Samsung GT-S3353 (Ch@t 335) Cep Telefonu ve Kullananların Noktası [Genel Başlık]
1873 Cevap325883 Görüntüleme7 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

417 Mesaj
5 Nisan 2011; 22:47:18 

Merhabalar istek üzerine S3353 için bir ana başlık açmayı düşündüm. Bunun için de mevcut konular içerisindeki inceleme mesajımla birlikte ürünle ilgili gerekli linkleri paylaşmayı düşündüm. Diğer kullanıcı arkadaşların görüşleri , sorunlarını burdan karşılıklı olarak halletmeye bakalım. Çok soru geliyor ve her biri birinin benzeri.

Öncelikle Telefonun Donanım Haber Video İncelemesi:
http://www.donanimhaber...3353-video-inceleme.htm

Samsung Ürün Sayfası:
http://www.samsung.com/...e=prd_detail&returnurl=

Ve de İlk Olarak Kullanım İzlenimim:

>>>Ben Teknosa'dan ürünün ekte gösterilen rengini aldım. Beyaz çok hoş duruyor arkadaşım da onu aldı. Ama ben açık renk tarzı hiç bi yerde benimsemediğim için almadım. Siyahı ise klasik. Ürün gayet kullanışlı parmakları büyük biri olarak ben dahi kullanabiliyorum. Genel olarak bahsedecek olursak;

0

Mesajlar ; Öncelikle en çok sevdiğim yanlarından biri. Mesaj sistemi chat üzerine kurulmuş. Gelen giden altalta listelenıyor. Ve gelen/giden kutusundan mesaj silmediğiniz sürece duruyor içineki tüm mesajlar. Sohbeti silerseniz otomatik olarak gelen-giden kutusu da temizleniyor.

Kamera; Çözünürlük 2MP (Maksimum 1600x1200boyutlaar) Bilgisayarda gayet net çıkıyor fotoğraflar. Fotoğraf çekerken maksimum çözünürlüğü kullanırken zoom yapamıyosunuz. Ufak bir eksi olarak gösterebiliriz. Ama alt çözünürlüklerde zoom var. Alt çözünürlükte çekilen fotolarda sonradan yakınlaştırma yok. Sadece maksimumda çekilenlerde gösterim yakınlaştırması var. Video modu ise 1.3 MP kameralar gibi 176x144 çözünürlükte çekiyor. Kaliteli değil. Ama video kalitesi isteyen biri son çıkan bir kaç telefon haricinde hiçbir telefondan kalite beklemesin. Yeterli yani

Müzik Çalar ve Ses; Sesi normalin bir üstü. Yüksek ses müzik isteyen birisi için tavsiye edilmez ama kalitesi güzel. 6 hoparlör ve 3kulaklık ekolayzeri var ayrı ayrı. Özel ekolayzer ise bulunmuyor. Yani ideal. Nokia Xpress Müzik 5130 bile aynı seste..

Radyo; Gayet hoş ve radyodan kayıt var. İstediğiniz program , şarkıyı kaydedip sonradan aynı kalitesinde dinleyebiliyosunuz.

Dosya Sistemi; Samsungun uyuz bir eksisi olarak hafıza kartına otomatik klasör açması kafanızı yorabilir. Önemsiz bi ayrıntı. 8GB'a kadar hafıza kartı destekli

İletişimler ve Uygulamalar (Bluetooth, Wireless, Oyunlar , İnternet :Uygulamaları)

Bluetooth Çok Yavaş ! Çok Bluetooth kullanacaklar bu konuda üzülebilir. Ben önemsemedim.
Wİ-Fİ çekimi de hızı da süper.
2 oyun var. (Birisi Q klavyeye alıştırmak için hazırlanmış el alıştırıcı bir oyun sevebilirsiniz. Biri de oyun ismi Luxor normal zevkli bir oyun) Ayrıca Deneme Sürümü olan 4 oyun daha var. Çok hoşlar ama oyunları satın almanız gerekiyor.
Msn, Yahoo, Myspace, Facebook ve Twitter uygulamaları da var. Skype yok ama atılırsa görüntülü konuşma yapamazsınız.
Facebook sohbeti içinse Ebuddy'yi indirip kullanın. Aynı anda birden fazla hesaba erişim sağlıyor. Msn, facebook'u aynı anda kullanabilirsiniz.
İnterneti ise tam kullanmak için SAmsung'dan bir kaç WEB yazılımı indirmelisiniz. Face videoları falan...
Normal halde youtube çok iyi çalışıyor.
Bazı web tabanlı sitelerde ise yetersiz bellek hatası çıkıyor önemsiz...

