Şimdi Ara

KIZ TAVLAMA REHBERİ (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.921
Cevap
130
Favori
190.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mcann

Merhaba arkadaşlar benmde bir sorunum var 1 aydır servisle okula giderken durakta bir kız görüyorum arasıra bakıştığımız oluyor ama bir türlü yanına gidip konuşamıyorum sorunum yanına gidince nasıl konuşacağım yanına gidince sap gibi kalırım diyede korkuyorum siz olsanız napardınız nasıl bir konuşma yapardınız ?

Bu durumlardan pek anlamam ama, yinede biraz dusunerek cevap vermeyi deneyecegim. Oncelikle ozguvenin tam olmali, her turlu olasiliga hazir olmalisin. Bence direk gidip muhabbete baslama, once kendini farkettir, sonra kesismeye calis biraz. Zaten buraya kadar gelirse %50 oldu demektir. Dedigim gibi aranizda gececek muhabbet icin malesef bi fikrim yok cunku daha once hic denemedim

• Arkadaşlar ilk dönemden beri 1 kızla kesioduk filan kız facede eklemiş beni konuşuyoruz 3 4 gündür ve daha yeni bugün gitti konusmaya knkası yanındaydı hep gideyim ben filan gitme derken gitmedi kısa sürdü konferas varmıs cantalar alındı inildi filan fakat bu kzın bana ilgisi oldugunu düsünüyorum fakat bu aralar sanki soguk davranıo okulda yanına gitmeyince zannedersem benim ilgilenmediğimi düsünmüs olabilir. Aadece günaydın günaydın :D tek yakalayamıodum gerçi fakat çıkma teklifi edicem ederse eder etmesse etmez nasıl edeyim benimle çıkarmısın demek artık geride kaldıgını düşünüyorum önerisi olan varmı birde hangi bahane ile yanıan gitceğimi bilmiodum nbr dedim girdim en sonunda geç oldu ama :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: black3454

Arkadaşlar ilk dönemden beri 1 kızla kesioduk filan kız facede eklemiş beni konuşuyoruz 3 4 gündür ve daha yeni bugün gitti konusmaya knkası yanındaydı hep gideyim ben filan gitme derken gitmedi kısa sürdü konferas varmıs cantalar alındı inildi filan fakat bu kzın bana ilgisi oldugunu düsünüyorum fakat bu aralar sanki soguk davranıo okulda yanına gitmeyince zannedersem benim ilgilenmediğimi düsünmüs olabilir. Aadece günaydın günaydın :D tek yakalayamıodum gerçi fakat çıkma teklifi edicem ederse eder etmesse etmez nasıl edeyim benimle çıkarmısın demek artık geride kaldıgını düşünüyorum önerisi olan varmı birde hangi bahane ile yanıan gitceğimi bilmiodum nbr dedim girdim en sonunda geç oldu ama :D

İnsan bir kızdan hoşlanınca hep kendisiyle ilgilendiğini filan düşünür.Benimle çıkarmısın demek geride kalmadı halen kullanan var.Fakat sen farklı bir yol izlersen daha etkileyici olursun.Kızla bir süre takıl.Yem at.Gerekli sinyallerini alıyosan hoşlandığını söyle.

@FtnBttL
    Bu arkadaşın dediklerine imzamı atarım

Fakat o tehdit etme konusuna gelirsek...Arkasındaki güce göre hareket etmesini tavsiye ederim.Elbet kavga edeceğinde omuz omuza dövüşeceği 10-15 arkadaşı vardır.O çocuğu gidip dövmesi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Ops -- 27 Mayıs 2011; 1:16:11 >

• @Black_Ops soylediklerimi destekledigin icin tesekkurler oncelikle, sonrasinda dovus konusuna gelirsek, annen, kiz kardesin yada evlisindir esin disinda sonu belli olmayan iliskiler icin kavga bana gore degil, tabi sevgilin yanindadir birseyler olur korursun ondan bahsetmiyorum. Yani bir kiz icin caninin yanmasi bana sacma geliyor bahsettigim durumlar disinda :)
  • quote:

