Şimdi Ara

Samsung Galaxy S II, 25 Nisan'a doğru Güney Kore pazarına giriş yapacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung'un Android 2.3 ''Gingerbread'' işletim sistemli amiral gemisi Galaxy S II, Reuters cephesinden gelen bilgilere göre bu ayın sonuna doğru (25 Nisan tarihi üzerinde duruluyor) Güney Koreli teknoloji meraklılarıyla buluşacak.

SK Telekom tarafından satışa sunulması planlanan Galaxy S II'nin Güney Kore'de iPhone 4 ile sıkı bir rekabete girmesi beklenirken, gözler şimdiden Galaxy S'in ana vatandaki satış rekorunun kırılıp kırılamayacağına çevrilmiş durumda. Zira Galaxy S, ana vatanda piyasaya sürüldükten 5 saat sonrasında 10.000, 10 günde 200.000, 33 günde 500.000 satış barajını aşmıştı. Güncel sayının 2 milyona yakın olduğu bildirilirken dünya çapında 10 milyondan fazla satış gerçekleştirilmişti.

Samsung Galaxy S II, bünyesinde barındırdığı 1.2 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemci, 1 GB RAM, 4.3-inç 480 x 800 piksel dokunmatik kapasitif Super AMOLED Plus ekran, HSPA+, Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 3.0, GPS, 8 megapiksel otomatik odaklama ve led flaş özellikli kamera, Full HD video kaydı ve 1650 mAH batarya gibi nitelikleriyle göz doldurmakta.

• Bunlarda Sim Kilit yok di mi? Alalım bi tane... Kaç gayme?
  • 1700 gayme :D :D :D
  • Türkiye'de ne kadara satılır acaba... Asıl merak ettiğim konu bu
  • Telefonun en onemli ozellwigi 1gb ram...yeni nesil tum oyunlar icin fazlasi ile yeterli...yapilan testlerde galaxy s in en ustte olamamasinin sebebi 512 mb lik ram in 300 mb ini kullanip bos sistem belligi 180 mb civari kalnasi(oda en fazla)...bu durumda onu gercek gucunden mahrum birakio...bence cok sacma...ama s2 de bu sorun artik yok sistem ram in tamamini goruo ve aktid sekilde kullanio...eger iphone bu tarz bi ram ve islemci kambinasyonu yapamamazsa kesinlikle geri de kalir...iphone u iphone yapan fiziksel islemcileri degil inanilmaz derece stabil olan isletim sistemi...sole bisey de var...bu kadar kapali bir isletim sisteminin sitabil calismasi da cok dogal...

Dejavu
  • "Galaxy S II'nin Güney Kore'de iPhone 4 ile sıkı bir rekabete girmesi beklenirken" de ne demek bu yazıyı hazırlayan arkadaş ta elmacı demek ki.
    yok artık
  • Bence işi daha zor bu sefer.Rakiplerinin ürünleride güçlü.G.Kore rekoru gelirmi ondan emindeğilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: akif_gamer

Bence işi daha zor bu sefer.Rakiplerinin ürünleride güçlü.G.Kore rekoru gelirmi ondan emindeğilim

Aslında fiyatı uygun olursa daha kolay olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akif_gamer

Bence işi daha zor bu sefer.Rakiplerinin ürünleride güçlü.G.Kore rekoru gelirmi ondan emindeğilim

Samoled + gibi avantajı var.. lg optimus 2x ile karşılaştırmasında oldukca üstün , atrix olu doğum yaptı sayılır , xperia arc performans olarak fazla bir gelişim vaad etmiyor , ayfon 5 3-4 ay sonra gorunecek.. nerdeyse rakipsiz , bence patlama yapacak..
  • ya normalde s2 ip4 e göre daha iy yani bariz belli oluyo , ama samsung , pda yları için daha faklı bir marka yapsaymış daha iyi olurmuş , sonuçta 200 liraık corby de samsung , 1500 liralık s2 de samsung ve bence apple ordan kazanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlhefe

ya normalde s2 ip4 e göre daha iy yani bariz belli oluyo , ama samsung , pda yları için daha faklı bir marka yapsaymış daha iyi olurmuş , sonuçta 200 liraık corby de samsung , 1500 liralık s2 de samsung ve bence apple ordan kazanıyor

Allah iyiliğini versin ya yani senin dediğin marka'nın oluşturduğu karizma doğrudur o karizmayı en iyi oluşturan apple ama elinde sgs2 görüpde ayy eziğin telefonuna bak diyen biri olursa ki olmaz o teknoloji özürlüyle ilişikini kesersin

• quote:

