Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (892. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
44.524
Cevap
64
Favori
1.486.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 890891892893894
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Luis Enrique:"Ezeli rakibe karşı,kutsal bir zaferin tadını yaşıyoruz.Bernabeu'da kazanmak büyük iş ama bu şekilde kazanmak?Böyle harika oyunculara karşı bu denli üstün oynamak...Maç boyunca tüm planlarımızı sahaya yansıtabildik."
    Luis Enrique:"Maçın hiçbir anında Real Madrid'in oyundan düştüğünü ya da pes ettiğini görmedim.Biz daha üstündük ve bu bizimle ilgili bir durumdu.Özellikle pas oyunumuzla maçı kontrol ettik."
  • Barnebeu'da kahve baskını

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club
  • İniesta
  • Muhabir: Takım çok mutlu.
    Pique: Genel evden üzgün çıkanı görmedim daha önce.

Ulan pique

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki şu maç 6-0 yada 7-1 falanda olabilirdi ama oyun olarak real madrid takımı tarihi boyunca kendi evinde hiçbir clasicoda böyle rezil olmamıştır. Bu tarihi galibiyeti barcalılar olarak canlı seyredebildiğimiz için çok şanslıyız. Özellikle iniesta muazzam oynadı. Hem savunma hemde hücuma katkısı çok büyüktü. Her maç şöyle oynasa messi ayarında bir oyuncu olurdu ama istikrar sorunu mevcut ne yazık ki. Neymar ilk defa böyle büyük bir maçta sorumluluk alarak oynadığı için onu ayrı bir kutlamak gerek. Munir dışında her oyuncumuz çok iyiydi. Tabi bu oyunda real madrid savunma ve orta sahasının rolüde büyük. Kroos ve james ile savunma yapamazsın. Ancelotti denedi yapamadı gönderildi, yeni hoca da bundan ders alıp düzgün birer cdm oyuncusu almadı. Realin bence 2-3 senedir doğru düzgün savunma yapamamasınin nedeni bu cdm eksikliği. Neyse realli arkadaşlarada geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Futbol böyle bir spor her skora ve sonuca açık. Daha geçen aylarda bilbao dan falan 4 yiyen de bizdik mesela. Böylede form değişikliğine bağlı bir spor.

• barsa isteyimce herkesi yener yani bir ara celta 4 atmisti..kaza idi. acayip oynuyilar..neymara firca atiyodum bir ara ama iyice alismis takima iniestaya o biraktigi pas neydi tam iyice alismis sisteme barcanin.
    valla reali resmen dagitti..real.kaleye bile.gelemedi..messi yokken ezdik birde..
    sp.liginde yine final.bekliyorum barcadan bu oyuna karsi su an munih biseyler yapabilir tek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exvision

Messi>Inıesta>Neymar>Ronaldo aksini iddaa eden trolldür başka bir şey demiyorum.

tamam
  • tekmeyle bile zor adam durduruyorlar bu real defansı futbol öğrenmeli biraz

• Jose Mourinho'nun Oğlu El Clasico Sonrası Bu Pozu Verdi.

• Ray Hudson
  • ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

• ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

• sezon başı Benitez gelince Real Madride olan sempatim kaybolmuştu (Birde Casillasın adice gönderilmesi var) iyi oldu Perez yönetimi ve Beniteze beter olsunlar beter.

• Salı günü oynanacak Barcelona - Roma maçını Cüneyt Çakır yönetecek.
  • son 1.5 ay arda için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

Salı günü oynanacak Barcelona - Roma maçını Cüneyt Çakır yönetecek.

Cüneyt Çakır'ın bu kaçıncı Barcelona maçı

Rubin Kazan, Chelsea, Juventus... daha varsa da aklıma gelmedi

4 hocam. Benfica maçınıda o yönetti.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barcelona evlat olsalar sevilmeyenler topluluğu. Belki tarz olarak biraz daha fiziki ve komple futbola dayalı olsa hoşuma giderdi. Bu tanımdan kastım korner, orta, hava topları vs. Sık pas futbolu ve yerden olarak devamlılık sağlamaları futbollarından zevk almamı engelliyor. Başarılılarımı ? Başarılılar. Çok sıkıcılar ama maalesef.

Edit : Neymar ile Messi çöp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 22 Kasım 2015; 19:43:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Barcelona evlat olsalar sevilmeyenler topluluğu. Belki tarz olarak biraz daha fiziki ve komple futbola dayalı olsa hoşuma giderdi. Bu tanımdan kastım korner, orta, hava topları vs. Sık pas futbolu ve yerden olarak devamlılık sağlamaları futbollarından zevk almamı engelliyor. Başarılılarımı ? Başarılılar. Çok sıkıcılar ama maalesef.

Edit : Neymar ile Messi çöp.

Tamam
  • 
Sayfa: önceki 890891892893894
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.