Arkadaşlar ilk dönemden beri 1 kızla kesioduk filan kız facede eklemiş beni konuşuyoruz 3 4 gündür ve daha yeni bugün gitti konusmaya knkası yanındaydı hep gideyim ben filan gitme derken gitmedi kısa sürdü konferas varmıs cantalar alındı inildi filan fakat bu kzın bana ilgisi oldugunu düsünüyorum fakat bu aralar sanki soguk davranıo okulda yanına gitmeyince zannedersem benim ilgilenmediğimi düsünmüs olabilir. Aadece günaydın günaydın :D tek yakalayamıodum gerçi fakat çıkma teklifi edicem ederse eder etmesse etmez nasıl edeyim benimle çıkarmısın demek artık geride kaldıgını düşünüyorum önerisi olan varmı birde hangi bahane ile yanıan gitceğimi bilmiodum nbr dedim girdim en sonunda geç oldu ama :D

Kankasini yaninda tutuyorsa birseyler vardir bence, sonucta insanin yaninda arkadasi olunca ozguveni artiyor, ama sen yanina gitmeyince falan bazi arkadaslari seni onemsemiyor baksana gibisinden seylerle beynini yikayip soguk davranmasinada sebep olmus olabilir. Bu isler boyle arkadaslarina cok bagimli yaratik bunlar varya onlarin sozleri cok belirleyici oluyor. Teklif konusuna Black_Ops deginmis galiba o konuya girmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: FtnBttL

quote:

Kankasini yaninda tutuyorsa birseyler vardir bence, sonucta insanin yaninda arkadasi olunca ozguveni artiyor, ama sen yanina gitmeyince falan bazi arkadaslari seni onemsemiyor baksana gibisinden seylerle beynini yikayip soguk davranmasinada sebep olmus olabilir. Bu isler boyle arkadaslarina cok bagimli yaratik bunlar varya onlarin sozleri cok belirleyici oluyor. Teklif konusuna Black_Ops deginmis galiba o konuya girmiyorum.

Benim şu an beraber oldugum bi kız var,yeni aşkımlı maşkımlı konuşmaya başladık bi şey yaparsa benden izin almaya başladık daha tam bağlı değiliz yeni başlıyoruz ama onun öncesinde kızla ilk buluşmam esnasında bana bi yerde buluşalım dedi ve bende gittim,gittiğimde bi baktım üniden bi kız arkadaşıda yanındaydı.aslında bunuda tahmin ediyordum ve yadırgamadım bunu hep salakca ublurum ama bizim kızlarımız böyle,hakkaride böyle,İstanbul Bebektekide aynı bende sistem buysa bu sisteme göre davrandım

İlk buluşmada benim kız pek konuşmadı hep arkadaşı soru soruyordu,hakkımda bişeyler merak ediyordu ama sohbeti baya iyiy yönlendirdim baya güldük espriler oldu kızın arkadaşının gözüne girdim hedefte buydu hatta bana öyle bi bakıyorduki arkadaşı bi ara bana öyle bi bakıp ilgilendiki benle benim kız değilde arkadaşı hoşlanıyor sandım bi ara,ikinci buluşmada bu sefer ben çalıştıgım hastaneye davet ettim kızları geldiler işte ama bu sefer hep benimkiyle ilgilendim biraz oturduk çalıştıgım yeri gezdirdim falan ondan sonrada artık şu an beraber oldugum kızla tek başımıza ve rahat bi şekilde görüşüyoruz,bu durumdan çıkarılacak sonuç kızlar arkadaşlarının ne dediğine çok önem veriyor ve o kızın bna güvenmesi benden etkilenmesi arkadaşınıda olumlu etkiledi ve benden %50 hoşlanan kızın bi anda yüzdesi yükselmeye başladı şu an herşey yolunda bakalım umarım iyi gider ama ben bu kızın temiz ve iyi kalpli olduğuna inanmasam uğraşmazdım böyle kimsenin gözüne girmeye ihtiyacım yok ama bişeyleri elde etmek istiyorsan fedakarlık yapacan işte

• quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

quote:

quote:

