Şimdi Ara

KIZ TAVLAMA REHBERİ (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.920
Cevap
130
Favori
190.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: faho

quote:

Orijinalden alıntı: AxiRyzz

quote:

Orijinalden alıntı: ALONSO_06

quote:

Orijinalden alıntı: bagavir

quote:

Kısmetim açıldı bu aralar kız benden uzaklaşsın diye la lu konuşuyorum ama yok nafile aşığım diye haber yolluyo kuzeniyle sizden yardım istiyorum ayarlama konusunda şükür problemim yok ama soğutma konusunda bi taktik nolur
    Hani neden istemiyosun diyosanız kız çok aşırı zengin takıldığı yerler filan baya bi lüx aşırı da güzel yanıma da yakışır ama parasız genç rolünü üstlenemem

Hahahhaha mesajlarını saklıyorum bu alıntıyı da töbe unutmam

Ya hani takılmaya takılırım parasını da yerim ama benim kendimce bi itibarım var kızla takıldık baş başa kıza mı ödettiricem bi kere konunun ilk sayfasında demiyo mu kızların gözünde tanrı olacaksınız diye o bende her daim var tanrı kuluna hesap ödettirir mi en kısa bi örnek vereyim golden pub bi kere gittim kızla sevgili değiliz ama cazibesi beni alt etti bi şeyler yaşadık bitsin istemiyorum garson da adi habire gelip duruyo ne istersiniz lan seninle mi ilgilencem kızla mı fiyata bakmadan bi şey almamayı orda öğrendim zaten la çay bardağının yarısı yok tane 80 tl olur mu hesap 255 TL cepte 80 TL para ödesene hadi sağolsun ordakiler param olmadığını anladılar kız lavaboya gittiğinde bu seferlik bizden olsun her yer aynı olmaz kıza rezil olursun dediler de yırttım

Kız manyak mcdonalds burger king yemez anca brother's - anca big cheff onlarda da bi menü var ki of sorma fiyat yazmıyo bakıyorum et olmasın şu olmasın bu olmasın en iyisi salata alayım 22 TL bi salata höh la aylık alıyorum annemlerden 300 tl kıyafet şu bu bana ait zaten yok aga burcu kendi yolunaa ben kendi yoluma

Kızdan karşılığını alabiliyorsan verilir...ancak seninki de çok nazlıymış,bir yerden sonra yürümez.Hele az çok karakter sahibi bir erkek isen zaten götüremezsin,bir yerden sonra biter.

Vallaha ben tarz olarak mahalle arası dürümcüden tut,700 liralık hesap ödeyeceğim mekanlara da kız götürürüm.

Kız dediğin her ortama uymalı,onu yemem bunu yemem şımarıklığı,mekan seçme,muhit seçme komplekslerinden arınmış olmalı,biz de insan çocuğuyuz biz nasıl her yerde yiyebiliyorsak belli başlı komplekslerimizden nispeten arınmışız;onlar da aynı şekilde olmalılar.

Kız isteyerek ya da istemeyerek emirvaki yapıyor ben şurdayım diyor yapabileceğim bi şey yok hani hesap ödememe izin vermez asla ama zorla ödüyorum işte biraz deneyim diye bugün kabul ettim cebimde 30 liram vardı iddaa tuttu yeni gelen sistem sağolsun "kg var " cebimde 315 lira para var şimdi gittiği yere kadar
    ders çalışıyorum fazla buluşamayız dedim anlayışla karşıladı bakalım

• quote:

al işte yine akıl yoksunu bi kız daha. kendinden kaçandan hoşlanmış gitmiş de.
    Ahmet olm bırak bu kızları ya. gel iibf'ye takılalım seni bir sürü kızla tanıştırayım yav.
    bence doğru söylüyor, tabi bu benim düşüncem, farklı bişeyler de olabilir, kafanı karıştırmayım.

Kız doğruyu söylüyormuş sanırım bugün okulda da konuştuk baya. Ama acayip şaşırdım şu son 1-2 haftadır kız içime düşecek gibiydi. Konuşmaya öyle başlayınca açılacak bana zannettim. Neyse iyi oldu bu arkadaş olarak iyiyiz o kızla zaten.

