik sorun yok.
  • quote:

quote:

:) sorunu çözdüm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreedevil

quote:

quote:

bir iki yöntem var aslında ama dediğin gibi dostum arkadaşın yarım istemeyen artis tavrını görünce oruçlu oruçlu bu forumda ne işi var acaba dedim kenime. Cevabım kendime kalsın ama bu konuyu çok kolay çözebiliyor kullanıcılar.

yöntemleri merak ettim şimdi:)

• telefon kapalıyken alarm çalmıyor. bunun bir çözümü var mı?
  • arkadaşlar yeni official gingerbread rom çıktı I9003XXKPH.

buradan indirebilirsiniz.

http://hotfile.com/dl/127060598/1e1f7a3/I9003XXKPH_I9003XXKPH_I9003SERKPH.rar.html

ben de şu anda indiriyorum daha flash'layıp denemedim. deneyen herkesin yorumunu bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozansah

arkadaşlar yeni official gingerbread rom çıktı I9003XXKPH.

http://hotfile.com/dl/127060598/1e1f7a3/I9003XXKPH_I9003XXKPH_I9003SERKPH.rar.html

ben de şu anda indiriyorum daha flash'layıp denemedim. deneyen herkesin yorumunu bekliyorum.

offical çıktıysa kiese gelirki zaten ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheJudgé

quote:

Orijinalden alıntı: ozansah

arkadaşlar yeni official gingerbread rom çıktı I9003XXKPH.

offical çıktıysa kiese gelirki zaten ??

Türkiye sürümü olmayabilir. Bölge koduyla alakası var diye biliyorum.

• http://twitter.com/#!/SamKiesUpdates de
    yazdığına göre
    SER = Russia I9003XXKPH/I9003SERKPH (Android 2.3.4)
    1 hour ago via web

bu rusyada çıkan gingerbread 2.3.4 güncellemesi, sıra bizede gelir inşallah. hadi bakalım hayırlısı...
  • "I have recieved the official 2.3.4 update through kies, (Australia)"
    samfirmware de bir kullanıcı australya içinde kies 2.3.4 güncellemesi olduğunu yazmış...
  • samfirmware de yazanlara göre, google motor-ola ile anlaşmış samsung da buna kızmış. samsung android işletim sistemi yerine, badaya önem verecekmiş...
  • quote:

samfirmware de yazanlara göre, google motor-ola ile anlaşmış samsung da buna kızmış. samsung android işletim sistemi yerine, badaya önem verecekmiş...

Google motorolayı satın alıyor , Samsung bu olaydan oldukça memnun , ve diğer firmalarda .. bu bilgi yanlış android sistem yerine badaya önem flanda vermiyor yine herşey eskisi gibi .. çeviride bi yanlışlık yaptın galiba

http://www.donanimhaber.com/cep-isletim-sistemleri/haberleri/Motorolanin-rakipleri-Googlein-satin-alma-girisiminden-memnunlar.htm

• çeviride yanlışlık yapmadımda samfrimware yorumu yanlış yapmış o zaman. aşağıdakinden benim yazdıklarım anlaşılmıyor mu?
    "Samsung isn't that happy!
    Posted by Samsung on August 17, 2011 at 7:00 PM

Samsung held an emergency meeting, which according to Yonhap News was a day after the announcement of the Google-Motorola deal. Although the Google acquisition and the future possibilities must be the top agenda, Lee Kun-hee, chairman of Samsung Electronics also asserted that the company should develop its software competitiveness.

Lee emphasized that the “IT power” in the industry is now shifting from hardware companies like Samsung to software companies. Lee suggested to strengthen the software competitiveness by hiring more employees (perhaps, Steve Kondik’s recruitment now makes sense) and even seek mergers and acquisitions if necessary.

www.Sammyhub.com
    é

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.