Şimdi Ara

İnceleme yayınlamak için ekran kartı çaldılar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
8.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Nvidia'nın çift grafik işlemcili yeni amiral gemisi GeForce GTX 590 için ilginç bir olay yaşandı. Bir süre önce Nvidia'ya yakın kaynaklardan, GeForce GTX 590'la ilgili olarak Asus'un başına talihsiz bir olay geldiği ve resmi lansmana günler kalan bazı kartların çalındığı haberini almıştık. Asus tarafından gelen doğrulamayla birlikte konu üzerindeki sis perdesi de aralanmış oldu. Gelen bilgilere göre lansman öncesinde beş adet GeForce GTX 590 çalınırken, durumun anlaşılmaması için kartların çalındığı koli daha sonra tekrar bantlanmış. Asus'un başına gelen hırsızlık olayının asıl ilginç yanı ise çalınan kartlarla, NDA takvimi sona ermeden yani lansman yapılmadan önce inceleme yayınlanmış olması.

GeForce GTX 590 gibi sınırlı sayıda üretilen üst seviye ekran kartları için üreticilerin belirlenen takvime uymasına büyük önem gösteriliyor. Daha alt segmentlerdeki modellerde olmasa bile en üst seviye ürünlerde, NDA takvimine uymayan firmalara ambargo uygulanabiliyor. Bu noktada hırsızlar, Asus'un GeForce GTX 590 hazırlıklarını baltalamak istemiş olabilirler. Diğer taraftan sadece belirli miktarda kartın çalınarak, test sonuçları ve inceleme yayınlanması, b "sıkı" donanım tutkunu olan kişi veya kişilerin, herkesten önce inceleme çıkabilmek için böyle bir girişimde bulunmuş olabileceği ihtimalini de güçlendiriyor zira kartlarla inceleme yapılması sıradan bir hırsızlık vakası için göze alınamayacak derecede riskli bir hareket olarak değerlendiriliyor.

• Umarım Mesut Çevik inceleme için çalmıştır
  • Mesut Çevik bu işin içinde olabilir.
  • Sanki onları bulamıcaklar.
  • Mesut Cevik sandim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar sakin karşılamış Asus. Çalan insanı bulmayı değil neden çaldığını bulmayı önemsiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whtswrongstupid

Mesut Cevik sandim

+1
  • İnceleme için kart bile çalıyorlar artık
  • quote:

Mesut Cevik sandim

Bende :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiyede 1 KArt Üreticisi olsa ve Kartı Çalınsa İnanın Mühebbet hapis ister ama adamlara bakın sakin :D :D
  • olayın sonuna kadar bunları yapan mesut çevik sandım sonradan jeton düştü
  • Bırakın bırakın ulan incelemek istiyorum.
  • Reklam kokusu alıyorum
  • quote:

Mesut Cevik sandim

Bunu duymaya geldim
  • Ne boş adamlar var dünyada
  • quote:

Mesut Cevik sandim

+ 1
    quote:

Orijinalden alıntı: MIKROP DOGAN

quote:

Mesut Cevik sandim

Bunu duymaya geldim

Malesef Duyamadın Kirve. GVZ Programınımı kullanıyorsun ?
  • İnceledikten sonra kullanıyorlar tabi.
  • Boş işler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

İnceledikten sonra kullanıyorlar tabi.

Kullansınlar tabi ne diceklerdi Biz bunları inceledik işimiz bitti geri getirdik
  • Niye bu kadar büyütüyorlarki inceledikten sonra geri vercektim :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.