Ama harbiden dediğiniz gibi kızlar kendisinden kaçan erkeklere aşık oluyor sanırım :S
  • Birisi banada yardimci olabilir mi? Kimse benim mesajlari takmiyor. Gorunmuyormu anlamadim ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotherPlanet

Sigara içen erkekler kızlar karşısında çok şey kaybediyor diyorlar sizce doğru mu?

Fosur fosur nikotin kokarsan gayler karşısında bile kaybedersin!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leroyy

quote:

Sigara içen erkekler kızlar karşısında çok şey kaybediyor diyorlar sizce doğru mu?

1. si fosur fosur nikotin kokulmaz. O, fosur fosur sigara içilir olur. 2. si seni bilmem ama ben ılık değilim gaylerle işim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnotherPlanet -- 5 Ekim 2011; 23:19:37 >
  • quote:

Kız isteyerek ya da istemeyerek emirvaki yapıyor ben şurdayım diyor yapabileceğim bi şey yok hani hesap ödememe izin vermez asla ama zorla ödüyorum işte biraz deneyim diye bugün kabul ettim cebimde 30 liram vardı iddaa tuttu yeni gelen sistem sağolsun "kg var " cebimde 315 lira para var şimdi gittiği yere kadar
    ders çalışıyorum fazla buluşamayız dedim anlayışla karşıladı bakalım

Reha aman diyim kıza para yedirme, öyle lüksçü kızlardan uzak dur. 1-2 gün yedirirsin. Sonra paran biter yüzüne bile bakmaz. Sonuçta sen de Bentley'e binen bilkent behlül'lerinden değilsin. Kızın bıraktığı yetmiyomuş gibi ona harcadığın paranın muhasebesini yaparsın acın katlanır.

quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#
    Kız doğruyu söylüyormuş sanırım bugün okulda da konuştuk baya. Ama acayip şaşırdım şu son 1-2 haftadır kız içime düşecek gibiydi. Konuşmaya öyle başlayınca açılacak bana zannettim. Neyse iyi oldu bu arkadaş olarak iyiyiz o kızla zaten.

Ama harbiden dediğiniz gibi kızlar kendisinden kaçan erkeklere aşık oluyor sanırım :S

Bu kaçan kovalanır olayı erkeklerde de geçerli. Bana da oldu geçen sene kız yüzüme bakmıyodu o yüzden deli oluyodum.
    İnsan birşeye ulaşamayınca o şey olduğundan daha da kıymetli olur. İnan bana. Sonra ulaştığında da değeri yavaş yavaş düşer gözünde, başka şeyler değerlenir.

Gençler bu arada bugün tiyatro akademinin ilk tanışma toplantısına gittim(bizim okulun tiyatro klübü). Orda çok fena gızlar vardı yav. Gitmemdeki amaç gızlar değil ama, ordakiler de fena yav.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Leroyy

quote:

1. si fosur fosur nikotin kokulmaz. O, fosur fosur sigara içilir olur. 2. si seni bilmem ama ben ılık değilim gaylerle işim yok.

Soru baştan aşağı komik zaten, aklı selim insan zaten bu soruyu sormazdı.

Dua et alıntı yapıp cevap verdim, dalga geçmiş bile olsam. En azından yanıt verenin oldu.

• Gençler şu sıralar genellikle gelen pm lere ağırlık veriyorum :\
  • quote:

Orijinalden alıntı: dizyy

quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

quote:

Orijinalden alıntı: dizyy

Bu arada selam . Bende yol basinda danisayim . Arkadasimin , arkadasi hosuma gitti . 1 defa denk gelip yemek yedik . Bende 1 hafta sonra falan arkadasima mesaj attim birazda alkolun vermis oldugu etki ile ( alkolik degilim ama hergun belli oranda alirim guzel oluyo ) neyse kiz , sevgilisi yok dedi . Iste bir sure konustuk ardindan arkadasim bana durup dururken bak ciddimi dusunuyorsun falan dedi bende dusunmesem 1 hafta beklemezzdim . Oturdum dusundum falan dedim ki yok oyle bisi .

