Şimdi Ara

Resmen Lada'ya Hakaret Etmişler...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
12.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Şimdi birileri çıkar "Bir Jetta değil" gibisinden abuk, subuk konuşur.

Lada güvenliğe pek önem veriyor diyemem ama sağlam arabalardır. Özellikle Niva, Samara gibi arabaların karıştığı kazalarda genellikle karşı taraf haşat olur.
  • foto güzelmiş ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinardicli

Bu arabalar bu kadar mı kalitesiz?

Bu fotoğraf baya eski ama ilk gördüğümde gülmekten gözlerimden yaş gelmişti
  • Kalite, güvenlik filan bilmem ama, 1998 yılında bir tane Lada samara hatchback ile Konya-İstanbul-Konya yolculuğum oldu. İçinde 8 kişi ve bagaj full dolu. 150 km hız yaptım. Bassam daha gidecekti. Basmadım. Ama arabada zerre kadar sapma, savrulma olmuyordu. İstanbul'dan Konya'ya bir depo benzin ile ulaştım. Sürekli 90 - 100 arası km ile gittim. Üstelik o tarihlerde bir gidiş bir gelişli olan bilecik yolundan gittim. Sürekli fren ve gaz ile ve kamyon sollamaları ile. Çeyrekten biraz az benzin kaldı depoda.

O sebeple ben o resme tınnnnnn diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

Kalite, güvenlik filan bilmem ama, 1998 yılında bir tane Lada samara hatchback ile Konya-İstanbul-Konya yolculuğum oldu. İçinde 8 kişi ve bagaj full dolu. 150 km hız yaptım. Bassam daha gidecekti. Basmadım. Ama arabada zerre kadar sapma, savrulma olmuyordu. İstanbul'dan Konya'ya bir depo benzin ile ulaştım. Sürekli 90 - 100 arası km ile gittim. Üstelik o tarihlerde bir gidiş bir gelişli olan bilecik yolundan gittim. Sürekli fren ve gaz ile ve kamyon sollamaları ile. Çeyrekten biraz az benzin kaldı depoda.

O sebeple ben o resme tınnnnnn diyorum.

Dünyada ekonomik motor konusunda en büyük adım, zamanına göre başarı Lada'nındır.

• quote:

Orijinalden alıntı: tahrikk

Şimdi birileri çıkar "Bir Jetta değil" gibisinden abuk, subuk konuşur.

Lada güvenliğe pek önem veriyor diyemem ama sağlam arabalardır. Özellikle Niva, Samara gibi arabaların karıştığı kazalarda genellikle karşı taraf haşat olur.

müthiş resim . o jettaları passatları da kazalarını gördük . bu milletin en çok kullanıldığı konulardan biride otomobiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goro1982 -- 9 Nisan 2011; 11:46:37 >

• Resimde manken Lada'dan kaçmak istiyor gibi gösterilmiş. Peki tamam da karşısına aynı segmentte ve aynı fiyat aralığında hangi arabayı koyuyorlar. Hangisiymiş o güvenliği yüksek araba. Onu da gösterseler ya. O zaman görelim boyunu posunu.

Ben Lada'cı değilim. Sadece bir kere yolculuğum oldu. Vites kullanım pratikliği hariç, memnun kaldım diyebilirim. Yakıtta gerçekten cimri fakat çok seri bir araçtı Lada Samara hatchback. Sezar'ın hakkı Sezar'a.
  • quote:

Resimde manken Lada'dan kaçmak istiyor gibi gösterilmiş...

Acaba ben mi yalnis yorumladim. Resim LADA markasina kalite konusunda tas atmiyor mu?
    Yani cansiz manken bile binmezken canli kanli insan nasil binsin? demeye getiriyor sanki...
  • quote:

quote:

Acaba ben mi yalnis yorumladim. Resim LADA markasina kalite konusunda tas atmiyor mu?
    Yani cansiz manken bile binmezken canli kanli insan nasil binsin? demeye getiriyor sanki...

İkinizde aynı şeyden bahsediyorsunuz yada ben yanlış anladım

• quote:

quote:

Tamam işte. Ben de onu dedim. Siz konuyu açarken Bu arabalar bu kadar mı kalitesiz? diye yazmışsınız. Ben de resimdeki arabanın Lada'yı temsil ettiğini düşündüm. Mankenin de Lada'ya binmek istemediğini yorumladım.

Gerçi resimdeki araba pek Lada'ya benzemiyor. Daha çok Ford gibi, Opel gibi.

• quote:

Resimdeki araç Lada Kalina

• önü albea arkası logan gibi geldi gözüme
  • quote:

Orijinalden alıntı: pileki

quote:

Resimdeki araç Lada Kalina

Tam benzemiyor. Farların iç tarafından ızgaralara inen çıta. Ayrıca yan taraftaki çıta. Pek benzemiyor ama...............

• Resimdeki araç Lada Priora
  • Zamanında hem karbüratörlü hem de enjeksiyonlu Samara ile Ankara-Ayvalık yapmıştım birkaç kez.

Hiç fena değildi. Şahinden az yakar, daha iyi kaçardı.

Bence parasına göre süper arabaydı özellikle Samaralar.
  • Çok güldüm yahu.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.