YETERSİZ BELLEK SORUNU ( edit ): Gelen sorular üzerine bu sorundan bahsedeyim. Java tabanlı işletim sistemi ve tarayıcısı (Access Netfront 3,5 ) web , flash, http alt tabanlı internet sitelerini desteklemiyor. Yani bir yere kadar açar , sayfa bozuk çıkar, yarım açılır , bir yerde mutlaka hata verir. Fakat "m." tabanlı mobil sitelerde genellikle bu sorun çıkmaz. Yani derin bir yazılım bilgim yok ama bunun çözümü alternatif tarayıcılar indirmek. Ben Opera Mini'yi kullanmıştım sorunsuzdu. Kendi tarayıcısndan m.opera.com'a girip tarayıcıyı indirebilirsiniz. (Oyunlar klasörüne iner.) Basit bir yöntem, ve çok da kullanışlı.

Ayarlar; Tercihlerinizi (Genel-Sessiz falan) düzenleyebilirsiniz
Ekran teması var 3 tane. Ve ekran üzerinde 3 farklı saat tipi sağ sol ortada var. Akıllı ekrandan ekrana kısayollar koyabilirsiniz..Yazı tipini değiştirebilirsiniz.Parlaklık ve aydınlanma süresini ayarlarsnız.
Telefonda Q klavyede üzerine otomatik bir şey atanmamış tuşlara kısayol atayabilirsiniz. Mesela ben K harfine Kamerayı atadım gibi...
Bellek Ayarlarından Telefonun kamerası , indirme işlemlerinin hafızasını seçebilirsniz

Batarya; Normal kullanımlarda bence 3-4 gün gidebilecek şarjı var. (Çok internet kullanımı ve müzikte bu süre 1 gün olur.) Benim gözlemim şimdilik bu.

OPTIK TRACKPAD ; (JOYSTİCK) Bu aynı bir laptop mousesi gibi. Yönleri dokunmaktik olarak gidiyosunuz. Ve elinizin ayarına göre onun da hassasiyetini ayarlayabilirsiniz...

Merak edilenlere cevap verebilirim.
Telefonun Tavsiye Oranı ise benim açımdan Tasarım %80 Özellikler %75 Ses %75 Kamera %60 Genel Olarak %75 bir kalitesi var. Sadece Teknosada faturalı satışı var 299 TL. Bu fiyata bu özellik yok gibi. Hiç Samsung almayı aklımdan bile geçirmezken bugüne kadar aldım. Şimdilik memnunum.

local://upfiles/979071/291B7BEBFD2F4CC882905CFB755D6A0F.jpg

edit : Telefonun bulunduğu mağaza linki olarak teknosa'yı vermiştim. Zira o ay sadece teknosa'da bulunuyordu. Şimdi her yerden edinileceği gibi reklam ibaresi gibi orada durmaması için kaldırdım. Nisan/2012

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukyavuz -- 9 Nisan 2012; 21:37:47 >

HAYAT KIZGIN BOĞA,
BEN KIRMIZI PELERİN

285 Mesaj
6 Nisan 2011; 11:05:48 

Bu başlık çok iyi oldu. Teşekkürler öncelikle.