Neyse bana dizyy faceden ekle kizi dedi . Bende kizi 1 defa gormusum sacma olmazmi dedim abaza gibi ( kiz bizim okula girdi bu sene ) oda yok olmaz dedi . Ben soyledim gibi bisiler dedi kiviramadi . Bisiler soylemis ama ne soyledigini bilmiyorum . Neyse ekledim ben 1 hafta sonra falan bu arkadasimla konustuktan sonra. Neyse dun iste saat 11 gibi facebooka foto eklemis begendim bende ( hic huyum degildir uzun zamandir girmiyordum ayrica , ilave yine alkol vardi ) oradan kiz yazdi !iraz konustuk ve cikti . Havadanm sudan okuldan mokuldan . Sizce simdo napayim ? Nasil bir yol izleyim

Selam dizzy ne zamandır girmiyordum ya buraya kış geldi sezon açıldı dizzy durumdan anladığım kadarıyla arkadaşın kıza olayı tamamen anlatmıştır ve kızda ciddi düşünecek birni istiyor onun için saan ciddimisin diye soru geldi,kızlar apızlarına hakim olamazlar kesin hakkında konuşmuşlardır ama sana şunu diyeyim kız gerçekten iyi biriyse ve ciddi düşünüp evleneceği birini istiyorsa ve sende gerçek manada hoşlanmadıysan duygularıyla oynama yazık kıza alkolün etkisiyle hoşlandım seviyorum diyip ertesi gün yok olmaz dersen kız için iyi olmaz bence sağlıklı düşünerek karar ver ama belli bi olgunluktaysan ve kızda helal süt emmiş biriyse ciddi düşün kardeş kaçırma derim inan kaşar kızlardan artık sıkıldım lanet olsun valla ciddiyim temiz birini bulsam evlenecem

Cevap icin sagol :) kizin soyleyip soyledigi konusunda bir fikrim yok ama bana soylememis gibi geliyor .

Alkol konusunda ise hep aldigim icin bir sorun cikmiyort . Yani sarhos olmam o yuzden dusuncelerimde bir degisiklik olmaz. Evlenmelik veya ciddi bir iliski konusunda ise kizin oyle birsey dusundunu sanmiyorum konuyu bilmiyordur .farz edelimki kiz soyledi diger kizda biliyor simdi ne yapmam lazim . Arkadasim suan pek takmiyor . Yemege cikalim dedim yalan oldu . Birsey yapalim diyorum birsey demiyor . Ama ilk baslarda ona benzer seyler demis gibi oldu .

Bende birseyler sezdigim icin en azindan birseyler soyle vb seyler soyledim . Yani olmacak gibi bosuna uzulmeyeyim dedim . Oda 2nizinde uzulmesini istemem dedi .arkadasimda samimi bir arkadasim. Bundan sonraki yapilmasi gereken nedir ? Ne dusunuyorsunuz olaylar hakkinda

Gelismeler oldu . Yine facebookta denk geldik ve ben yine resmini begendim . Aslinda resmini begendigimde yaziyor , bende bu yuzden begendim . Sorarsa soylerim hem dedim . Begendim yazdi hemen yanlislikla 2 tane ayni yuklemis , simdi fark ettim silecem dedi 1 tanesini tamam falan derken muhabbet basladi baya surdu 2 saat falan sonunda numarasini espirili bir sekiilde farkli bir yoldan verdi ( biraz sicak bir kiz , cana yakin espirili falan ) neyse o gun birbirimizi kaydettik.

Ertesi gun mesajlastik falan . Yani pek kayda deger birsey olmadi ( mesaj yazmaktan falan nefret ederim , cunku yazamam bana sacma gelir , ayni zamanda ne yazacagimi unutrurum ) kizda zaten telefona pek bakan birisi degilmis arada mesajlastik ama dedigim gibi mesajlasma usulubunu bilmem tum islerimde ararim . Aramak daha kolay . Neyse dunde biraz sohbet mohbet idare ettik . Sizce neler yapayim baska ? Adim atmak icin , acele olsun istemiyorum . Ayrica mesaj atmak yerine aramak istiyorum ama hemen aramak tuhaf kacabilir . Sizce nasil bir yol izleyeyim

