Şimdi Ara

Facebook bildirim geçmişini nasıl silerim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
108.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar facebook'ta sol üst köşedeki dünya simgesine tıklayıp açılan listede tüm bildirimleri gör dediğimiz zaman facebook bize sormadan bildirimleri saklıyor. Ben bu bildirimleri silmek istiyorum. Bildirim ayarlarında öyle bişey yok. Nasıl ki tarayıcılarımızda geçmişi sil varsa facebook'ta da böyle bişeyin olması lazım. Bilen arkadaşlardan bu konuda yardım istiyorum. Kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: makine_teknikeri

Evet arkadaşlar facebook'ta sol üst köşedeki dünya simgesine tıklayıp açılan listede tüm bildirimleri gör dediğimiz zaman facebook bize sormadan bildirimleri saklıyor. Ben bu bildirimleri silmek istiyorum. Bildirim ayarlarında öyle bişey yok. Nasıl ki tarayıcılarımızda geçmişi sil varsa facebook'ta da böyle bişeyin olması lazım. Bilen arkadaşlardan bu konuda yardım istiyorum. Kolay gelsin

bildirimleri kendin silemezsin otomatikman bir süre sonra silinir
  • Teşekkür ederim
  • neden bildirimleri silmek istiyon kaçak et falan kestinde sevgilin görür diyemi korkuyon
  • Alakası yok sadece böyle bir özelliğin olup olmadığını merak ettim. Siz kaçak et kesiyorsunuz herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: asabi

quote:

Orijinalden alıntı: makine_teknikeri

Evet arkadaşlar facebook'ta sol üst köşedeki dünya simgesine tıklayıp açılan listede tüm bildirimleri gör dediğimiz zaman facebook bize sormadan bildirimleri saklıyor. Ben bu bildirimleri silmek istiyorum. Bildirim ayarlarında öyle bişey yok. Nasıl ki tarayıcılarımızda geçmişi sil varsa facebook'ta da böyle bişeyin olması lazım. Bilen arkadaşlardan bu konuda yardım istiyorum. Kolay gelsin

bildirimleri kendin silemezsin otomatikman bir süre sonra silinir

çok eski bir konuyu hortlatıyorum ama çözüm bulamadım koca google amcada kusura bakmayın :)

bu bildirimlerin otomatik silinme süresi nedir? biliyor musunuz?

hatunun biri beni dürtmüş, bu da bildirim kısmına düşmüş. kaldıramıyorum iyi mi :)

ne salak bir şey bu yaw. neden silmeme izin vermiyor ki? mantığını bilen varmı?

teşekkürler

• Merhaba,

Benim facebook ayarlarımda "Seninle veya kaçırdığın hareketler hakkında önemli bildirimler" seçeneği yok. sadece 2 seçenek var.

Aboneliğinden çıktıkların hariç tüm bildirimler ve Sadece hesabınla, güvenlikle ve gizlilikle ilgili bildirimler seçenekleri var.
    bahsettiğiniz seçenek bende açılmıyor. Bu sorunu nasıl giderebilirim. Yardımcı olur musunuz? bana gelen mesajlarda veya etiketlerde vs mail ile bildirim almak istiyorum. Ama e-posta bildirimlerim açılmıyor.

Yardım lütfen...
  • AdBlok kullanıyorsan bildirimleri silemezssende engelleyebiliyorsun bildirimlerin geldigi yere sag tıklayıp AdBlok ile reklamı tıkla diyorsun bir pencere acılıyor engelle diyorsun benzer bütün iletileri engelliyor mesala yapılan yorumlar veya kabul edilen arkadaşlıklar vs vs
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.