Orijinalden alıntı: theformul

quote:

ya normalde s2 ip4 e göre daha iy yani bariz belli oluyo , ama samsung , pda yları için daha faklı bir marka yapsaymış daha iyi olurmuş , sonuçta 200 liraık corby de samsung , 1500 liralık s2 de samsung ve bence apple ordan kazanıyor

Allah iyiliğini versin ya yani senin dediğin marka'nın oluşturduğu karizma doğrudur o karizmayı en iyi oluşturan apple ama elinde sgs2 görüpde ayy eziğin telefonuna bak diyen biri olursa ki olmaz o teknoloji özürlüyle ilişikini kesersin

ya lütfen ya ben şimdi sgs se kötümü dedim , hatta appledan da iyi dedim , ama insan yine ister istemez telefonun kendisini göstermesini istiyor , ve çoğu kişi samsung g2 mi ip4 mü daha iyi performanslı dese çoğu kişi ip4 der . ve yanlıştırda .

bende samsung un pda ylarıyla cep telefonlarını ayırmasının iyi olcağını söyledim , çünkü apple , htc , blackberry bunların hepsi pda ve ad yapmışlar , samsungta çok başarılı ama yeni bir ad altında toplasa daha iyi olur bence

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: theformul

quote:

ya lütfen ya ben şimdi sgs se kötümü dedim , hatta appledan da iyi dedim , ama insan yine ister istemez telefonun kendisini göstermesini istiyor , ve çoğu kişi samsung g2 mi ip4 mü daha iyi performanslı dese çoğu kişi ip4 der . ve yanlıştırda .

bende samsung un pda ylarıyla cep telefonlarını ayırmasının iyi olcağını söyledim , çünkü apple , htc , blackberry bunların hepsi pda ve ad yapmışlar , samsungta çok başarılı ama yeni bir ad altında toplasa daha iyi olur bence

Kötü dedin demedim zaten senin demek istediğini anladım ben ama öyle bir şey olması imkansız ayrıca samsung kötü bir marka değil apple htc felan halt yemiş samsung'un yanında samsung bin tane modeli var sadece akıllı deil diğer telefonlardaad büyk başarısı var samsung'un yani hava atmak istiyorsanız 4.3 inç cillop gibi ekran size baya bi hava katacaktır ayrıca bu işlerden birazcık anlayan kişi bu telefonun ip4le rakip bile olmadığını bilir ama bu işlerden çakmayan birileri sorarsada samsung galaxy S 2 diyin mal gibi kalsınlar

• 1 temmuz gibi abd de olurmu , çünkü ben o tarihlerde abd de olcam ama ip5 çıkarsa kafam biraz daha karışçak :S
  • Maalesef donanımhaber moderatörleri arasındada apple fancılığı var. Apple fanatiklerinin onur kırıcı mesajlarını görmezden gelip bu mesajlara verilen cevapları silen bir zihniyet var. Bu yüzden kendi hesabımı kullanmıyorum, mesaj da yazmıyordum fakat erci501'in serzenişine sessiz kalamadım.
  • telefonun quadrant skoru:

Samsung Galaxy S II, 25 Nisan'a doğru Güney Kore pazarına giriş yapacak
  • bu iphonei övenler ömrümü yedi benim ya yeter bıktırdınız. aslında sizinki birazda ego tatmini. o kadar para vermişsiniz tabi kimseye laf söyletmezsiniz :)) merak ediyorum bu iphoncular gece yatarken telefon içinde bi yastık koyuyorlarmı yataklarına ninni falan söylüyormusunuz?? o günü bir başlık ilgimi çekdi hangi site bilmiyorum belkide burdada vardır iphone 4 paramparça diye. adamlar telefonun içini açıp parçalarına ayırıyor. ee iphone parçalanmış bakmadan geçseydim heralde iphoncular beni parçalardı :)) girdim resimlere parçalara baktım a-aa oda nesi iphonun içinde bir çok samsung logusu olan aparat v.s :)))))) sg2 ile iphonei karşılaştırmak çok yersiz karşılaştırma yapmak için öncelikle her iki telefonunda aynı işletim sistemini kulanması lazımki performans ölçümü v.s yapıolabilsin. adamlar koymuş bi sistem telefona kapalı kaynak? e tabi stabil çalışır bu. iphoneye android yüklenseydi acaba ne olurdu merak ediyorum. haberlerde intaar haberlerini duyardık artık :)) neyse şu samsungun 2 si çıksında bide o zaman yorum yaparız.

• çok güzel cihaz. sanırım galaxy s II çıkınca wave 2'den vazgeçmem gerekicek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.