Ben de telefonu bir süredir kullanıyorum. Genel anlamda çok memnunum.
Şikayetçi olduğum bir konu vardı, onun da çözümünün şu an için mümkün olmadığını öğrendim. Şikayetim; ''Sessiz'' ses profili haricindeki diğer profillerde, mesaj gönderdikten sonra gelen bildirim tonu. ''Kalan miktar xxxxTL'' şeklinde gelen yazı ile birlikte çalan sinir bozucu bir ses. Samsung'a attığım mail sonucunda bana telefonla geri dönüp, şu an için telefon ayarlarından bu tonu kapatmanın mümkün olmadığını söylediler.
Başka bir forumda ise, bir arkadaş operatörle görüşüp, gelen o uyarıyı kapattırabilirsin demişti. Bu kez de kalan miktarı gösteren bildirim gelmeyecek telefona.

Bu telefona uyumlu tema, uygulama, oyun vs. pek bulamadım. Varsa gerçekten işlevsel ve ilginç güzel şeyler, paylaşımları bekliyorum.

417 Mesaj
6 Nisan 2011; 15:42:16 

Telefonun o kalan miktar uyarı sesinin operatör kaynaklı olduğunu ben de söylemiştim. dediğin gibi uyarıları alamazsın. *123# ile işlemlerini yaparsın. gibi gibi... oyun olarak mobil içerik sitelerinde 320x240 java yazılım oyunlarını indirebilirsin. ve de samsungappstan da edinebilirsin tema vs..

HAYAT KIZGIN BOĞA,
BEN KIRMIZI PELERİN

1504 Mesaj
7 Nisan 2011; 12:55:23 

bende alalı 4 gün oldu 120 tl ye goru 10 numara telefon :) arkadaşlar bana birde 100 mb internet ve 100 dk geldi genc tarifeden çok hoş oldu telefonu aldığpımı mı hissetti türkcel bilmiyorum...

surekli ekranda hava durumunu gosteriri bir uygulamaya rastladınız mı sonucta sebekeden internete 3 aylık paketim var ole bir şey olsa cok hoş gorunur telefon

1375 Mesaj
7 Nisan 2011; 16:09:43 

selam arkadaslar. samsungapps'ten ucretsiz icerik indiren varmi telefona? Ayrica gizli menu kodu ciktimi piyasaya su kulaklik sesini yukseltebilecegimiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1504 Mesaj
7 Nisan 2011; 21:45:16 

arkadaşlar opera 6.0 kurun internetten cok hoş oluyo kendi işletim sisteminde internette gezinmek okadar koly değil.. ve opera nın kısa yolunu oyunların ıçine atıyo ben 2 gün sonra keşfettim sizde aramayın

417 Mesaj
7 Nisan 2011; 22:19:59 

quote:

Orijinalden alıntı: catik

arkadaşlar opera 6.0 kurun internetten cok hoş oluyo kendi işletim sisteminde internette gezinmek okadar koly değil.. ve opera nın kısa yolunu oyunların ıçine atıyo ben 2 gün sonra keşfettim sizde aramayın

iyi aramışsın :D ben şimdiden söyleyeyim. ne tür uygulama indirirsen indir oyunlara gidiyo :D

HAYAT KIZGIN BOĞA,
BEN KIRMIZI PELERİN

285 Mesaj
7 Nisan 2011; 23:01:06 

quote:

bende alalı 4 gün oldu 120 tl ye goru 10 numara telefon :) arkadaşlar bana birde 100 mb internet ve 100 dk geldi genc tarifeden çok hoş oldu telefonu aldığpımı mı hissetti türkcel bilmiyorum...

surekli ekranda hava durumunu gosteriri bir uygulamaya rastladınız mı sonucta sebekeden internete 3 aylık paketim var ole bir şey olsa cok hoş gorunur telefon

Nerde 120TL? Biz mi azık yedik?

417 Mesaj
8 Nisan 2011; 1:33:59 

2.eli bile o fiyattan fazla ama sifirini hicbi yerde o fiyata temin edemz.

