Şimdi Ara

Lenovo ideapad Z560 video inceleme 'Core i5 460M, Geforce M310, 4GB bellek, Rahat klavye'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
15.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lenovo'nun rahat klavyesi, Core i5 işlemcisi ve Geforce 310M ekran kartıyla ilgi çekici dizüstü bilgisayarı Z560'ı inceliyoruz. Şu sıralar ev ve ofis uygulamalarında yardımcı bir dizüstü arıyorsanız bu videoyu izlemeden karar vermeyin.

• Ben beğenmedim ,neyini tavsiye etmişler ?Yoksa sponsor incelemesi diyemi?hoş cihazın gücünü fiyatı biçer:D
  • maalesef fiyatıda göz önüne alındığında hiçte iyi bir ürün olmuyor hele oyunlarda sıfır yani 1gb ama 256mb kadar iş bile göremiyor bu arada i7 sand bridge veya amdden gelecek çözümlerle yola devam edebiliriz
  • Acaba fiyatı nedir. Ekran kartı 5650 falan olsaydı alınabilirdi.
  • dizüstü ekranlarını neden parlak ekran yapıyorlar anlamıyom ayna gibi kendi suratımı görüyom parlaklığı kısıp pil tasarrufu yapmak isteyince.
    parlak ekranlı olmayan model sayısı çok az ya da yok gibi neden böyle
  • beğenmedim vasat bir ürün olmuş.
  • FAIL
  • eski dizüstü incelemelerinizi arar oldum şimdi hiç tadı yok yavan
    ve son olarakta biraz daha fazla inceleme yapsanız nasıl olur
  • "Tavsiye"lerinizi bu kadar kolay ve basit biçimde harcamamalısınız...
  • hiç beğenmedim
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 8 Nisan 2011; 23:38:47 >
  • Arkadaşlar Merhaba,

Bir dizüstü sadece oyun için mi kullanılıyor? Malzeme kalitesi, klavyesinin kullanım kolaylıkları, ısınma ve benzeri konular hiç mi önemli değil?

Bir de hiç bir dayanağı bulunmayan karalama içinde olanlarınızı görüyorum ki bu çok üzücü. Videoda anlatılan yanlış bir şey varsa söyleyin biz de bilelim ya da nesini eksik buldunuz?

İftira ve kuru saldırıyla ne siz ne biz bir yere varamayız.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • Speed-Step

Abicim ürün iyide DH gibi bir sitenin editör seçimi olacak kadar iyi değil.Buradaki herkesin şikayetide buradan kaynaklanıyor
  • @ ScAnMaN

Editör seçimi mi? Yukarıdaki ödülde "tavsiye eder" yazıyor. Bir ürünü tavsiye etmemiz o ürünü aldığınızda anlattığımız bütün işleri görebileceğinden ve malzeme kalitesinden emin olduğumuzun altını çizdiğimizi gösterir.

Biz dizüstüleri incelerken herşeyden önce malzeme kalitesi daha sonra da uzun kullanımlarda hayati önem taşıdığına inandığımız klavye ve benzeri donanımların kalitesini değerlendiriyoruz. Lenovo'nun Thinkpad serisindeki deneyimiyle geliştiştirdiği klavyenin kullanım kolaylığı zaten büyük bir artı ayrıca cihazı tek elle kaldırdığınızda oynayan parçaları olmaması, kasanın sağlamlık hissi de beğenimizi kazanan bir diğer etken.

Videoda kötü olan noktalar da söyleniyor, oyun oynamak istiyorsanız uzak durun deniyor. İş ve ev için uygundur denip bir de bu ortamlarda kullanacaklar için tavsiye ediliyor. Nerede yanlış var?

Sizin bu yorumlarınızı görenler videoyu baştan aşağı boş, yersiz ve dayanaksız övgülerle dolu sanıp belki de bunca emeği görmezden gelip videoyu izlemeyecekler.

Ben eleştirilere hiç bir zaman bir şey söylemiyorum ama fikir belirtirken "kaç lira aldın" "bu reklam videosu" vs demeden önce bu kanıya nasıl vardığınızı dayanaklarıyla belirtin, nasıl olması gerektiğini de söyleyin eleştiriniz yapıcı olsun, bunun üzerinden konuşalım.

Yukarıda sildiğim mesajlardan bir tanesinde kaç lira aldığımı bile soran olmuş. Eğer bu işi para için yapabilecek olanınız var ise açık adresimiz iletişim bilgilerimiz yazıyor. Gönderin CV'nizi gelin görüşelim sizler de incelemelerinizle yer alın.

Lütfen eleştiri yaparken harcanan emeği, karşınızdakinin de sizler gibi bir kullanıcı olduğunu düşünerek yorum yapın.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Mesut Bey
    Test amaçlı notebook elde etmekte güçlük çekiyor musunuz bilmiyorum ama notebook incelemelerine biraz daha zaman ayırırsanız iyi olacağı düşüncesindeyim. Siz de biliyorsunuz, notebook kullanım oranı gerçekten çok yüksek ve daha da yükselecek. Bunun için daha fazla notebook incelemesi yapmanız bizleri, dolayısıyla sizleri de mutlu edecektir.
  • Numerik tuşlar pek kullanışlı değil bence, bide daha önceki lenovolarda fn tuşu ctrl yerindeydi Allahtan yerini değiştirmişler.
  • 310m derken. Kaldımı hala yaw.
  • Analistler başmış konuyu gene ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: realteco

Analistler başmış konuyu gene ,

Özür dileriz, sana çok ayıp ettik:
    Bir daha yazacağımız mesajı sana gönderilim sen onaylarsan konulara yazalım.
    Analiz yapmanın yasak olduğunu bilmiyorduk, bir daha olmaz.
  • Başlıktaki resimde notebook resmi görünce dedim herhalde sağlam bi şey ki video incelemesi yapılmış veya farklı bi cahaz.
    DH kullanıcılarına hitap etmeyen bi video inceleme olmuş bence .DH ye yakışmadı...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.