Şimdi Ara

LG cd writer sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar lg cd writerım var 52x24x52 ama cd yazarken sorun cıkartıyo ... sorun baska hıc bısı yapamamam yanı cd yazarken ne winamp dinleniyo nede baska bisi yapılıyo ses kesik geliyo butun ıslemler yavaslıyo bide eskide 2.30 dk da yazardı simdi 5 dk suruyo en az ...
    bu arada dma ayarları acık , surucu en yenisi ..

• Öncelikle cd writer kablosunu ayır. Yüksek ihtimal hdd kablosu ile bağlı. sonra DMA ayarlarını kontrol et. Birde yazma hızı programınada bağlıdır. Programı yenile...
  • program olarak nero 6.6.0.1 var ... kablo kısmında dogru soyluyo olabılırsın cunku 2 tane ide hdd var ... ide kablolarından bırı cd writerla hdd ye baglı dıer kabloda dıer hdd ye .. nese o sekılde bı denıyım bakalım olcak mı ama sımdı bı suru jumper işi var off
  • arkadaşım sorunun çok basit ben geçen gün biostan bir ayarı değiştirmiştim ondan sonra cd-rom'u ne zaman kullanayım pc yavaşlıyor ses kesik kesik geliyor aynen senin olay gibi biosu default yap.
  • bios ayarlarını default yaptım bu seferde windows acılmadı ... hal.dll dosyasını tekrar yukle gibi bisi soluyo xp acılmadan once ... sonra neysekı bıosttan bısıler deıstırdım duzeldı ... nedir bu hal.dll ya
  • ben de cd yazarken bişiylerin yavaşlaması normal diye biliyorum ama.. Hayırlısı..

cd yazarken bilgisayarında hiç yavaşlama olmayan var mı?
  • BAĞLANTI VE JUMPER KONTROL

LG cd writer sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROBINSONNN -- 25 Kasım 2005, 10:39:52 >
  • cd yazarken tabiki bilgisayar yavaslamaması gerekiyo o yavaslama oldugu zmnlar p2 de fln olabılır belkı ama sımdı kımın sıstemı o kdr yavaskı onca islemci onca ram var yavaslamaması gerekıyo ztn wındowsu yenı kurdugumda bole bı problem yoktu sonradan cıktı ortaya gayet hızlı ve sorunsuz yazıyodu....

bide bnm jumperlar sanırım cable select'e takılı o yuzdn master jumper slave ide olucagını sanmıyorm ama yınede bakıcam ... en olmadı writerı tek basına baglıycam ide ye ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.