1504 Mesaj
8 Nisan 2011; 20:12:18 

ARKADAŞLAR TUKCELİN 40 TL LİK KAMU HATLARINA 24 AY +5 TL YE VERİYO ARTI 6 AY 250 MB İNTERNET

gercekten mı haberiniz yok ya

1504 Mesaj
8 Nisan 2011; 20:15:27 

ama tabi kamu 1200 dk tarifesini fiyatı 40 tl hani bu tarifede olan için + 5 tl yani 120 tl...

arkadas bu tarifedeydi benim için 5tl vercek her ay tabi bende ona 120 tl veririm bi ara...

ya tim lerin onunde bir sürü teklam yapıyolar gerce genelde t10 reklamı var da

teknosada bugun 299 tl ydi baktım. aslında 300 e pahalı bi tel ama yinede benim cok hosuma gitti telefon

417 Mesaj
8 Nisan 2011; 22:07:04 

aynı nokia 360larda seyrediyo (nokia c3) pek farkı yok da gerçi. ama bazı yerlerde 330a da var.

dediğin şekilde 120 liraya geldiğini ben de biliyorum. o şekilde öyle tabi.

HAYAT KIZGIN BOĞA,
BEN KIRMIZI PELERİN

30 Mesaj
9 Nisan 2011; 0:59:30 

Turkcell in bununla ilgili büyük kampanyası var arkadaşa babası hediye etmiş bahaneyle.

1504 Mesaj
9 Nisan 2011; 19:46:14 

arkadaş lar oyun ayarlabildiniz mi hiiçç

ben pek bulamadım

566 Mesaj
9 Nisan 2011; 20:33:04 

Bugun oglen gidip 2nci telefon olarak Blackberry'min yanina aldim :) trackpad 'i ayni Blackberry deki gibi calisiyor. Hassasiyet ayari vs vs... Fiyatina gore harika bir telefon ;)

edit : Siyah rengini tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2Berk -- 9 Nisan 2011; 20:34:13 >

1504 Mesaj
9 Nisan 2011; 21:08:59 

hocam bende beyaz aldım bence beyazı super cok sık duruyo sanıruım zevk ler ve renkler olayı bu :))

468 Mesaj
10 Nisan 2011; 3:58:12 

Ya tema yokmudur bu tele indirebileceğimiz ?

1504 Mesaj
10 Nisan 2011; 12:28:04 

samsung un uygulamasına bağlanıyorum cep telefonundaki her sey için para istiyo bende anlamadım vala :)

413 Mesaj
10 Nisan 2011; 13:11:35 

arkadaşım opera 6.0 yı nasıl indirdin sorabilirmiyim çok uğraştım ama olmadı bi yardımcı olur musun
quote:

İstanbul Denetim Muhasebe ve Mali Müşavirlik

1504 Mesaj
10 Nisan 2011; 13:33:03 

internete cep ten girdim opera mini yi google da arattım 6.0 olanı yükle dedim aynı bilgisayara kurar gibi ileri ileri dedim kuruldu yani ekstra bir şey yapmadım

interneettn cıktığında oparanın kısa yolu oyunlar klasorunun içinde unutmadan soylim

140 Mesaj
10 Nisan 2011; 16:16:04 

quote:

Orijinalden alıntı: reverse

Bu başlık çok iyi oldu. Teşekkürler öncelikle.

Ben de telefonu bir süredir kullanıyorum. Genel anlamda çok memnunum.
Şikayetçi olduğum bir konu vardı, onun da çözümünün şu an için mümkün olmadığını öğrendim. Şikayetim; ''Sessiz'' ses profili haricindeki diğer profillerde, mesaj gönderdikten sonra gelen bildirim tonu. ''Kalan miktar xxxxTL'' şeklinde gelen yazı ile birlikte çalan sinir bozucu bir ses. Samsung'a attığım mail sonucunda bana telefonla geri dönüp, şu an için telefon ayarlarından bu tonu kapatmanın mümkün olmadığını söylediler.
Başka bir forumda ise, bir arkadaş operatörle görüşüp, gelen o uyarıyı kapattırabilirsin demişti. Bu kez de kalan miktarı gösteren bildirim gelmeyecek telefona.

Bu telefona uyumlu tema, uygulama, oyun vs. pek bulamadım. Varsa gerçekten işlevsel ve ilginç güzel şeyler, paylaşımları bekliyorum.

