Şimdi Ara

Windows Phone 7'li ve QWERTY klavyeli Dell Venue Pro, İngiltere'de satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dell'in Windows Phone 7 işletim sistemi ile QWERTY klavye donanımını bütünleştiren akıllı telefonu Venue Pro, ard arda yaşanan erteleme süreçlerinin ardından İngiltere pazarına giriş yaptı.

Clove'un 420 Pound, Expansys'inn 445 Pound fiyat etiketiyle sözleşmesiz şekilde satışına başladığı Venue Pro, 1 GHz saat hızında çalışan Qualcomm QSD8250 işlemci ve 512 MB RAM'in gücünü arkasına almış. Dört band GSM (850, 900,1800, 1900 MHz) şebekesi ve HSPA (HSDPA: 7.2 Mbps, HSUPA: 5.76 Mbps) alt yapısı desteği sunan akıllı telefon 4.1 inç (~10,4 cm) boyutunda 480 x 800 piksel (WVGA) çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif ekran, ivme sensörü, 8 GB dahili flash bellek, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 2.1 + A2DP, GPS, 5 megapiksel çözünürlüğünde kamera, otomatik odaklama, led flaş, 720p (HD) video kaydı ve 1400 mAh bataryasıyla ön plana çıkmakta.

• 1350tl ye türkiyeye gelir. telefon özellik bakımında gayet hoş ama tipten kaybetmiş. Satılmaz direk geri gönderin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sportifsan

1350tl ye türkiyeye gelir. telefon özellik bakımında gayet hoş ama tipten kaybetmiş. Satılmaz direk geri gönderin

analistler meydana çıktı
  • Görünüşü pek hoşuma gitmedi. Tuş takımı olmasa daha güzelmiş. Alan kızağını açmadan kullansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BraVe_06 -- 8 Nisan 2011; 19:07:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutarslan.com

quote:

Orijinalden alıntı: sportifsan

1350tl ye türkiyeye gelir. telefon özellik bakımında gayet hoş ama tipten kaybetmiş. Satılmaz direk geri gönderin

analistler meydana çıktı

Hahaha , bence globalleşen dünya ekonomisinde diye başlaması lazımdı.
    Güzel yorum.
  • 30.000 satsa iyidir :D
  • Bari yana doğru açılsaymış klavyesi, iğrenç olmuş.
  • GSII gelecek, dertler bitecek :D
  • blackberry çakması gibi olmuş :D
  • Klavye yana olsaydı daha iyi olurmuş o küçüçük alana kac tane tuş sıgdırmışlar mesaj felan yazaman bunla. Tipi fena degil ama o fiyata o özellikler afedersiniz ama baya bi abartı olmuş. Bu günlerde her telefon 400 500 pounddan salıverıyor piyasaya özelliklere felan bakmadan. İphone 5 cıksada hepsini katletse bizde daha ucuza samsung galaxy s 2 alsak :D Sanırım iphonu en çok seven benim kullanmasamda
  • herkz analiz yapamz ;) her fikirde analiz değildir ;)
  • cihazın tipi güzel aslında ama klavye olmasaydı ya da alttan değil de yandan çıkan bi klavye olsaydı daha güzel olurdu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fashionality -- 8 Nisan 2011; 21:37:25 >
  • tıpkı blackberry torch çakması
  • O ekran çözünürlüğü pek gitmemiş o cihaza ama yinede iş görür güzel.Artık daha çok phone 7 li cihazlar görmek istiyorum.Android sıktı artık zırt bırt günlük şarjdan:)En azından enerji tüketiminde tasarrufludur gibime geliyor WM7.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

O ekran çözünürlüğü pek gitmemiş o cihaza ama yinede iş görür güzel.Artık daha çok phone 7 li cihazlar görmek istiyorum.Android sıktı artık zırt bırt günlük şarjdan:)En azından enerji tüketiminde tasarrufludur gibime geliyor WM7.

Çok iyi bir örnek vereyim ben SGS2 kullanıyordum Focus S'e geçtim ikisinde de 1650 mah batarya var enerji kullanımında bir farklılık göremedim ancak stabilitede çok fark var WP7 bariz bir şekilde fark atıyor. Bence uygulamaların arka planda sürekli internetten data çekmesi ve arkada çalışması bataryayı etkiliyor eğer Wp7'de de çok sayıda uygulamayı atıyorum 4 tane birden hava durumu uygulaması kurarsanız gereksiz yere 4'ü birden GPSle bağlanacaktır hepsi ara sıra nette hava durumunu indirecektir bu durumda gereksiz yere batarya harcar bu konularda birazda bilinçli kullanıcı olmak gerekli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.