• mesajim bulunsun
  • Merhaba arkadaşlar, benim de geçenlerde bir meselem oldu sizden taktik ve yardım isteyeceğim.
    Okuldaki sosyal gruplardan biri vasıtası ile bir kızla tanıştım. 2 kere görüşebildik grubun toplantısı ve tanışma kahvaltısında. Kız çok aklıbaşında, zek, çok tatlı birisi. Benle aynı düşüncede dünya görüşü olarak, kitap okuyan bilgili kültürlü bir kız. Hani öyle klasik havalı, tüm erkekler peşimde onlara işkence edeyim tarzında bir kız hiç değil. Ankaraya dışarıdan gelmiş yurtta kalıyor, ya benle yaşıt yada benden 1 yaş küçük orasını bilmiyorum. ama dediğim gibi klasik kızlara benzemiyor.
    Onunla konuşmalarımız hep arkadaş ortamında oldu. Okuduğumuz kitaplardan, izlediğimiz filmlerden bahsettik birbirimize. Mesela bir Fransız filmi "Cesaretin Var Mı Aşka" yı yeni izledim çok beğendim demişti, bende birkaç film önerdim ona, Esaretin Bedeli, Forrest Gumb, Amelie gibi. İzlerim dedi ben aslında tarihi filmleri gerçekte olmuş ya da olabilecek filmleri çok severim dedi.Tabi bu muhabbetler arkadaş ortamında olduğu için başka arkadaşlar da konuşuyordu genel muhabbetti yani. Ben yazar olduğumu söylemiştim gruba ilk girdiğimde Ondan döndü biraz muhabbet, tiyatro akademide olduğumu söylemiştim(bizim okulun tiyatro klübü). Yanımda kağıda yazılmış(o muhteşem benden başka kimsenin okuyamadığı kendi el yazımla) şiirim vardı,tiyatro seçmelerine giderken yazmıştım,yanımda kalmış. Onu okudu ve çok beğendi. Aşk şiiri fln değildi daha çok felsefi bir şiirdi. Başka yazdıkların varmı okumayı çok isterim fln dedi. Ben de fırsat oldukça okuturum onları sana dedim. Kahvaltıda yanyanaydık bir ara, kızın resmen dibindeydim bacaklarımız birbirine değiyor fln, arada şevkat gösterisi gibi gülerek omzundan tutuyorum fln. Ama kız hiç bundan rahatsızlık duymadı, sürekli bana bakarken fln gülümsüyordu. Face'den ekledim kızı ama daha kabul etmedi, yurtta olduğu için nete girmesi zor oluyor diye düşünüyorum.
    Olay budur, sizden biraz taktik, tavsiye, yorum vs isteyeceğim.

• EKLEME Kız yarım saat önce facebook'tan arkadaşlık isteğini kabul etmiş.
    Hadi arkadaşlar az yorum az öneri yav
  • quote:

EKLEME Kız yarım saat önce facebook'tan arkadaşlık isteğini kabul etmiş.
    Hadi arkadaşlar az yorum az öneri yav

kız cepte tamam dh de bir karşimizin daha ilişkisini başlatmış bulunmaktayız
  • Kız meselesi olunca konu ucuyor he :)
  • quote:

Merhaba arkadaşlar, benim de geçenlerde bir meselem oldu sizden taktik ve yardım isteyeceğim.
    Okuldaki sosyal gruplardan biri vasıtası ile bir kızla tanıştım. 2 kere görüşebildik grubun toplantısı ve tanışma kahvaltısında. Kız çok aklıbaşında, zek, çok tatlı birisi. Benle aynı düşüncede dünya görüşü olarak, kitap okuyan bilgili kültürlü bir kız. Hani öyle klasik havalı, tüm erkekler peşimde onlara işkence edeyim tarzında bir kız hiç değil. Ankaraya dışarıdan gelmiş yurtta kalıyor, ya benle yaşıt yada benden 1 yaş küçük orasını bilmiyorum. ama dediğim gibi klasik kızlara benzemiyor.
    Onunla konuşmalarımız hep arkadaş ortamında oldu. Okuduğumuz kitaplardan, izlediğimiz filmlerden bahsettik birbirimize. Mesela bir Fransız filmi "Cesaretin Var Mı Aşka" yı yeni izledim çok beğendim demişti, bende birkaç film önerdim ona, Esaretin Bedeli, Forrest Gumb, Amelie gibi. İzlerim dedi ben aslında tarihi filmleri gerçekte olmuş ya da olabilecek filmleri çok severim dedi.Tabi bu muhabbetler arkadaş ortamında olduğu için başka arkadaşlar da konuşuyordu genel muhabbetti yani. Ben yazar olduğumu söylemiştim gruba ilk girdiğimde Ondan döndü biraz muhabbet, tiyatro akademide olduğumu söylemiştim(bizim okulun tiyatro klübü). Yanımda kağıda yazılmış(o muhteşem benden başka kimsenin okuyamadığı kendi el yazımla) şiirim vardı,tiyatro seçmelerine giderken yazmıştım,yanımda kalmış. Onu okudu ve çok beğendi. Aşk şiiri fln değildi daha çok felsefi bir şiirdi. Başka yazdıkların varmı okumayı çok isterim fln dedi. Ben de fırsat oldukça okuturum onları sana dedim. Kahvaltıda yanyanaydık bir ara, kızın resmen dibindeydim bacaklarımız birbirine değiyor fln, arada şevkat gösterisi gibi gülerek omzundan tutuyorum fln. Ama kız hiç bundan rahatsızlık duymadı, sürekli bana bakarken fln gülümsüyordu. Face'den ekledim kızı ama daha kabul etmedi, yurtta olduğu için nete girmesi zor oluyor diye düşünüyorum.
    Olay budur, sizden biraz taktik, tavsiye, yorum vs isteyeceğim.

