Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.662
Cevap
18
Favori
344.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç aile terbiyesi kalmamış ayıp o kadar atılır mı 4 - 6 gol oynamıştım
  • Bi bizimkilerin oynadigi oyuna bakiyorum bir avrupa takimlarina.

Biri 6 tane atmisken hala ariyor,koşuyor ; diğeri 5 farkli geride iken hala mücadele ediyor,pozisyona giriyor.

İnsan gerçekten hayret ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilseydim 18+ olduğunu kardeşime izletmezdim maçı

• quote:

Orijinalden alıntı: Ofsaytı Bozan Stoper

beylerrr

https://twitter.com/LFCTS/status/524643987861565441

Super yav

• quote:

beylerrr

• Bu maça idda yapacaktım yorumlara bakıyordum çoğunluk roma demişti sadece bir kişi bayerne 5+ oynamış güldüm adama gerçekten inanılır gibi değil

• quote:

Orijinalden alıntı: bozbaykuş

Bu maça idda yapacaktım yorumlara bakıyordum çoğunluk roma demişti sadece bir kişi bayerne 5+ oynamış güldüm adama gerçekten inanılır gibi değil

arkadasım bayern Münih Bayern münih ile bile oynasa yener.. Bu kadar formda bir takım yok, çok hızlılar.. Hemde oturumuş takım..
  • Real de geçen sene deplasmanda 6-1 yenmişti galatasarayı

bayrenin romaya deplasmanda ilk 30 dakikada 5 gol atmasını abartmayın az bile atmışlar son iki sezonun şampiyonlar ligi finalisti bu takım
  • Bayern Münih bana bir takımdan öte bir kulüp olarak gelmektedir.

Yani nasıl anlatsam ki..?

Tam bir futbol ekolü oluşunun yanında futboldan ve markalaşmaktan ötede duran bir yapısının oluşu onu Dünya devi olarak yapmaya yetiyor da artıyor bile.

Kısaca; Bayern Münih denildiğinde orda duracaksın gibi bir duruş hali mevcut adeta :)

• Zaten benim için ikinci ülkem almanya ve umarım biz kaldıracağız kupayı bekle bizi berlin olimpiyat stadyumu tam destek münchen

not: 15 yılını çoçukluğunu almanyada geçirmiş gurbetçi evladı olarak yazdım.
  • Bu mac haric, takimin oyununu bu sene begenmiyordum. Maclarda canim sıkılıyor. Eskiden üstüste 10 Bayern maci bile izleyebilirdim. Guardiola effect. Lahmin Alabanin bindirmelerini özledim.

Gecen sene GS-Real macina gitmistim. Gsnin o macta o yenilgisinin en büyük sebebi. Terimin, Reale karsi, 4-3-1-2yle baslayip, önde basip, acik oynamasi. Reale karsi Barcelona böyle oynamiyor. Arsenal macindada Prandelli, 3-5-2yle basladi. O macida 3-5-2 kaybetti.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

beylerrr

• Manchester City, 2 tane 11 çıkaracak derinliğe sahip bir takım. Biriyle EPL şampiyonluğunu, diğeriyle de ŞL potası falan hedeflersiniz hani ayrı ayrı.

Ama Bayern'deki kadro derinliği [kaliteyi de hesaba kattığımızda] rakipsiz be arkadaş. (sakatlıkları gözardı ederek söylüyorum)

İdeal 11; Neuer / Lahm - Boateng - Benatia - Alaba / Schweinsteiger - Martinez / Robben - Müller - Ribery / Lewandowski
    İlk 18; Reina - Dante - Rafinha - Alonso - Thiago - Shaqiri - Götze
    Yedekler; Starke - Badstuber - Rode - Pizarro
    Gençler; Bernat - Gaudino - Hojbjerg

Öyle lüks bir kadro ki; Robben-Ribery-Müller-Lewa-Götze, bunlardan en az 1i her maç yedek kalmak durumunda.

Ha, bir yandan da Bayern yönetiminin ve Guardiola'nın iskeleti gençleştirmesi lazım. van Gaal döneminde yükselişe geçirilen kadronun iskelet oyuncularından Lahm ve Ribery 31, Schweinsteiger ve Robben 30 yaşındalar. Üstelik bunlardan sadece Lahm sakatlık problemi yaşamıyor.

Rummenigge inatla Reus'un serbest kalma maddesini tetikleyeceklerini söylüyorlar ama Reus'u ne kadar beğensem de onunla da zor çünkü o da sakatlıklarla çok içli dışlı biri. Bayern'in maddi gücü tartışmaya açık bile değil ama Real-Barça-United-Chelsea-City ile kıyaslandıklarında transfer ücretleri konusunda onlar kadar gönlü bol davranmıyorlar. Davransalar ADM ya da Hazard düşünülebilirdi. Ama Reus'u sakatlıktan, ADM ve Hazard'ı da ücretten eleyince ortada Ribery'nin yerine getirilebilecek adam kalmıyor.

Son olarak; Guardiola eleme maçları geldiğinde dünyanın en iyi bek ikilisinden, orta göbek yaratma inadından vazgeçerse Bayern ŞL'nin en büyük adayıdır bence. Geçen sene de öyleydi ama sonuç ortada tabii... Vazgeçmese bile şu an sadece Chelsea ve Real'i onlardan daha şanslı görebilirim.

• Bayern Münih in maç özetleri bile uzun sürüyor. 5 gol 6 gol 7 gol.

• roma'nın tek golü de ofsayttan zannedersem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Agger

• Beyler şöyle futbolcu kadrosu olmayan güzel bir imza var mı?
  • Bayern Münih Teknik Direktörü Pep Guardiola, Borussia Mönchengladbach ile golsüz berabere kaldıkları maçta takımının performansından gurur duyduğunu belirtti.

Son şampiyon, ligde oynadığı son 4 maçı kazanırken, Pazar günkü mücadelede galibiyet serisini noktalamak zorunda kaldı.

Ancak namağlup devam ettikleri lig maratonunda beraberliği fazla kafasına takmayan Guardiola, kulübün resmi sitesine verdiği demeçte, "Takımımla, oynadığımız futbolla gurur duyuyorum. Kontrollü bir oyun sergiledik ve ilk yarıda Mönchengladbach'a neredeyse hiç kontraatak fırsatı tanımadık. İkinci yarıda doğal olarak yorulduk. Kazanmak istiyorduk ancak ritmimizi biraz kaybettik. Oynadığımız oyundan ve bir puandan memnunum." dedi.

Hocasının açıklamalarına katılan Phillip Lahm ise, "Bizim için bu iyi bir sonuç. Çok net pozisyonlarımız yoktu ancak kontrol bizdeydi. Kazanmak istiyorduk ama olmadı. Ancak dört puan farkla zirvedeyiz. Her şey yolunda..." ifadelerini kullandı.

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.