Benim şu an beraber oldugum bi kız var,yeni aşkımlı maşkımlı konuşmaya başladık bi şey yaparsa benden izin almaya başladık daha tam bağlı değiliz yeni başlıyoruz ama onun öncesinde kızla ilk buluşmam esnasında bana bi yerde buluşalım dedi ve bende gittim,gittiğimde bi baktım üniden bi kız arkadaşıda yanındaydı.aslında bunuda tahmin ediyordum ve yadırgamadım bunu hep salakca ublurum ama bizim kızlarımız böyle,hakkaride böyle,İstanbul Bebektekide aynı bende sistem buysa bu sisteme göre davrandım

İlk buluşmada benim kız pek konuşmadı hep arkadaşı soru soruyordu,hakkımda bişeyler merak ediyordu ama sohbeti baya iyiy yönlendirdim baya güldük espriler oldu kızın arkadaşının gözüne girdim hedefte buydu hatta bana öyle bi bakıyorduki arkadaşı bi ara bana öyle bi bakıp ilgilendiki benle benim kız değilde arkadaşı hoşlanıyor sandım bi ara,ikinci buluşmada bu sefer ben çalıştıgım hastaneye davet ettim kızları geldiler işte ama bu sefer hep benimkiyle ilgilendim biraz oturduk çalıştıgım yeri gezdirdim falan ondan sonrada artık şu an beraber oldugum kızla tek başımıza ve rahat bi şekilde görüşüyoruz,bu durumdan çıkarılacak sonuç kızlar arkadaşlarının ne dediğine çok önem veriyor ve o kızın bna güvenmesi benden etkilenmesi arkadaşınıda olumlu etkiledi ve benden %50 hoşlanan kızın bi anda yüzdesi yükselmeye başladı şu an herşey yolunda bakalım umarım iyi gider ama ben bu kızın temiz ve iyi kalpli olduğuna inanmasam uğraşmazdım böyle kimsenin gözüne girmeye ihtiyacım yok ama bişeyleri elde etmek istiyorsan fedakarlık yapacan işte

Haklisin abi iste benimde soyledigim gibi. Mesela benim bi olayim vardi ya hani pmden konusuyoduk seninle, kanka ayagi dot ayagi olan mesele kizla bayaa yakindik falan ama bir anda arkadaslari bir plan yaparak aramizi bozdular, cunku arkadaslari beni pek sevmezlerdi, biri zaten bana asikti, bu arkadaslarinin tanidigi sevdigi bi erkekte benim sevdigimi seviyordu iste. Sonuc olarak arkadaslari aramizi bozdular bitirdiler herseyi, bense hic uzulmedim hatta sevindim ki bana birseyler ders oldu ve karsiliginda guzel tecrubeler, deneyimler kazandim

• @qnlll hacı biri sana gelmiş ve öyle bi' şey söylemiş, sen de gelmiş bize ne yapayım diyorsun. Bu kızı gerçekten sevsen burada ne yapayım diye sormaz kavga var beyler tandanslı bi konu açmış olurdun.
  • Derdim çok!!!

Ya kızın birisine gerçekten aşık oldum.Kızı normalde hiç ama hiç tanımıyordum.Kızla konuşmaya başladın normal konuşuyorum.Ama son 2 gündür selam yazıyorum cevap vermiyor.Sınavım var dedi,şimdi yazdım hiçbirşey yazmıyor.Saçma sapan şeyler soruyorum sırf cevap yazsın diye.Ne önerirsiniz bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

Derdim çok!!!

Ya kızın birisine gerçekten aşık oldum.Kızı normalde hiç ama hiç tanımıyordum.Kızla konuşmaya başladın normal konuşuyorum.Ama son 2 gündür selam yazıyorum cevap vermiyor.Sınavım var dedi,şimdi yazdım hiçbirşey yazmıyor.Saçma sapan şeyler soruyorum sırf cevap yazsın diye.Ne önerirsiniz bana.

Kızı konuşa konuşa sıkma, az konuş esprili konuş. Öyle bir yerde bitir ki muhabbeti diğer konuşmanızda kız sana selam versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bereket tanrısı

Kızı konuşa konuşa sıkma, az konuş esprili konuş. Öyle bir yerde bitir ki muhabbeti diğer konuşmanızda kız sana selam versin.

• quote:

Derdim çok!!!

