Şimdi Ara

Unreal Engine 3'ün Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
         Unreal Engine 3'ün güncellenen sürümünün tüm yeni özelliklerinin gösterildiği oldukça etkileyici yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.

Oyun motorunun yeni sürümünde pek çok görsel alanda geliştirme yapılmış. Bu geliştirmelerin başında DirectX 11, ışıklandırma, gölgelendirme, parlaklık, derinlik ve yansımalar galiyor. Daha yumuşak geçişlere sahip Motion Blur, oyun geliştirme kitindeki yeni yeryüzü ve arayüz araçları, mobil platform desteği ve UDK (Unreal Development Kit) ile çalışan yapımcılar için kolaylıklar içeriyor. Yani Unreal Engine 3, sadece görsel alanda oyuncuları etkilemiyor, yapımcıların da daha etkileyici görseller sunmasını kolaylaştırıyor.

• bence cry engine'den daha iyi
  • arkadaşlar hdd den oynama nasıl oluyor bende 250 gb hdd var oyunu ona yüklüyorum ama cd sizde oynanmıyor cd de istiyor.O zmn bn hdd inmi oynamış oluyorum yoksa cd denmi
  • hdd oynamış oluyorsun cd'yi koruma olsun diye istiyor yoksa oyunu hdd'ye yükleyip cd'yi satardın.
  • manyak oyun motoru olmuş
  • Bunları oyunlarda görmek istiyoruz.
    Tanıtım videoların da neler gördük biz. Artık bunları yemiyor oyuncular.

Bu aldığım ekran kartına bin pişman oldum. Oyun videoların da oyun motoru tanıtımların da öyle görüntülerle karşılaştım ki dedim; benim bilgisayarım bunları yüklersem patlar.

1300Tl masraf yaparak işlemci ve ekran kartımı yükselttim. Ama gördüm ki 1GB 128Bit kartım bile şu son 1-3 ay içinde çıkan oyunları çok rahat oynarmış.

Herkes birşeyle atıp tutuyor ama asıl muhabbet oyunun çıkış tarihine geldik mi uğradığım hüsran oluyor. Önümüzde ki 5 yıl daha bilgisayara parça almıcam ben. Aslında yapacak olduğum en iyi şey Ps3 alıp keyfime bakmak olacaktır. Ki bu gidişle öyle görünüyor durum.

[Sakın fanboy filan sanmayın. Ben Pc kullanıcısıyım ama Pc şuanda ki durum da konsollardan 1 adım geri kaldı bence. Tabii ki konsollara göre (+)sı var, yok değil. Ama genelleme yaparsak bence konsollar 1 adım önde Pc'e göre]

• cryengine 3 yer bitirir bunu.
  • oyunlarda görüyoruz zaten, cryengine 2 modlarını indir bunun alasını gör..
    ayrıca crysis 2 pc versiyonuda bundan iyi ...
    sana fanboy demicem ama millet atıp tutmuyor sen rahat ol...
    senin ekran kartının markası ne onuda merak ettım 1gb 128 bıt ile bitmiyo bu işler...
    bilgisayarcı 128 bit 1gb ekran kartı her oyunu açar der onlar iş yapıyor....
    50 lirayada 1gb 128 bit var 350 lirayada 1 gb 128 bit var...
    pc'ni 1300 tl direk almışsan içine 70 80 liralık ekran kartı koymuşlarsa o senin problemin
    ayrıca bu gördüğün oyun motorunu ps3'te göremiceksin dx11 olarak karşına çıkıcak...
  • CryEngine 2'yle bile karşılaştırılabilir.CryEngine 3'ün yanından bile geçemiyor bence
  • önceden konuşmak çok gereksiz: hayırlısı neyse o olsun......
  • BC3 konsollarda ,pc kadar iyi olmayacak .Bu motoruda göremyeicekler XD
  • İstediginiz kadar CryEngine 3ü övün ama Unreal Engine 3 te kötü sayılmaz. En azından Cry Engine 2 ile rekabeti var :)
  • 11leydi11
    arkadaşım bak tarafsız olarak yorum yapıyorum unrealengine 3 cryengine 2'la bile rekabet edemez şu gördüğün motor çok etkileyici görünsede iyi bi animasyondan farksız değil...

