Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.662
Cevap
18
Favori
344.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alaba, robben, ribery bu takımın %75 i.

robben ve ribery yaşlı artık sezonda 20 maç anca giderler.

sen bunları bile bile bernat gibi saçma sapan brezilya milli takımında sonradan zar zor süre alan adamı alıyorsun takıma,
    taş gibi reusu es geçiyorsun.

kaldı ki seneye reusu almak zorundalar bide bayer leverkusende var kanatta belarabi diğer kanada iyi gider ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelip buraya sakatlar vardı diye sızlanmanın alemi yok. Robben-Ribery-Alaba büyük eksikler tamam da Bayern kadrosu o kadar geniş ki çok rahat aşağıdaki kadroyla çıkabilirlerdi;

Neuer
    Lahm - Boateng - Benatia - Bernat
    Martinez - Alonso
    Bastian
    Müller - Lewa - Götze

Şu 11 gene ŞL yarı-finali kalibresinde 11dir.

Martinez döneli 1 maç oldu deseniz, Bastian'ı Alonso'nun yanına kaydırıp Thiago ile yine çıkılırdı. Ha, Pep fanteziye kaçıp 3-4-2-1 dizildi sahaya, savunma hattını (stoperleri) top Barcelona'da iken bile güvenli bölgeye yaklaştırmaktansa yarı sahanın yarısına çıkarttı. En sonunda çatladı, Messi kesti cezayı.
  • Guardiola için Bayern yetmez City'ye falan da gitsinde orda da madara etsinler. Bayern için de iyi oldu hadi şimdi de Klopp'u alın hazır boștayken!

• Umarım Almanlar akıllanmıştır getirdikleri adam makina gibi işleyen Alman panzarini salıncağa hatta ŞL yarıfinallerinde asansör takımına çevirdiler.
    Bir musibet bin nasihatten iyidir geçen sene ki Real bozgunundan ders alınmadı bu sene de boşa gitti.

• "Ancak Guardiola gelecek planları hakkında şunları söyledi: "Benim geleceğim: Çarşamba serbest, Perşembe idman ve tabii ki gelecek yıl buradayım."

Porto maçı öncesi böyle söylemişti.
  • Ultra disiplinli üstün Alman ırkından(!) gelen Bayern başkanları bu Guardiola'ya daha ne kadar katlanacak!

• Balon diye boşuna demedim guardiolaya yıllarca.

Madrid 4 salladı gecen yıl. Bu yılda 3 salladı barcelona. Sonra biz turu geçemezlerdi dediğimizde portoya atılan gollere zuhahaha diyorlardı.

Guardiola olduğu surece bu takim hicbisi kazanamaz ligden baska ama onu bende kazandiririm zaten.

Vasifsiz td guardiola. Net.

• Guardiola istediğini alacaktı fakat Messi faktörü çıktı ortaya .Pek yüklenmemek gerek kendisine
  • quote:

Orijinalden alıntı: PierreHöjbjerg34

Adam geldi, devrim yapacakti, devrim yapmayi birakalim, tas gibi takimi mahvetti. Kaleye isabetli sutumuz bile yok. Bir takim pozisyona girmek icin 20 tane hazirlik pasi yapar mi ya, adamlar guardlarini aliyor. Bu kadar agir, bu kadar yan pas yapan takim nasil kaleye isabet sut cekecek ki. Biliyorum, mactan önce hic umudum yoktu zaten. Skor 3-0sa, bunun 2 nedeni var. 1-Neuer 2-Dante yok. Umarim Bayerne daha fazla zarar vermeden, Rafinhasini Bernatini Alonsosunu alir, defolur gider. 2 senedir Clyi hediye etti.

Bayern Bundesligayi TDsizde alir. Bakalim tazminat almadan kendi istifa edecek mi? Hic sanmiyorum gercide.

Böyle Barcelona, Real seviyesindeki takimlara elenmek gercekten cok üzücü. Jupp olsa yürüyerek eleyecegimiz takimlara bu Guardiola denen adam yüzünden eleniyoruz.

Sen nereye yürüyerek eliyorsun ? Karşında td si kanser,Messisi sakat üstüne puyolu mascheranosu oynamayan bi barçaya karşı 2 maçta toplamda 7-0 lık galibiyet üstelik bayernin attığı 2 gol tartışmalı (Özellikle Robben'in golü ) . Sizde heyckness vardı da noldu ? reali anca penaltılarla eleyebildiniz , 2012 de bizim mahçup ettiğimiz chelsea ye finalde kupayı verdiniz .

2013 Barcelona asla kıyas olamaz şu zamanda .

• Ulan ben bıraktığımda 2-0 dı. Wc'ye gidip yatayım nasıl olsa maç bitti dedim,kaşla göz arasında yine gol yemişler. Tüh sizin kalıbınıza.