Benimde buna benzer bisey gelmisti. Ben kizla konusmaya calistikca bana ters ters konusurdu. En son vazgectim yok dedim zaten az bi surelik biseymis gitti icimden ona karsi hisler. Sonra baska bi kizla cikmaya basladim bu sefer o vazgectigim kiz benle konusmaya kovalamaya basladi bu sefer ben tersledim gonderdim. Eden bulur, kacan kovalanir. Sana tavsiyem, bence cok konusma, suan zaten olmayacak bisey gibi gorunuyor. Buyuk ihtimallede hoslanmadir seninki ask falan degildir, tas catlasa 2haftadir bu halde oldugunu dusunuyorum, yani heves gibi seninki biraz. Sen kac, o kovalasin ya niye boyle kendini harap ediyosun Zaten o da isteseydi sen burda bunlari yaziyo olmazdin suan, baska sulara yelken ac zaten icindeki heves gecer yakinda, anladigim kadariyla kiz etrafinda, yakinlarinda yada ayni sinifta falan degilsiniz. Eger ki aylarca,yillarca gecmezse adi asktir ama gerekte yok bi kiza bu kadar baglanmaya

• quote:

Derdim çok!!!

Herşeye aşk demeyin yahu.Heves etmişsin.Başka hedefleri görünce onun için koşacaksın.Sakin ol.
  • mesajım bulunsun
  • Açıkçası reddedilmiştim seviyordum da sonra 2. bir şans verelim mi kendimize diye msj geldi kabul de ettim şimdi daha sindire sindire gidicem Allah kimseye sevdiğinden ret acısı yaşatmasın çok zor valla
  • Kimsenin derdi yok galiba kimsecikler ugramiyor konuya artik up
  • quote:

Orijinalden alıntı: King Lark

Açıkçası reddedilmiştim seviyordum da sonra 2. bir şans verelim mi kendimize diye msj geldi kabul de ettim şimdi daha sindire sindire gidicem Allah kimseye sevdiğinden ret acısı yaşatmasın çok zor valla

Kız senden daha üstün olarak gördüğü birine sulandı.Pas alamayınca cebindekine döndü.Reddetseydin keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Ops

quote:

Açıkçası reddedilmiştim seviyordum da sonra 2. bir şans verelim mi kendimize diye msj geldi kabul de ettim şimdi daha sindire sindire gidicem Allah kimseye sevdiğinden ret acısı yaşatmasın çok zor valla

Kız senden daha üstün olarak gördüğü birine sulandı.Pas alamayınca cebindekine döndü.Reddetseydin keşke.

Senin yaşadıkların hepsinde uyacak diye bir şey yok arkadaşım eğer öyle biri olsaydı,seveni ben olmazdım zaten

• quote:

quote:

quote:

Senin yaşadıkların hepsinde uyacak diye bir şey yok arkadaşım eğer öyle biri olsaydı,seveni ben olmazdım zaten

Arkadasim, bak guzel kardesim, atarlanma oyle hemen tamam mi? Biz burda gerek yasadiklarimizdan, gerek dusuncelerimizden, gerekse bilgilerimizden faydalanip size yardimci olmaya calisiyoruz. Burdakiler her zaman gecerli olacak diye bir sey yok zaten, sadece yol gostermek, yonlendirmek amac. Black_Ops oyle dusunmus olabilir, ki %99 Black_Ops'un dedigi olur durum. Sen %1lik bolumdeysen ustune alinma yazanlari.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadasim, bak guzel kardesim, atarlanma oyle hemen tamam mi? Biz burda gerek yasadiklarimizdan, gerek dusuncelerimizden, gerekse bilgilerimizden faydalanip size yardimci olmaya calisiyoruz. Burdakiler her zaman gecerli olacak diye bir sey yok zaten, sadece yol gostermek, yonlendirmek amac. Black_Ops oyle dusunmus olabilir, ki %99 Black_Ops'un dedigi olur durum. Sen %1lik bolumdeysen ustune alinma yazanlari.

kimi sakinleştiriyorsun fikir beyanı atarlanmak mı liseden yeni çıkmışta yazıyo gibisin.. yanlış yorumlamışssın arkadaşım

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.