şuan cryengine 2 ve 3 ile yarışacak tek motor frosbite 2'dir yani battlefield 3 grafikleri çünkü gerçeğe yakın 2. motor...
    şu video izle hatta pc'in varsa indir ,kaldıırırsa da full hd ve AA detaylarıyla oyna ne demek istediğimi anlarsın ;)

http://www.youtube.com/watch?v=93YKsiL9MDo
  • unreal engine 3 cryengine 3 ten daha iyi adamın surata baksana crysis 2 deki yüzler cok dandik bence yapmacık zaten crysis 2 de yüz görmekte zor herkezin kafada bi maske :)
  • bir konudada crytek fanları olmasa şaşarım. tamam, güzel motor, biz kötü demiyoruz bizcede çok iyi ama bu kadar övmek mânâsız, babanızın oğlu olsa bu kadar övmezsiniz ha ciddi anlamda bir fark atıyorsa karşılatırma yapın. gelip cryengine döver diye yorum yapıp gitmek cidden çok komik. (şimdi eksileyin bakalım crysis fanları. türk yapımcıları desteklemedim ben)

bugüne kadar yapılmış en iyi motorda yapılmış oyun bile konsollar gelişmedikçe pclerin kaldırabileceği seviyeye kadar güzel grafik vermeyecek. adamlar neden pc lerin kaldırabileceği seviyeye kadar grafikle uğraşıp masraf etsinlerki? zaten 100-150 bin satıyorlar. konsollara yaptıkları tasarımları vs. aynen aktarıp pcdede oynatıyorlar oyunu bir şekilde oysaki pc daha kaliteli tasarımları vs. de kaldırabilir ama bunu kimse kalkıpta pc oyuncuları için ayrı modeller ayrı kaplamala uğraşmaz. ben olsam bende uğraşmam. keşke konsollar oyun dünyasında bu kadar popüler olmasaydı o zaman sürekli gelişen oyunlar görürdük. neyse konsol fanlarını kızdırmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 6 Nisan 2011; 23:23:27 >

• cry engine 2 bundan çok aşada cnm tartışmak manasız :D
  • Arkadaşlar Epic Games (Unreal Engine) Daha Crytek Kurulmadan Önce Yapılamya Başlandı ve Hala Geliştirilmeye Devam Ediliyor, şimdi daha Crytek Kurulmadan ve CryEngine Çıkmadan Adamlar işe Başladı Siz gelipte bu daha iyi bunlar daha iyi diyorsunuz adamlar piri olmuş, Benim en sevdiğim olayı CryEngine Gibi çok ahım şahım Sistem istememesidir, Mesela Hala Crysis 1'i tam açamayan pcler var ama bi Gears of War Güzel Model Güzel Kaplama ve Minimum Sistem Çok Düşük Sistemlerle oynatmaya çalışıyor Epic yoksa Yemiş CryEngine yi Frosbite yi
  • Çok daha iyi olabilirdi.

Bu arada yıkılma yoksa bu motor gözümde sıfırdır.CryEngine 3 ile yapılan Crysis 2 için o kadar heyecanlanıyordum ki.Hayallerim suya düştü.Etkileşimli & Yıkılabilir çevreymişmiş.Oyunda niye yok o yıkılabilir çevre?
  • videoyu ızleyemıyorum.lınkte vıdeo yok.
  • waltran
    arkadaşım banane cevattan banane crytekten ben adamımı övüyorum gerçekler ortada
    elinizde adam gibi pc yokki göresiniz burda ezbere eleştiri yapıyosunuz
    yukarıda adam cryengineden bahsetmiş bende cevap verdim bunun fanlıkla ne alakası var
    sizin yaptgınız fanboyluk bılmeden atıp tutuyosunuz...cryengine 2 'yi dünya kabul etmiş siz hala burda inadına yorumlar yapıyosunuz indirin oyunları modlarını oynayın sonra konuşun konsolunuz kitlenip kör oldunuz burda atıp tutuyosunuz...fanboylar kabul edemesede çekemesede şuan en iyi motor cryengine3 'tür
    MeH.MeTT
    kardeş ne alaka ya:D daha önce çıkmasıyla banane isterse mılattan önce cıksın...
    bu iyi olucagı manasına gelmezki..yok pc'ler kaldırmıyomuşta yok oymuşta
    600 liralık pc crysis 'i full grafık acıyor arkadaş milletten duymuşsunuz burda konuşyosunuz ben pc ticareti yapıyorum biliyoruz işte....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.