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Balon diye boşuna demedim guardiolaya yıllarca.

Madrid 4 salladı gecen yıl. Bu yılda 3 salladı barcelona. Sonra biz turu geçemezlerdi dediğimizde portoya atılan gollere zuhahaha diyorlardı.

Guardiola olduğu surece bu takim hicbisi kazanamaz ligden baska ama onu bende kazandiririm zaten.

Vasifsiz td guardiola. Net.

la bu guardiola size ne etti gardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tenno Heika Banzai

quote:

Adam geldi, devrim yapacakti, devrim yapmayi birakalim, tas gibi takimi mahvetti. Kaleye isabetli sutumuz bile yok. Bir takim pozisyona girmek icin 20 tane hazirlik pasi yapar mi ya, adamlar guardlarini aliyor. Bu kadar agir, bu kadar yan pas yapan takim nasil kaleye isabet sut cekecek ki. Biliyorum, mactan önce hic umudum yoktu zaten. Skor 3-0sa, bunun 2 nedeni var. 1-Neuer 2-Dante yok. Umarim Bayerne daha fazla zarar vermeden, Rafinhasini Bernatini Alonsosunu alir, defolur gider. 2 senedir Clyi hediye etti.

Bayern Bundesligayi TDsizde alir. Bakalim tazminat almadan kendi istifa edecek mi? Hic sanmiyorum gercide.

Böyle Barcelona, Real seviyesindeki takimlara elenmek gercekten cok üzücü. Jupp olsa yürüyerek eleyecegimiz takimlara bu Guardiola denen adam yüzünden eleniyoruz.

Sen nereye yürüyerek eliyorsun ? Karşında td si kanser,Messisi sakat üstüne puyolu mascheranosu oynamayan bi barçaya karşı 2 maçta toplamda 7-0 lık galibiyet üstelik bayernin attığı 2 gol tartışmalı (Özellikle Robben'in golü ) . Sizde heyckness vardı da noldu ? reali anca penaltılarla eleyebildiniz , 2012 de bizim mahçup ettiğimiz chelsea ye finalde kupayı verdiniz .

Messi sakat oldugu icin degil, turu gecmelerinin imkansiz oldugu icin oynamadi. Yedekti 2.macta. Bizim takimin yarisi sakat. Ben bahane ürettim mi? 2 golün tartismali oldugunu söylemen de komik. Biz Chealseye kupayi verdik, tonla sans yakaladik, atamadik. Ayni sene sizi deplasmanda elemediler mi? İcerde 1-0, deplasmanda 2-2. Adamlar ayni sene sizi elediler, 2012de mahcup ettiginizden bahsetmissin. Ben simdi Barcanin tartismali gollerini yazsam, sayfalar yetmez. Chealseyi bir keresinde nasil elediginizi tüm Dünya gördü. Milani kac kere nasil elediginizi tüm dünya gördü. Benim takimima dünyada Bayern Münih diyorlar, Uefalona demiyorlar.

Barcelona 2013e göre hucumda daha iyi, savunma ve ortasahada daha zayif. Jupp olsaydi, Bayern son 2 senede kimseye Clyi birakmazdi. Yürüyerek bu takimlari elerdi. Guardiola denilen adam takimi mahvetti. Mactan önceki mesajimi okuyabilirsin yada cok daha önceki aylardaki mesajlarimi. Bayernden bir sey beklemiyordum bile. Hic umudum bile yoktu. Ne zaman ortayi kapatan, kontrataklarda iyi olan bir takima karsi oynuyoruz, biz bu hale düsüyoruz. Wolsburga karsi da ayni duruma düstük. Gladbacha Dortmunda karsida ayni duruma düstük. Barcelonaya özel bir durum degil bu. İlk güclü takima da elenecegimizi biliyordum.

Guardiola sirf İspanyollara calistigi icin yüklenmemek gerek dogru. Rafinhasini, Bernatini Alonsosunu alarak size gelebilir.

• Messi olayı bitirdi. Ama ben yinede bayern in turu geçeceğini düşünüyorum.

Bu arada ne çok guardilola düşmanı varmış forumda. Sanarsın siz şampiyon yaptınız kaç hafta önceden

• quote:

Orijinalden alıntı: CanOguzhan

Messi olayı bitirdi. Ama ben yinede bayern in turu geçeceğini düşünüyorum.

Bu arada ne çok guardilola düşmanı varmış forumda. Sanarsın siz şampiyon yaptınız kaç hafta önceden

Almanya liginde Bayerni bu forumdan herhangi biri yönetse bile şampiyon yapar saçmalamayın adamın 2 senedir Cl de ne yaptığı ortada
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanOguzhan

Messi olayı bitirdi. Ama ben yinede bayern in turu geçeceğini düşünüyorum.

