Samsung GT-S3353 (Ch@t 335) Cep Telefonu ve Kullananların Noktası [Genel Başlık]
1873 Cevap325600 Görüntüleme7 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     8 [10] 12 13 14 15 16 17      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

125 Mesaj
15 Ağustos 2011; 0:54:04 

quote:

Orijinalden alıntı: egemen1993

zoom hangi tuşla yapıcaz hocam ?

İlk önce seçenekler ve yakınlaştır dedikten sonra, ses açma kapama düğmesi ile yakınlaştırıp, uzaklaştırabilirsin .

Nikon D5100 18-55 VR Kit - Toshiba 8GB SDHC - Lowepro Advantura 160 - Apple iPod Touch 3G 32 GB - Samsung Ch@t s3053 - Acer Aspire 5720 Notebook
Breaking Bad - Person of Interest - White Collar - Game of Thrones - Spartacus

282 Mesaj
15 Ağustos 2011; 3:49:38 

quote:

Orijinalden alıntı: s0d

İlk önce seçenekler ve yakınlaştır dedikten sonra, ses açma kapama düğmesi ile yakınlaştırıp, uzaklaştırabilirsin .

çok tşk ederim arkadaşlar buldum bide bişey sorcam usb kablosu takdıkdan sonra direk telefonu görür demi mesela mp3 yada resim direk atsak telefonda bi sorun çıkarmı ?

beşiktaş

2880 Mesaj
15 Ağustos 2011; 6:11:51 

hocam şimdi tekrar baktım programa total video converter kullanmışım ya, yanlış oldu
sonyericsson 320240 seçiyorsun, gelişmiş ayarlardan da:
frame 20-22 fps
bitrate hatırlamıyorum

gibi kolay ayarlarla hızlıca videoları dönüştürebilirsin.

282 Mesaj
15 Ağustos 2011; 20:35:08 

arkadaşlar bugün usb aldım ama bilgsisayar ilk taktığımda gördü sonra görmedi acaba bozukmu ?

beşiktaş

2089 Mesaj
15 Ağustos 2011; 20:44:21 

donanımı yüklerken sorun yapmış olabilir başka usb yerine takmayı dene ?

Bursaspor

282 Mesaj
15 Ağustos 2011; 21:36:39 

quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

donanımı yüklerken sorun yapmış olabilir başka usb yerine takmayı dene ?

telefoncu bi arkadaşa sordum samsung kies yüklemen lazım pc ye dedi doğrumu acaba yoksa usb yarın gerimi götüriyim ?

beşiktaş

2089 Mesaj
15 Ağustos 2011; 23:08:03 

yığın bellek seçtiğinde kiese gerek yok kies telefon yazılım güncellemesi ve senkronizasyon için geçerli program

Bursaspor

282 Mesaj
16 Ağustos 2011; 0:18:51 

quote:

yığın bellek seçtiğinde kiese gerek yok kies telefon yazılım güncellemesi ve senkronizasyon için geçerli program

kardeşim çok saol çok tşk ederim sana sayende yaptım çok saol

beşiktaş

8648 Mesaj
16 Ağustos 2011; 10:48:34 

su telefona baglayip mesaj atmayi bulmalilar en kısa zamanda

Unutma, unutturma.
Çocukken her gece yatmadan önce Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her gece yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim.
Al Capone

725 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Dr.DanGeR
16 Ağustos 2011; 13:24:48 

[font="Arial"][/font]Arkadaşlar telefonu dün Gold'dan aldım şampanya rengi fakat kulaklığı tam bi şekilde taktığımda telefon algılamıyor,yarım taktığımda ise algılıyor.Sonra telefonmu bozuk die denemek için mp4'ümün 3.5mm kulaklığını tam bi şekilde taktığımda algıladı.Sorun telefonun kulaklığında heralde kulaklıkta çok çakma duruo yakında yeni kulaklık alıcam marka öneriniz varmı acaba?
Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamboy14 -- 16 Ağustos 2011; 13:37:16 >

F-4 Phantom II
1987-2014

282 Mesaj
16 Ağustos 2011; 13:54:40 

quote:

Orijinalden alıntı: dreamboy14

[font="Arial"][/font]Arkadaşlar telefonu dün Gold'dan aldım şampanya rengi fakat kulaklığı tam bi şekilde taktığımda telefon algılamıyor,yarım taktığımda ise algılıyor.Sonra telefonmu bozuk die denemek için mp4'ümün 3.5mm kulaklığını tam bi şekilde taktığımda algıladı.Sorun telefonun kulaklığında heralde kulaklıkta çok çakma duruo yakında yeni kulaklık alıcam marka öneriniz varmı acaba?
Teşekkürler

ben tec diye bi kulaklık aldım mp3 çalar için aldım ama telefonda çok iyi ses veriyo fiyatı 9 tl media marketden aldım

beşiktaş

282 Mesaj
16 Ağustos 2011; 13:59:04 

arkadaşlar benim bi sorunum daha var şimdi ben dün bi kaç resim çektim ama resimleri hafıza kartına değil telefona atıyor bu neden kaynaklıyo bide dün usb hafıza kartına mp3 biraz da java oyunu atıım kamerada çekilebilek fotoğraf sayısı 207 180 düştü hafıza kartına yükledim şeyler kameri neden etkliyor ?

beşiktaş

215 Mesaj
16 Ağustos 2011; 14:15:10 

quote:

arkadaşlar benim bi sorunum daha var şimdi ben dün bi kaç resim çektim ama resimleri hafıza kartına değil telefona atıyor bu neden kaynaklıyo bide dün usb hafıza kartına mp3 biraz da java oyunu atıım kamerada çekilebilek fotoğraf sayısı 207 180 düştü hafıza kartına yükledim şeyler kameri neden etkliyor ?

o zaman foto kayıt yerini ayarlarsın sorunun çözülür

725 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Dr.DanGeR
16 Ağustos 2011; 14:40:28 

Arkadaşlar benim sorunun telefondan deil dimi? şimdi telefon yeni olduğu için endişeliyim de..Sizde de acaba böyle bi sorun varmıydı..Telefonun kulaklığını tam takıyorum algılamıyor ama biraz yukarı doğru çıkardığımda algılıyor..Ben de mp4'ümün 3.5mm kulaklığını taktım(Sony) algıladı.Yani sorun kulaklıkta?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamboy14 -- 16 Ağustos 2011; 14:42:12 >

F-4 Phantom II
1987-2014

8648 Mesaj
16 Ağustos 2011; 14:58:19 

quote:

Arkadaşlar benim sorunun telefondan deil dimi? şimdi telefon yeni olduğu için endişeliyim de..Sizde de acaba böyle bi sorun varmıydı..Telefonun kulaklığını tam takıyorum algılamıyor ama biraz yukarı doğru çıkardığımda algılıyor..Ben de mp4'ümün 3.5mm kulaklığını taktım(Sony) algıladı.Yani sorun kulaklıkta?

olabilir hocam

Unutma, unutturma.
Çocukken her gece yatmadan önce Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her gece yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim.
Al Capone

725 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Dr.DanGeR
16 Ağustos 2011; 15:03:49 

quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

olabilir hocam

Peki diyelim telefonun kulaklık girişinde bi bozukluk var bı garanti kapsamına giriyor mu?

F-4 Phantom II
1987-2014

282 Mesaj
16 Ağustos 2011; 15:07:55 

quote:

Orijinalden alıntı: emrekurt92

o zaman foto kayıt yerini ayarlarsın sorunun çözülür

hocam onu nası ayarlıyacaz bi yardım edermisin ? çektiğim fotolar direk hafıza kartını gidiyor demi

beşiktaş

725 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Dr.DanGeR
16 Ağustos 2011; 15:12:55 

Telefonu şimdi telefoncuya götürcembakalım sorun hangisinde :) hazır gitmişkenbide kılıf alcam.

F-4 Phantom II
1987-2014

725 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Dr.DanGeR
16 Ağustos 2011; 15:41:38 

Arkadaşlar sorunu telefoncu çözdü hata bendeymiş :) kulaklığıteğeden biraz bastırmak gerekiomuş tam girmesi için :) bide arkasına kılıf aldım :) bi sorum olucaktı opera mini 6.0'ı cepten girerek nasıl indrebilirim?

