Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.662
Cevap
18
Favori
344.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bundesliga devi Bayern Münih, teknik direktör Pep Guardiola hakkında çıkan ayrılık dedikodularının ardından başarılı hocaya yeni sözleşme önermeye hazırlanıyor.

Bayern Münih ile sözleşmesi 2016'da bitecek olan başarılı teknik adam, geçen haftalarda İngiltere'de bir takım yönetmek istediğini söylemişti.

Münih başkanı Rummenige ise "Bayern tarihinin en iyi teknik direktörlerinden biri ve harika bir insan. Harika bir kişiliğe sahip ve onunla çalışmaktan ötürü çok mutluyuz." ifadelerini kullandı.

Guardiola ile uzun süre çalışmak istediklerini belirten Rummenige "Umarım uzun süre bizimle kalır. Onu biliyorum ve kısa zaman içinde yeni sözleşme imzalamaz." şeklinde konuştu.

Yine de Guardiola ile anlaşmak istediklerini söyleyen Rummenige "Şimdi ona sözleşme teklif edersek sinirlenecektir. Ne zaman teklif yapacağımı biliyorum. Daha zaman var." ifadelerini kullandı.

• Bayern Münih'in yıldız futbolcu, beklenilenden daha uzun süre sahalardan ayrı kalacağını açıkladı.

Ayak bileğindeki kırık nedeniyle bir operasyon geçiren Bayern Münih kaptanı Philipp Lahm, Mart ayına kadar sahalardan uzak kalabileceğini açıkladı.

Lahm'ın ilk olarak Ocak ayında sahalara dönmesi beklenmişti ancak başarılı oyuncu Bild'e yaptığı açıklamalarda Ocak ayına kadar yetişemeyeceğini belirtirken, "Şubat ayını, hatta Mart ayını bile bulabilir geri dönmem. Şanslıyım ki Dünya Kupası ya da Avrupa Şampiyonası elemeleri stresi yok üzerimde. Sezonun en kritik anlarında yüzde yüz olarak hazır olacağımı düşünüyorum." ifadelerini kullandı.
  • Guardiola: "Hakan Çalhanoğlu bu ligin en iyi frikik kullanan ismi. O çocuk frikik sanatçısı. Onu kalemizden olabildiğince uzak tutmalıyız."
  • su an cska macını izliyorum umarım yeneriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Aslan. -- 10 Aralık 2014; 23:13:08 >
  • Höjbjergi en begendiğim macti. Sorumluluk aldi ve fark yaratti. Biraz fizik olarak güclenip, daha fazla sorumluluk alarak Bayerne cok büyük katki yapabilir.
  • İlk yarida zorlansakta rahat bir galibiyet aldik.
  • Münih'de oturan varmı?
  • Bundesliga ekiplerinden Wolfsburg'un formasını giyen Kevin De Bruyne, transfer döneminin en gözde isimler arasında yer alıyor. Henüz 23 yaşındaki genç oyuncunun temsilcilerinden Patrick De Koster, Kevin De Bruyne'ün transferi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Fransa'da konuşan Patrick De Koster, Paris Saint Germain iddialarını yalanlarken, Belçikalı için resmi olarak girişimde bulunan tek takım olduğunu söyledi. Koster, ''İngiliz takımları ya da Paris Saint Germain bizimle bir temasa geçmedi. Bazı takımların onunla ilgilendiğini biliyoruz ancak şuana kadar girişimde bulunan tek takım Bayern Münih oldu'' ifadelerini kullandı.

Koster, Kevin De Bruyne'ün ara transferde ayrılmaya sıcak bakmadığını söylese de, futbolda her an herşeyin olabileceğini de ''Ara transferde ayrılacağını düşünmüyorum. Kevin Wolfsburg'ta kendisini iyi hissediyor. Ama futbolda herşey biranda gelişebiliyor'' sözleriyle belirtti.

Kevin De Bruyne, sezon başında Chelsea'den Wolfsburg'a 22 milyon Euro bonservis bedeliyle transfer olmuştu.

• Hep birlikte nice sağlıklı, mutlu, huzurlu yıllara dostlar. Herkese iyi seneler!
  • Ne demek ulan şekirrr Inter'e mi mı gitmiş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goldenflower -- 9 Ocak 2015; 5:41:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şakir in gitmesi iyi oldu bu sene bayern çok iyi gidiyor kadro da epey kalabalık asıl hedef ise cl ve rakip real ama guardiola 3-3-4 ü boşuna geliştirmedi tabi
    Lig zaten rahat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efrasiyab42 -- 12 Ocak 2015; 7:04:07 >
  • http://www.yarisaha.com/neden-3lu-savunma/
    Guardiola nın oynattığı 3lü savunma hakkında güzel bir analiz.
    Bu sene çok can yakıcak(roma)

• Bugün neuer altın topu alır mı beyler?
    Bence almalı.

• http://www.goal.com/tr/news/453/transfer-dosyası/2015/01/12/7892262/bayern-türk-gencin-peşinde?ICID=TP_HN_3
    Bayern enes ünal ile ilgileyormuş.

• http://www.goal.com/tr/news/446/almanya/2015/01/14/7962542/allianz-arenanın-kapasitesi-arttırıldı?ICID=TP_HN_1
    Bayern stadı büyütmüş yakışır zaten artık dortmund da yok. Tek rakibi kendisi

• Bayern Münih'in Kaptanı Philipp Lahm, 2018 yılında futbolu bırakacağını açıkladı..

Almanya'nın şampiyonluğu ile sonuçlanan 2014 Dünya Kupası'nın ardından milli takım kariyerini noktalayan Bayern Münih'in Kaptanı Philipp Lahm, emeklilik tarihini açıkladı.

L'Equipe'e bir röportaj veren Lahm, Bayern Münih'teki sözleşmesi sona erdiğinde futbolu bırakacağını söyleyerek, "Bayern Münih'teki sözleşmem 2018'te bitecek. O zaman 34 yaşında olacağım, kariyerimi noktalamak için doğru zaman olacak. Kendimi Katar veya Amerika'ya giderken göremiyorum. Aktif futbolculuk kariyerimi halen üst düzey futbol oynarken bitirmek istiyorum. Bayern Münih ile bir kez daha Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak istiyorum. Şu anda en büyük hedefim bu ve kupayı bu sezon bile kazanabileceğimizi düşünüyorum" dedi. (Goal)
  • De Marke ‏@demarkesports 7 dk.7 dakika önce
    Thomas Müller: "Yedeklerden kurulu antrenman takımıyla yaptığımız maçlar Bundesliga'dan bir takımla yaptığımız maçtan daha zor geçiyor."

Ayıp denen birşey var
  • De Marke ‏@demarkesports
    Katar’da bulunan Bayern Münih’te, antrenman tesislerinin yakınındaki bir göle düşen topu almak isteyen Robben’in elini timsah ısırdı. (Bild)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petr Cech

De Marke ‏@demarkesports
    Katar’da bulunan Bayern Münih’te, antrenman tesislerinin yakınındaki bir göle düşen topu almak isteyen Robben’in elini timsah ısırdı. (Bild)

Zuahahaha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupa devlerinin gündeminden düşmeyen Juventus'un genç yıldızı Paul Pogba için Bayern Münih de devreye girdi.

Kaynak: The Sunday Express
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.