Ses Profillerine gir Profilim 1 in üzerine gel düzenle de ve ordan ayarla bende mesaj gelince titriyor ve biri arayınca normal çalıyor. Mesajlardan sonra bildirim sesi gelmiyor ama bildirimi gösteriyor... :)

1504 Mesaj
11 Nisan 2011; 21:05:12 

arkadaşlar buna andro,id yuklenir mi sizce bi eksik de

1375 Mesaj
11 Nisan 2011; 22:12:42 

quote:

arkadaşlar buna andro,id yuklenir mi sizce bi eksik de

Hic sanmiyorum cihaz donanim olarak uygun degil malesef

417 Mesaj
12 Nisan 2011; 3:37:01 

quote:

Orijinalden alıntı: ihk08

Ses Profillerine gir Profilim 1 in üzerine gel düzenle de ve ordan ayarla bende mesaj gelince titriyor ve biri arayınca normal çalıyor. Mesajlardan sonra bildirim sesi gelmiyor ama bildirimi gösteriyor... :)

Bildirim sesi mesaj sesini kapatsan bile geliyor. Denemiştim. Ama seviye 1 olunca az çıkıyor. Tabi mesaj sesi de az çıkar.

HAYAT KIZGIN BOĞA,
BEN KIRMIZI PELERİN

527 Mesaj
12 Nisan 2011; 13:25:13 

Arkadaşlar telefonu dün aldım. turkcell alo120 + 5 tl = 44 tl 24 ay bence bu haliyle çok iyi. zaten alo 120 kullanıyordum telefon 120 tlye geld.

tek sorunum ekranda sürekli bir ücret bilgisi var onu silemiyorum. tl 470.0 olarak görünüyor. bu bilgi nereden siliniyor bilgisi olan varsa mesajını bekliyorum.

[

1504 Mesaj
12 Nisan 2011; 16:01:39 

hocam bende o dediğin gibi bir bildirm hiçç çıkmadı

arkadaşlar oyun arastıran var mı

1504 Mesaj
12 Nisan 2011; 16:17:35 

ark. Su an opera ile trevi ile yaziyom valla cok hosuma iitti tel ya :) donanim aberde ezinmek daha bi elencli eliyo artik masa ustu ozellestrmlr daha bi ozellikli olsa idi of linee offff :P

620 Mesaj
12 Nisan 2011; 16:26:27 

bu telefonda quick office gibi bir uygulama var mı arkadaşlar, word sayfası düzenleyebilir miyiz?

HANGİ GECEYE GÜN DOĞMAMIŞ Kİ SABAH OLMAMIŞ.

417 Mesaj
12 Nisan 2011; 17:56:47 

@serocan39 Telefonda office yok.

@caitk ; bu telefonda tuşlara iyi basmak gerekiyo , yoksa iletin yukarıdaki gibi eksik harflerden oluşabilir her zaman :)

HAYAT KIZGIN BOĞA,
BEN KIRMIZI PELERİN

1504 Mesaj
12 Nisan 2011; 19:44:43 

quote:

Orijinalden alıntı: farukyavuz

@serocan39 Telefonda office yok.

@caitk ; bu telefonda tuşlara iyi basmak gerekiyo , yoksa iletin yukarıdaki gibi eksik harflerden oluşabilir her zaman :)

1504 Mesaj
12 Nisan 2011; 20:04:31 

kimse oyuna cevap vermemiş bemin gibi herkes birbirini mi beklıyo biri bulsada yollasada oynasak diye

1504 Mesaj
12 Nisan 2011; 20:11:47 

ark. belki biliyosunuzdur ama ben biraz onca buldum

mesajlar içinde gorusmeler kısmında aynı msn tarzı mesajlajabilosunuz gercekten cok hoş benim gibi ayda 1000-1500 mesaj atan bırı ıcın süper

516 Mesaj
13 Nisan 2011; 0:06:56 

bugün banada geldi,Saolsun peder bey almış hediye etti :))
Cihazı bi türlü wifi a bağlayamadım bağlanamadı fln dio????
Bide kutu içeriğinde hafıza kartı ve usb kablosu varmı,bende yokta