F-4 Phantom II
1987-2014

8648 Mesaj
16 Ağustos 2011; 15:42:28 

quote:

Peki diyelim telefonun kulaklık girişinde bi bozukluk var bı garanti kapsamına giriyor mu?

evet giriyor hocam

Unutma, unutturma.
Al Capone

215 Mesaj
16 Ağustos 2011; 17:25:36 

quote:

hocam onu nası ayarlıyacaz bi yardım edermisin ? çektiğim fotolar direk hafıza kartını gidiyor demi

ya kamerada seçenekler sonra ayarları sonra tekrar ayarları sonra ent altta kısayol bilgisinin üzerinde kayıt yeri yazıyor oradan seçeceksin işte

725 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Dr.DanGeR
16 Ağustos 2011; 17:55:26 

Arkadaşlar opera miniyi ceptennasıl indiricem wi-fi'dan bağlanıyorum internete opera nın sitesine giriyorum ama orada android işletim sistemi vs var_Bi yardım etseniz çok iyi olucak.Bide opera telefonu yavaşlatırmı?

F-4 Phantom II
1987-2014

725 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Dr.DanGeR
16 Ağustos 2011; 18:25:00 

Şimdi opera 4.3 mû ne indirdim gayette hizli her siteye girebiliyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

F-4 Phantom II
1987-2014

215 Mesaj
16 Ağustos 2011; 18:39:41 

quote:

Şimdi opera 4.3 mû ne indirdim gayette hizli her siteye girebiliyorum :)

evet ama 6.0 daha iyi bence güncelle .

725 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Dr.DanGeR
16 Ağustos 2011; 18:56:18 

quote:

evet ama 6.0 daha iyi bence güncelle .

Opera 6.1'i indirdim ama açıyorum "yükleniyor.." diyor öyle kalıyor.Bende Opera 4'e geri döndüm :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamboy14 -- 16 Ağustos 2011; 19:53:14 >

F-4 Phantom II
1987-2014

138 Mesaj
16 Ağustos 2011; 20:23:03 

quote:

Orijinalden alıntı: zurrani

hocam şimdi tekrar baktım programa total video converter kullanmışım ya, yanlış oldu
sonyericsson 320240 seçiyorsun, gelişmiş ayarlardan da:
frame 20-22 fps
bitrate hatırlamıyorum

gibi kolay ayarlarla hızlıca videoları dönüştürebilirsin.

Hocam eyvallah, total video conventer'da dediğiniz gibi yaptım oldu. Telefona dizi attım, izlenebiliyor. Yanlız 3GP formatının biraz kalitesi düşük sanırım, daha kaliteli bir formatta izlemenin bir yolu yok mudur acep?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anoren -- 16 Ağustos 2011; 20:36:37 >

138 Mesaj
16 Ağustos 2011; 20:32:52 

quote:

Opera 6.1'i indirdim ama açıyorum "yükleniyor.." diyor öyle kalıyor.Bende Opera 4'e geri döndüm :)

Opera 6.0 kur hocam onda sorun yok. 4'e göre daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anoren -- 16 Ağustos 2011; 20:34:55 >

725 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Dr.DanGeR
16 Ağustos 2011; 20:58:37 

hocam giriyorum siteye ama 6.1 var 6.0 yok.bi yardimci olsan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamboy14 -- 16 Ağustos 2011; 21:05:08 >

F-4 Phantom II
1987-2014

138 Mesaj
16 Ağustos 2011; 22:43:03 

quote:

hocam giriyorum siteye ama 6.1 var 6.0 yok.bi yardimci olsan?

Evet 6.0 Opera'nın sitesinde şu an bulunmuyor. Telde Uygulamalar -> Google'dan 'Download Opera Mini 6.0' veya 'Opera Mini 6.0 indir' diye aratınca çıkan sitelerden yükleniyor.

Bu arada benim yine takıldığım bir durum var. Kendi indirdiğimiz Google Maps ve EBuddy gibi uygulamaları Akıllı Ana sayfaya ekleyebilir miyiz? Yapabilen var mı? Ben eklemeye çalışıyorum ama olmuyor. Bu kurduğumuz uygulamaları telefon Oyunlar dizinine atıyor malum. Akıllı Anasayfa ayarlarında ise eklemeye çalıştığımda Oyunlar dizininden bir alt dizine geçmeye izin vermiyor. Dolayısı ile kısayol oluşmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anoren -- 16 Ağustos 2011; 22:58:41 >

2089 Mesaj
16 Ağustos 2011; 23:15:52 

bulunuyor neden bulunmasın opera 6 isimli sürüm var geçen indirdim beğenmedim 4.3 devam ediyorum cepten m.opera.com dan indirdim...