beyler az biraz yorum yardım yavv bugün seminerde yanıma oturdu, sonrasında kandinde ben o ve diğer bi kız arkadaş 1 saat fln oturduk konuştuk tavırları gene aynı çok cana yakın. Ailesinden fln bahsetti biraz. Tel no'sunu istedim tabi dedi hemen verdi. Sonra ayrılırken yanaklarımdan öptü, ben rahatsız olur diye elini sıkacaktım o geldi öptü fln. Durumlar bu ama nolur bi yorum yazın bi tavsiyede bulunun yav.

• İlla liste yapacaksanız önemli noktalardan biri de; giyim konusunda bilginiz olsun ama ıvır zıvır bir bilgi değil. En azından adidasa girdiğinizde siyah duvarın performans beyaz duvarın original olduğunu, haki ile kırmızının uyumunu, harley ve timber'i, deri mont ile polyester-deri karışımı montların ayrımını bilin. Şal takmayı ve bağlamayı da öğrenmeyi unutmayın.

Çok büyük sükse yaparsınız. Sordukca cevap verin öyle bir anda tüm bilginizi saçmayın.
  • Mişyın Kompliyt.
    Beyler dediklerinizin hepsini harfi harfine yaptım ve işe yaradı. Kız köpeğim oldu yalvarıyor bana tekrar çıkmam için. Engelledim facede arkadaşının facesinden mesaj atıyor bana.

İsteyenlere Ssyi Pm den atarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zıplangıç -- 14 Ekim 2011; 23:13:34 >
  • Beylerrrr benim derdimede çare bulun
    ben şimdi üniye gitcem 2 yıllık gideceğim bir kasaba ama gölü var güzel çarşısı var bkz.beyşehir

şimdi gittiğimde ben 17 18 yaşında gösteriyorum ama 24 yaşındayım nasıl davranmam nasıl yaklaşmam gerek bilmiyorum
    izmirden istanbuldan gelen kızlar gördüm zaten annemle gittik kayıt yaptırmaya karizmayı baştan çizdirdim
    bi el atın benim meseleye karizmayı toplamam lazım
  • Hey millet! Konu çok sakin hadi biraz hareketlenin
    @Ahmet Son durum nedir? :D Sen o kızla çok vakit kaybettin ya ona harcayacagın vakti baskalarına harcasaydın keske
    @Travego42
    Hemen kendine arkadas bulmaya bak esprili ol mesela ben lise 3um ama esprilerle butun kizlar etrafima toplaniyor guzel de vakit gecirmis oluyosun o kizlarin arasindan bi tanesini ayarla iste yeri geldıgınde de cıddı olcaksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uuu Beybi

Hey millet! Konu çok sakin hadi biraz hareketlenin
    @Ahmet Son durum nedir? :D Sen o kızla çok vakit kaybettin ya ona harcayacagın vakti baskalarına harcasaydın keske
    @Travego42
    Hemen kendine arkadas bulmaya bak esprili ol mesela ben lise 3um ama esprilerle butun kizlar etrafima toplaniyor guzel de vakit gecirmis oluyosun o kizlarin arasindan bi tanesini ayarla iste yeri geldıgınde de cıddı olcaksın.

bize yorum yok mu kardiş?

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.