3,2 liter 6 cylinder 338 horse power @ 7900 rpm Bu alana reklam verebilirsiniz :))) 0-100 km/h: 4.6 seconds top speed 303 km/h
length 4491 mm height 1372 mm weight 1,549 kg

1504 Mesaj
13 Nisan 2011; 1:01:32 

KABLO VE HAFIZA KARTI BENDEDE YOK FIYOT BU OLUNCA KOYMULAR GALİBA. Wİ-Fİ DE sorun yasamadım b4en actı ısen bağlanmalı ... wifi acıkken ekranda kapalı yazıyo onu karıstırmıs olabılırmısın acep

516 Mesaj
13 Nisan 2011; 9:34:05 

quote:

KABLO VE HAFIZA KARTI BENDEDE YOK FIYOT BU OLUNCA KOYMULAR GALİBA. Wİ-Fİ DE sorun yasamadım b4en actı ısen bağlanmalı ... wifi acıkken ekranda kapalı yazıyo onu karıstırmıs olabılırmısın acep

wifi yı açıyorum şifresini yazıyorum fakat bağlanmıyor onay kabul edilmedi diye uyarı verdi

tamam sorun çözüldü
Hocam sen hafıza kartı aldınmı kaçlık alsak acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Awsful -- 13 Nisan 2011; 10:07:40 >

3,2 liter 6 cylinder 338 horse power @ 7900 rpm Bu alana reklam verebilirsiniz :))) 0-100 km/h: 4.6 seconds top speed 303 km/h

1504 Mesaj
13 Nisan 2011; 13:32:24 

BENDE 2GB kart vardi onu kullaniyorum sekize kadar destekliyomus sanirim dort luk herkesin isibi orur. Ya ark benim tel donanim haberde yazarken g harfi bsmiyo mesajda sorun yok anlamadim hala oyun konusunda fikir i olan yok sanirim

516 Mesaj
13 Nisan 2011; 13:46:40 

bakalım bende bi dörtlük alırım gibi.8lik alsam kasarmı acaba????
Bide bu telefona kendi mail adresimizi tanımlayabiliyormuyuz gelen mailleriiz telefona gelse ordan okuyup cevaplasak oluyormu

1375 Mesaj
13 Nisan 2011; 18:06:14 

Email sistemi guzel ben 2 tane hotmail hesabimi tanimladim guzel calisiyor.ayarlarda mailin tümümü yoksa sadece baslik olarakmi indirilcegini ayarlayabiliyorsunuz bolece okumak istemediginiz mailler icin kotanizdan tasarruf edebilirsiniz.

oyun konusuna gelince 320x240 cozunurluklu java oyunlar (ozellikle blackberry oyunlari) calisir,googledan "free 320x240 java games" diye arama yaparsaniz pek çok oyun bulabilirsiniz.

220 Mesaj
13 Nisan 2011; 18:14:13 

aynı anda iki işlem yapabiliyormuyuz ? facebook chat içinse ebuddy yükleyin

Fenerbahçe S.K

1375 Mesaj
13 Nisan 2011; 19:38:26 

quote:

Orijinalden alıntı: tankisii

aynı anda iki işlem yapabiliyormuyuz ? facebook chat içinse ebuddy yükleyin

evet şöyleki; müzik-radyo dinlerken nete girilebilirsiniz örneğin. ama iki tane uygulama arka arkaya açılmıyor.

buarada benim telefonda müzik-radyo dinlerken başka birşey yapmak istediğimde yavaşlıyor telefon.örneğin tuş kilidi biraz geç açılıyor, mesaj yazarken biraz geç geliyor harfler,rehberde isim ararken yavaş iniyor aşağı. bunu başka yaşayan biri var mı?