Bursaspor

215 Mesaj
17 Ağustos 2011; 0:21:27 

6.1 calışmıyor zaten bu telefonda. O yüzden hiç denemeyin 6.0 iyidir :-)

725 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Dr.DanGeR
17 Ağustos 2011; 1:03:33 

hocam yardimlriniz icin cok saolun bu mesjida opera mini 6 ile yaziorum.

F-4 Phantom II
1987-2014

2880 Mesaj
17 Ağustos 2011; 4:09:27 

opera mini 6.1 çalışıyor ama ilk kurulumu sorun çıkartabiliyor.
ben wifi ve bulunduğum evde bağlı olduğum baz istasyonundan yapamamıştım bir türlü
ama başka bir yerdeyken denediğimde kurulumu gerçekleştirdi.
kurulumu gerçekleştiremiyorsanız, farklı bir baza bağlıyken tekrar deneyin.

opera 6.0 sürümü de iyi gerçi, 6.1'de sayfaları standart web sayfası şeklinde açabilme özelliği var sadece ek olarak.

ama opera 4.3 sürümünü sallayın gitsin.

2089 Mesaj
17 Ağustos 2011; 4:18:11 

quote:

6.1 calışmıyor zaten bu telefonda. O yüzden hiç denemeyin 6.0 iyidir :-)

6.1 calisiyor neden calismasin ki?

Bursaspor

725 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Dr.DanGeR
17 Ağustos 2011; 12:11:22 

Hocam opera ile internetteyken "G" tuşu basmıyor mesela twitter hesabıma girdim "G" ile başlayan bi kelime yazıyodum atıyorum "Geceler" yazıcam ama "G" basmıyor sonra "alt" basılı tutup 4'e bastığımda "G" harfi çıkıyor.Sizdede böyle bi sorun varmı?

F-4 Phantom II
1987-2014

8648 Mesaj
17 Ağustos 2011; 12:54:25 

Benim bu telefondaki sorunu cözmem lazım arkadaslar ben internetten pc ye sarki sözü felan indiririm bazi sözler cok hosuma gider nokia'da pc suite ile baglanip pc üzernden o yazilari gönderebiliyorum.acaba bu modeldede birsey yapsak olmaz mi ? belgeyi felan blututla gönderiyorum ama acilmiyor dosya telefonda bir caresi yok mu

Unutma, unutturma.
Al Capone

57 Mesaj
17 Ağustos 2011; 13:02:15 

Arkadaşlar herkes operayı kurmus etmiş bi ben yapamadım 4. wersiyonunu telefona attım hafıza kartından yükledim sorun yok yükledikden sonra kendı giriyor tarayıcıya bu durumda sorun yok ama tarayıcıdan cıktıkdan sonra tekrar nerden giricem operaya? :S:S

725 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Dr.DanGeR
17 Ağustos 2011; 13:35:52 

quote:

Orijinalden alıntı: aliyuksel

Arkadaşlar herkes operayı kurmus etmiş bi ben yapamadım 4. wersiyonunu telefona attım hafıza kartından yükledim sorun yok yükledikden sonra kendı giriyor tarayıcıya bu durumda sorun yok ama tarayıcıdan cıktıkdan sonra tekrar nerden giricem operaya? :S:S

hocam oyunlara gir orda

F-4 Phantom II
1987-2014

2089 Mesaj
17 Ağustos 2011; 13:42:13 

quote:

Hocam opera ile internetteyken "G" tuşu basmıyor mesela twitter hesabıma girdim "G" ile başlayan bi kelime yazıyodum atıyorum "Geceler" yazıcam ama "G" basmıyor sonra "alt" basılı tutup 4'e bastığımda "G" harfi çıkıyor.Sizdede böyle bi sorun varmı?

aynen kardeş bendede aynı hata vardı

Bursaspor

57 Mesaj
17 Ağustos 2011; 13:58:00 

quote:

hocam oyunlara gir orda

çözmüştüm sorunu . İlgin için tşkler

725 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Dr.DanGeR
17 Ağustos 2011; 14:33:44 

arkdslar bnm bi sorum var bnm smdi internet profllernden kblosuz ag secili smdi atiyorum kblosuz ain olmdgi yerdeyim ve 0.facebooka grcem snda bnm 0.facebooka ucretsz girebilmem icin illa profillerden turkcell gprs imi secmem gerekiyor?

