Şimdi Ara

Epson Stylus Photo PX660 kullanan?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar son elemelerin sonunda bu ürüne karar kıldım.

Dolabilen kartuş seti ile fotoraf çıktısı almak için kullanacağım.

Kullanan kimse var mı aramızda?

Artısı eksi nedir? Birde hakikatten dedigi gibi 12 sn de 10x15 fotograf çıktısı veriyor mu?
    Teşekkürler.

• Tesadüfen gördüm konuyu, ben kullanıyorum ve gayet memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZZombie

Arkadaşlar son elemelerin sonunda bu ürüne karar kıldım.

Dolabilen kartuş seti ile fotoraf çıktısı almak için kullanacağım.

Kullanan kimse var mı aramızda?

Artısı eksi nedir? Birde hakikatten dedigi gibi 12 sn de 10x15 fotograf çıktısı veriyor mu?
    Teşekkürler.

Kesinlikle Epsonların en iyilerindendir.diğer düşük fiyatlı modellere göre cok farklı bir yazıcıdır.inanın en ufar bir yerinde bile düşük modelli epsonlara göre olağanüstü bir kalite söz konusu....

kesinlikle alınması gereken bir cihazdır.bende bir alt model olan px650 yi kullanıyorum.özelliklerrde belirtildiği gibi bir fotoğraf stüdyosu yapabilirsiniz kendinize.....

ayrıca fotoğrafın yoğunluğuna göre en fazla 20-30 saniyede alır baskıyı.....

• 10000 den fazla 10x15 yaptım makina hala çok güzel son 2 haftadır siyah noktalar verdi nozzleman la temizledim bugün şuan düzgün bi onbin daha deviricez inş.

ve bir tanede yedek aldık 315 TL ye HB den

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ziper_gazi_ -- 25 Şubat 2012; 3:54:15 >
  • cd/dvd için idealmidir acaba ? canon ip4850 var ancak siyah baskıları çok kötü çıkartıyor... epsonda durum nedir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydindril

cd/dvd için idealmidir acaba ? canon ip4850 var ancak siyah baskıları çok kötü çıkartıyor... epsonda durum nedir acaba ?

epson px serisi kendi sınıfında piyasada en hızlı ve en kaliteli baskı alabileceğin makinelerdir. Eğer tarayıcı ve fotokopiye ihtiyacın yoksa sadece baskı alacaksan
    sana epson p50'yi öneririm cd/dvd baskısı mevcuttur bu makinedede. ip4850 siyah baskıları kötü çıkarıyor diyorsun eğer orjinal kartuş kullanmıyorsan yeni bir makineden ziyade yeni mürekkep arayışına gir eğer istediğin sonucu elde edemezsen gönül rahatlığıyla epson px660'ı tavsiye ederim sana beklentilerini karşılayacaktır. bütün epsonlarda olduğu gibi kolay dolum kartuşlarıyla birebir uyumludur
  • ben de çok memnundum makimenden ama yaklaşık bir aydır kağıt sıkıştı hatası veriyor ve açılmıyor. denemediğim yol kalmadı. çok nadir açıldığı oluyor ve zaman zaman da yazıcı hatası veriyor. nedendir acaba tavsiyeniz nedir ne yapabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hattatname

ben de çok memnundum makimenden ama yaklaşık bir aydır kağıt sıkıştı hatası veriyor ve açılmıyor. denemediğim yol kalmadı. çok nadir açıldığı oluyor ve zaman zaman da yazıcı hatası veriyor. nedendir acaba tavsiyeniz nedir ne yapabilirim.

Çok iyi bir yazıcıya sahipsiniz ve şu an piyasada bulmak mümkün değil.L800 ün fiyatı 1000 tl civarında olduğu düşünülürse sizin yazıcınızın 1000 tl'den aşşağı değeri olmadığını söyleyebilirim.Yetkili Epson servisine götürün derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hattatname

ben de çok memnundum makimenden ama yaklaşık bir aydır kağıt sıkıştı hatası veriyor ve açılmıyor. denemediğim yol kalmadı. çok nadir açıldığı oluyor ve zaman zaman da yazıcı hatası veriyor. nedendir acaba tavsiyeniz nedir ne yapabilirim.

bende yaşadım aynı sorunu işin içinden çıkamadım yetkili olmayan bir servise götürdüm 40 TL aldılar ertesi gün hallettiler hatanın sebebini sordum sensorlerden kaynaklandığını yazdırma kafasının kilitlendiğini söylediler. bunları şunun için söylüyorum bu problem kolay çözülebilen bir problem yetkili yada güvenilir bir servise götürün hallederler zira makineniz hakikaten şu an çok kıymetli bu tarz basit bir sorundan ötürü kullanmayıp yazdırma kafasında geri dönülmez kurumalara mahal vermeyin.

• bende kapalı kutu 660 var yedek olarak duruyor durmaya devam etsin o zaman :))
  • ziper_gazi_ Z kullanıcısına yanıt
    satmak ister sen fiyat ve telefon numaranı pm ata bılırsın ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziper_gazi_

bende kapalı kutu 660 var yedek olarak duruyor durmaya devam etsin o zaman :))

Aslında yedeğime bir tanede px660 alsam hiç fena olmaz, siz iyi bakamazsınız O yazıcıya
  • bu yazıcı yedeğin yedeğiydi :)) şuan sadece yedek dursun süb. basıyoruz :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.