220 Mesaj
13 Nisan 2011; 20:00:36 

Bu yonu kotuymus

1504 Mesaj
13 Nisan 2011; 21:26:08 

hocam bende pek olmuyo o yavaşlama

516 Mesaj
13 Nisan 2011; 21:30:52 

quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

Email sistemi guzel ben 2 tane hotmail hesabimi tanimladim guzel calisiyor.ayarlarda mailin tümümü yoksa sadece baslik olarakmi indirilcegini ayarlayabiliyorsunuz bolece okumak istemediginiz mailler icin kotanizdan tasarruf edebilirsiniz.

oyun konusuna gelince 320x240 cozunurluklu java oyunlar (ozellikle blackberry oyunlari) calisir,googledan "free 320x240 java games" diye arama yaparsaniz pek çok oyun bulabilirsiniz.

e posta adresi tanımlarken kullanıcı kimliği yerine ne yazamamız gerekli????

1375 Mesaj
13 Nisan 2011; 21:34:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Awsful

e posta adresi tanımlarken kullanıcı kimliği yerine ne yazamamız gerekli????

mail adresinin aynısını yazdım ben - zaten yazarken kendi tamamlıyor o kısmı - başka bir ayar yapmadım.

1504 Mesaj
15 Nisan 2011; 0:00:41 

kulaandığımz temalar oyunlar paylassak ark larr

516 Mesaj
15 Nisan 2011; 0:49:41 

quote:

kulaandığımz temalar oyunlar paylassak ark larr

Paylaşalım çok iyi olur... Ben henüz yeni bi tema yada oyun eklemedim ama ekler eklemez paylaşırım :D
Aklıma takılan hala 2 şey var Kartı 8gb lık mı alsam 4gb lıkmı??? 8i Kaldırırken yavaşlama falan yaşarmıyım???

Birde yanında gelen kulaklık kalite açısından pekte ii değil şöle orta sınıf fln bi kulakiçi kulaklık almak gerekirmi(Sennheiser cx-200 gibi)

1375 Mesaj
15 Nisan 2011; 1:09:32 

ben philips music color serisinden aldım kulak içi,beyaz gayet yeterli bir kulaklık,mikrofonu yok yalnız. 27 liraya kadıköy yazıcıoğlunda bir dükkandan.

hafıza kartını bir şekilde bir tanıdığınızdan deneyebilirseniz iyi olur.ben arkadaşımın nokia 5800 ının 8 gblık kartını taktım biraz ağır okur gibiydi ( o telefona ait dosyalama olduğu için olabilir bu) o yüzden garanti olsun diye 4 gb lık sandisk aldım 15 liraya class 4

516 Mesaj
15 Nisan 2011; 1:16:23 

Hafıza kartını alırken marka model çok fark edermi?? hizlial ve hepsi burada ya baktım genelde 15 civarı fiyatlarda 4gb lıklar ama bir sürü marka var tabi....
o 4gb ı full müzikle doldurunca kasılmaz umarım, cihazın video performansına göre yarısını video olarak da doldurabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Awsful -- 15 Nisan 2011; 1:17:45 >

220 Mesaj
15 Nisan 2011; 11:05:21 

varsayılan tarayıcı opera nasıl yapabiliriz ?

Fenerbahçe S.K

1504 Mesaj
15 Nisan 2011; 16:10:22 

hocam bende 4 gb tavsiye ederim

varsayılan tarayıcı opera olarak bende ayarlauyamadım oyunlar klasorunden gırıyorum operaya hep

bendede philips in kulaklığı var onla gercekten hoş muzişk dinleniyo

329 Mesaj
15 Nisan 2011; 16:13:43 

hoş bir telefona benziyor. işletim sistemini önemsemeyen ama internet kullananlar için ideal bi telefon. fiyatı da iyimiş.

220 Mesaj
15 Nisan 2011; 16:19:29 

web 2.0 destekelemdiği için browseri garantinin cep şubesine giremiyorum

Fenerbahçe S.K

1504 Mesaj
15 Nisan 2011; 20:39:00 

ya bunu alın ya da HTC Desire HD 1,5 GB

220 Mesaj
15 Nisan 2011; 22:40:55 

Htc desirenin fiyati ne kadar hocam?