F-4 Phantom II
1987-2014

2089 Mesaj
17 Ağustos 2011; 14:48:12 

evet öyle yapman gerekiyor kardeş

Bursaspor

725 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Dr.DanGeR
17 Ağustos 2011; 15:52:45 

Bide "G" sorunu var atıyorum forumda bişeye cevap yazarken "G" ye bastığımda basmıyo.Ancak alt'a bastığımda çalışıyor sizdede böylemi?

F-4 Phantom II
1987-2014

8648 Mesaj
17 Ağustos 2011; 16:17:55 

quote:

Bide "G" sorunu var atıyorum forumda bişeye cevap yazarken "G" ye bastığımda basmıyo.Ancak alt'a bastığımda çalışıyor sizdede böylemi?

operade felan mi yoksa normal mesaj yazarken felan mi ?

Unutma, unutturma.
Al Capone

725 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Dr.DanGeR
17 Ağustos 2011; 17:10:48 

quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

operade felan mi yoksa normal mesaj yazarken felan mi ?

Yok hocam normal mesaj yazarken bi sorun yok allaha şükür de operada direk G ye bastığımda basmıyor sonra alt'a fln basıp bastığımda basıyor ama G olmuyor.G yi yapmak için alt basılı tutup 4'e basıyorum.

F-4 Phantom II
1987-2014

8648 Mesaj
17 Ağustos 2011; 17:35:07 

quote:

Yok hocam normal mesaj yazarken bi sorun yok allaha şükür de operada direk G ye bastığımda basmıyor sonra alt'a fln basıp bastığımda basıyor ama G olmuyor.G yi yapmak için alt basılı tutup 4'e basıyorum.

onu bilemiyorum hocam malesef

Benim bu telefondaki sorunu cözmem lazım arkadaslar ben internetten pc ye sarki sözü felan indiririm bazi sözler cok hosuma gider nokia'da pc suite ile baglanip pc üzernden o yazilari gönderebiliyorum.acaba bu modeldede birsey yapsak olmaz mi ? belgeyi felan blututla gönderiyorum ama acilmiyor dosya telefonda bir caresi yok mu

Unutma, unutturma.
Al Capone

282 Mesaj
17 Ağustos 2011; 17:42:13 

arkadaşlar usb kablosunu pc taktığımızda sarj ediyor telefonu ben bişey soracağım mesela telefon şarjı varkende sarj ediyor pil ömrü kısalırmı ?

beşiktaş

8648 Mesaj
17 Ağustos 2011; 17:48:10 

quote:

arkadaşlar usb kablosunu pc taktığımızda sarj ediyor telefonu ben bişey soracağım mesela telefon şarjı varkende sarj ediyor pil ömrü kısalırmı ?

pek zarar vermez hocam

Unutma, unutturma.
Al Capone

9 Mesaj
17 Ağustos 2011; 17:59:36 

Bu telefonu kampanyada biz veriyoruz müşterilerimize belirli bi kotayı astıklarında alısverıslerınde.
Hepsi memnun su ana kadar dış gorunusu olsun hızı olsun. Şimdiye dek bir şikayet yok, hem ucuz hem güzel.
Tavsiye ederim.

Zenginlerin zevkleri fakirlerin gözyaşları ile satın alınır :(

8648 Mesaj
17 Ağustos 2011; 18:31:54 

telefonda sıkıntı yok bence cok iyi

Unutma, unutturma.
Al Capone

2089 Mesaj
17 Ağustos 2011; 18:42:24 

bencede

Bursaspor

215 Mesaj
17 Ağustos 2011; 19:00:20 

quote:

6.1 calisiyor neden calismasin ki?

bilmiyorumm ben 1 sefer denedim yükleniyor dedi ve öyle kaldı ben de 6yı yükledim tekrar. sorun internet profilinde de değil yani hatam yok ama 6.1 le arasında bir fark da göremedim zaten.