Nerenle düşünüyorsun?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tenno Heika Banzai

quote:

Messi sakat oldugu icin degil, turu gecmelerinin imkansiz oldugu icin oynamadi. Yedekti 2.macta. Bizim takimin yarisi sakat. Ben bahane ürettim mi? 2 golün tartismali oldugunu söylemen de komik. Biz Chealseye kupayi verdik, tonla sans yakaladik, atamadik. Ayni sene sizi deplasmanda elemediler mi? İcerde 1-0, deplasmanda 2-2. Adamlar ayni sene sizi elediler, 2012de mahcup ettiginizden bahsetmissin. Ben simdi Barcanin tartismali gollerini yazsam, sayfalar yetmez. Chealseyi bir keresinde nasil elediginizi tüm Dünya gördü. Milani kac kere nasil elediginizi tüm dünya gördü. Benim takimima dünyada Bayern Münih diyorlar, Uefalona demiyorlar.

Barcelona 2013e göre hucumda daha iyi, savunma ve ortasahada daha zayif. Jupp olsaydi, Bayern son 2 senede kimseye Clyi birakmazdi. Yürüyerek bu takimlari elerdi. Guardiola denilen adam takimi mahvetti. Mactan önceki mesajimi okuyabilirsin yada cok daha önceki aylardaki mesajlarimi. Bayernden bir sey beklemiyordum bile. Hic umudum bile yoktu. Ne zaman ortayi kapatan, kontrataklarda iyi olan bir takima karsi oynuyoruz, biz bu hale düsüyoruz. Wolsburga karsi da ayni duruma düstük. Gladbacha Dortmunda karsida ayni duruma düstük. Barcelonaya özel bir durum degil bu. İlk güclü takima da elenecegimizi biliyordum.

Guardiola sirf İspanyollara calistigi icin yüklenmemek gerek dogru. Rafinhasini, Bernatini Alonsosunu alarak size gelebilir.

2 gol basbaya da tartışmalı robbenin 3. golü ve ilk gol faul vardı . Adamı arkadan çekip önüne geçmek faul olmuyorsa bu futbol lügatını bilmiyoruz. Bunlar bahane değil bayern her türlü üstündü zaten barcadan her türlü turu geçecekti ben fauller olmasaydı turu geçemezdiniz falan demedim

2. olarak messi basbaya da sakattı o yıl . Hatta bayern maçından önce PSG maçı vardı barçanın rövanş maçı ve ilk maç 0-0 bitmişti . Messi ise o karşılaşmaya yedek başladı , 2 yarı girdi bi gol attı turu getirdi ama sakatlığı o kadar belliydi ki koşturamıyordu bile . Yani messinin PSG maçına yedek başlayıp 2. yarı girmesi sana normal mi geliyor ?

Bayern maçında kendisine çok ihtiyaç olduğu için sakat sakat oynamak zorunda kaldı maçta birçok kez bacağını tutuyordu zaten. İlk maç 4-0 olunca Messiyi daha fazla riske etmemek için de 2. maça çıkarmadılar .

Barçanın sakatları arasında messi mascherano puyol villa vardı + takımın teknik direktörü kanserdi . Yani o zamanki barçanın düştüğü durumla şu bayern in durumu arasında pek fark yok . Ha bu oyuncular sakat olmasaydı ne olurdu bayern yine turu geçerdi muhtemelen ama 7-0 lık bir skor asla çıkmazdı ortaya .Bayern de öyle eze eze yenemezdi .

• Reina kırk yılın başı bir kaleye geçti onda da kırmızı kart gördü.

• Düşene bir tekme de sen atacaksın demişler, Barça'dan sonra,Augsburg'a da kaybettik. Ribery ve Robben'in takımın yarısı olduğunu görebiliyoruz böylece,Guardiola takımı toparlayamamış Barça hezimetinden sonra.
  • Guardiola bir defol () git lütfen.

Bir takımın içine nasıl edilir hep beraber izliyoruz.

Bayern yöneticiler birde futbolun içinden gelen insanlar olacak nasıl tahammül ediyorlar bu Barcelona alanına. Geçen yıl ki Real hezimetinden hiç mi ders almadılar. Almanya Kupasını bile kazanamayacak kadar aciz bir takım oldu Bayern.

• Guardiola'nın yarı final karnesi:

2012: Chelsea 1-0 Barcelona

Barcelona 2-2 Chelsea

2014: Real Madrid 1-0 Bayern

Bayern 0-4 Real Madrid

2015: Barcelona 3-0 Bayern

Bayern 1-2 Barcelona (Şimdilik)
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.