Şimdi Ara

iş yerindeki kızın teklifini geri çevirdim [olayı anlattım. ilk mesaja ekledim]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
1
Favori
11.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bildiğiniz gibi bi avm nin girişinde avea bayisinde çalışıyorum. çalıştığım alışveriş merkezinde giyim üzerine satış yapan bir mağaza var. oradaki mağazada çalışanlardan birisi ile hoşbeş gülücüklü sohbetimiz vardı. sohbeti nerden açtığımı soracak olursanız, giyim mağazasının sahipleriyle bizim avea nın sahiplerinin arası iyi. giyimciler bizden telefon alıyolar. ücretini daha sonra vereceklerini söylüyorlar. bende ayak işlerini git gel yapıyorum mağazalar arasında. yok bugün para lazım ödemeyi yapabilir misiniz. yok kıza soruyorum patronunuz nerde falan. bi gün işte dur seni bulmuşken şunu sorayım dedi. telefonunun kilit kodu varmış da açılmıyormuş unutmuşlar. orada senli benli konuşmalara geçmiştik. etrafıma da bakıyorum arada kızın bacaklarına ayaklarına giydiği siyah çoraplarına bakıyorum. renkli renkli vitrine dizdikleri topuklu ayakkabılar hoşuma gitmişti. ayakkabılar çok güzelmiş satıyor musunuz dedim. evet ama onlar bayan için dedi ve güldü. bende gülerek benim ilgi alanımdır dedim. sonra cool bir bakış attım ve direk istediğim mevzuya girdim. bir bayanda en çok önem verdiğim aksesuardır ayakkabı. kadın elbiseyi taşır ayakkabı kadını taşır dedim. kız o anda waoov dedi. yelkenleri resmen suya indirdi. bakışları değişti. hem bana ilgisi arttı hem de benim ayak fetişi olduğumu anladı. sanırım bu zevkli tarzım onun hoşuna gitti ki, artık her birbirimize rastladığımızda bana merhabadan sonra ayakkabılarını gösteriyordu. bende büyük bir ateşle ayaklarını ayakkabılarını çoraplarını süzüp ona iltifat ediyorum. ağzımdan artık ona karşı dayanamayıp çok seksisin lafı bile çıkmıştı. bu sözüm karşısında tepkisini görmeniz lazımdı. bana kızarak günlerdir bunu demeni bekliyordum cikcik dedi. sonunda yaaani diyip teşekkür etti. aramız sıcak ve gayet herşey yolunda giderken sade flörtümüz sürerken, dün iş çıkışında beklemediğim bir anda bana eve gelme teklifi etti. bu şok teklifin ardından ben kala kaldım. o da noldu çok mu hızlı oldu dedi. bende gülerek evet yani beklemiyordum dedim. o zaman bi yerlere gidip bişeyler içelim daha sonra bize geçeriz dedi. hala beni eve götürmekte kararlı. yakınlaşacağımız ilişkiye gireceğimiz belli. ben içimden o sırada ulan cikcik diyorum sen ne mal herifsin. genital bölgede 3 aydır kesmediğin kılların var. kızın karşısına orman gibi olmuş şeyinle mi çıkacaksın. kız bunu gördüğünde nolucak diyorum. benden soğur. zaten olursa ilk ilişkim olucak. benim 2 senedir evli de olsa, yüzünü görmemişte olsam gerçekten sevdiğim duygusal anlamda fazlaca bağlandığım bir kız var ona da ihanet etmek istemem. kızın da haberi yok sevgilimin olmadığından. sen o eve gitme cikcik bahane bul falan derken, kız ne düşünüyosun gel işte gidelim dedi. koluma sarıldı ilk defa yılıştı biraz. canım dedim şimdi ben kendimi iyi hissetmiyorum daha sonra gidelim dedim. dediğim gibi kızın surat murat koyuyim de turata döndü. fena bozuldu. bugün izinli olduğu için gelmedi. şuan aradım ama konuşmuyor benimle. resmen sex isteğini geri çevirdim. hayatımda yapmadığım ayak fantezisini yapıcaktık buna eminim. benim kıllar yüzünden gerçekleşmedi. düzenli bir seks hayatımız yok ki kılları da düzenli bir şekilde alalım. hazırlıksız yakalandım. umarım bundan bir ders çıkarırsınız. gitti düşlediğim bacaklar,siyah çoraplar,ayaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c585itjrkrdod -- 8 Nisan 2011; 13:51:18 >
  • git ıste
  • vericem dedi de almadın mı ?

şimdi ağla dur sümüğünü sarkıta sarkıta
  • quote:

Orijinalden alıntı: ®OoLaStoO®

vericem dedi de almadın mı ?

şimdi ağla dur sümüğünü sarkıta sarkıta

• Sümkür karşim rahatlarsın.
  • Bu geçen konuda bahsi geçen kız mı yoksa
  • güvenlik görevlisiydı değilmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozerayan

güvenlik görevlisiydı değilmi.

• Eşcinselmisin?
  • ne teklif etmişti?
  • o ne biçim bi avatardır
  • boşver ya diğer mağazalardaki kızların gelecek tekliflerini değerlendirirsin, eczanede çalışanı var parfümeride çalışanı var ne de olsa di mi
  • anlatayım mı
  • Sen eski öğretmenine facebook ta saygısızlık yapan adam değil misin? Bırak bozulsun moralin, geber!
  • Japon musun? Nedir bu kamikaze merakı?
  • Ya birader gözünü seveyim şu avatarını değiştir ,sabah sabah kahvaltı ettim midem bulandı , her görüşümde midem bulanıyor
  • akşam olsada eve gitsek
  • ben ne diyorum siz ne diyosunuz. herkes bi konudan tutmuş beni çekiştiriyor. gidin læ sizinle arkadaş olanda kabahat.
  • yoooo
  • hadi anlat dostum bekliyoruz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.