Şimdi Ara

Samsung GT-S3353 (Ch@t 335) Cep Telefonu ve Kullananların Noktası [Genel Başlık] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.880
Cevap
7
Favori
379.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar telefon için ekran jelatinini blackberry için olanlardan alsam uyarmı acaba telefonculardan almam ben bişey teknoloji mağazalarında satılıyor ekranları aynı uyarmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

arkadaşlar telefon için ekran jelatinini blackberry için olanlardan alsam uyarmı acaba telefonculardan almam ben bişey teknoloji mağazalarında satılıyor ekranları aynı uyarmı acaba ?

Hocam ben bu satıcıdan almıştım ben aldığımda 11TL'idi; fakat gelen ürünler çok hoşuma gitti özellikle ekran koruyucu jelatin tam oturdu, sana bunları almanı öneririm .
    http://urun.gittigidiyor.com/2-ad-SAMSUNG-3350-3353-KILIF-2-EKRAN-KARGO_W0QQidZZ43212040

@X-Slim Teşekkür ederim hocam .
  • rica ederim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 10 Ağustos 2011; 18:44:24 >
  • arkadaşlar telefonu yeni aldım gayet güzel bir telefon. parasının hakkını fazlasıyla veriyor.

birde telefonun trackpad inde bir naylon koruyucu var onu tırnakla zorladım fakat çıkmamaya direniyor siz nasıl çıkardınız zarar vermek istemiyorum ilk günden yardımcı olursanız sevinirim...
  • tırnakla çıkardım ben normal çektim çıktı
  • trackpad da koruyucu mu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarK-CasTLe -- 10 Ağustos 2011; 21:04:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarK-CasTLe

trackpad da koruyucu mu var

evet jelatin var tırnaığınla çıkartabilirsin istiyorsan
  • Trackpad'deki koruyucu jelatin ilk farkettiğim şeydi, çıkartmadım hiç sorun olmadı, aslında koruyucu birşey neden çıkarıyorsunuz?
  • ve savaşı ben kazandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0d

Trackpad'deki koruyucu jelatin ilk farkettiğim şeydi, çıkartmadım hiç sorun olmadı, aslında koruyucu birşey neden çıkarıyorsunuz?

hareketi azda olsa etkiliyor birde öyle jelatinli kullanamıyorum ilk günden çıkarıyorum ben
  • birazda çizilsin nazarlık olur ...bu ekran jelatinleri ilk telefonu aldigimizdaki gibi hemen cikan biseymi baloncuk yapar ya onlar bunlar nasil anlatirmisiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 10 Ağustos 2011; 22:21:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAdana

quote:

Trackpad'deki koruyucu jelatin ilk farkettiğim şeydi, çıkartmadım hiç sorun olmadı, aslında koruyucu birşey neden çıkarıyorsunuz?

hareketi azda olsa etkiliyor birde öyle jelatinli kullanamıyorum ilk günden çıkarıyorum ben

evet azda olsa etkiliyor
  • birde internette gezinirken enter tuşuna bastığımızda örneğin google da ara işlevini gerçekleştirmiyor??
  • Ses kalitesi nasıl telefonun beyler. Karşı tarafa ses iyi gidiyor mu, geliyor mu?
  • quote:

Bugun tespit ettigim durum karsisinda şok oldum gercekten telefon seslide iken mesaj sesi ciktiginda hoparlor acik kaliyor kulaga yaklastirinca duyuluyor tıss diye ses hic susmuyor sessizde bu sorun yok...bi denermisiniz sizlerdede aynimi durum yoksa bendemi sorun var....Telefonu kullanırken neden c3 almadım dediğim oluyor ben alırken c3 299 tl idi heryerde şimdi fiyatı uçtu bizim aletler 230 a indi...klavye tuşları çıt çıt çıt ötüyor daha 1 ayda bu hale geldiyse ilerisini düşünmek bile istemiyorum gün geçtikçe hayal kırıklığına uğratıyor beni

Bahsettiğiniz hiçbir problem benim makinede yok.
    3 aylık, günde en az 100 tane mesaj atıyorum; maşallah tuşlarıda kendiside hala taş gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagleemre92

Arkadaşlar telefonumdan internete bağlanamıyorum..Uygulamalar-->Wifi kısmından evdeki modemime bağlanıyorum..Bağlantı başarıyla kuruldu mesajını alıyorum..Üst te Mavi Wi-Fi simgesi çıkıyor..ama Menü-->İnternet'e girip adresi yazdığımda mavi çubuk gidip gidip geliyor..Hiçbir siteye bağlanamıyorum..

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Menu > Internet kısmına girdiğinizde orada Ayarlar > Internet Profilleri > 'modeminizin adı'

şeklinde seçmelisiniz.
  • derdimi teknik yardim kisminda dile Getirdim fakat bilGisayarla alakali yardim baslii olduu icin pek dikkate alinmadim sanirim..dun telefonuma wap sitesinden melodi indirdim ve bir sarki Geri donusum kutusundan silinmiyor..telefonunu sifirladim olmadi.hafiza kartimi da bicimlendirdim o da olmadi..ben bu sarkiyi nasil silebilirim acaba...ayrica az once opera miniyi telefonuma kurdum ama yazarken G harfi cikniyor yani kucuk harf
  • sorulan sorular hep cevaplanan sorular
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurrani

sorulan sorular hep cevaplanan sorular

Yani yazmadan once konuyu okusaniz daha iyi olur

Arkadaşlar size bişey soracağım telefonun yanında hediye verilen hm1500 kulaklık malümünüz s3353 ile müzik dinlenmiyor nokialar ile dinleniyor bende boşta durmasın diye laptopa bağladım bu aleti ama kullanmaya başlıyorum az geçiyor baş ağrısı yapıyor bu tür ürünlerde böyle sorun varmı...birde telefona bağlayıpta müzik dinlemeyi başaran varmı ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 12 Ağustos 2011; 15:52:13 >
  • quote:

quote:

arkadaşlar telefon için ekran jelatinini blackberry için olanlardan alsam uyarmı acaba telefonculardan almam ben bişey teknoloji mağazalarında satılıyor ekranları aynı uyarmı acaba ?

Hocam ben bu satıcıdan almıştım ben aldığımda 11TL'idi; fakat gelen ürünler çok hoşuma gitti özellikle ekran koruyucu jelatin tam oturdu, sana bunları almanı öneririm .
    http://urun.gittigidiyor.com/2-ad-SAMSUNG-3350-3353-KILIF-2-EKRAN-KARGO_W0QQidZZ43212040

@X-Slim Teşekkür ederim hocam .

O telefonun içine oturduğu kılıfın siyahından ben telefonu aldığımda yanında verilmişti.Ekran jelatini de.Ama kırmızısı çok sexi durmuş telefonda görünce hayran kaldım.Hiçbiryerde bulamadım o rengi
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.