- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
HEPSİBURADA PARFÜM FİYATLARI İLE İLGİLİ
25 Cevap2244 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

186 Mesaj
5 Nisan 2011; 15:55:57 

Arkadaşlar malum yaz geliyor kışlık parfümümde bitti bitecek parfüm almayı düşünüyorum araştırırken hepsiburadanın çok uyguna sattığını gördüm neredeyse freeshop fiyatlarıyla...
biraz şüphelendim sizlere sormak istedim.
Alıp kullanan varmı millete bir yıllık bayat parfümleri kakalamasınlar?
bilgisi olan varmı?
http://www.hepsiburada.....aspx?categoryID=341406

http://bit.ly/lx2Pxb seninki kaç santim?

343 Mesaj
5 Nisan 2011; 16:08:52 

Devamlı kullandığım parfümü aldım, en fazla 1 saat duruyor üstte. Kalıcılık yok. Uzak durun buranın parfümlerinden.

186 Mesaj
5 Nisan 2011; 16:10:43 

peki tavsiye edebileceğin uygun bi yer varmı?

1048 Mesaj
5 Nisan 2011; 16:31:37 

Dp'ye bak

İnsanlar pek çok şeyi öğrenmişler; kuşlar gibi uçmayı, balıklar gibi yüzmeyi. Fakat çok basit bir şeyi öğrenememişler: kardeş gibi yaşamayı.

3241 Mesaj
5 Nisan 2011; 16:42:55 

hangileri uygun mesela 2,3 parfüme baktım pek uygun göremedim

3693 Mesaj
5 Nisan 2011; 16:49:09 

fiyatlar aynı gibi geldi bana

2090 Mesaj
5 Nisan 2011; 16:54:26 

Arkadaşım Hp'dan parfüm aldı 100 liraya. Ama hiç menun kalmadı. Resmen çakma gibi çıktı demişti bana

Air Traffic Controller

300 Mesaj
5 Nisan 2011; 17:02:51 

hepsiburda dan ben de parfüm aldım fakat hiççç memnun kalmadım
boşu boşuna o kadar para verdim.
daha sonra ixora'dan dolum parfüm aldım. inanın bire bir aynı ve kalıcılık konusunda gerçekten çok iddaalı.
2 şişe 100 ml lik parfüm + kalem parfüm 30 liraya aldım.

şiddetle tavsiye ederim.

186 Mesaj
5 Nisan 2011; 17:07:03 

http://www.hepsiburada....1943&SKU=SGCKETAQUA-100
Mesela bu parfüm CK Eternity Auqa bilindik sitelerde 160-170-180 civarında ama burda 123 TL oyüzden sordum
ayrıca DAVİDOFF ADVENTURE 99 tl

239 Mesaj
5 Nisan 2011; 17:11:40 

quote:

Orijinalden alıntı: volkantutuncu

http://www.hepsiburada....1943&SKU=SGCKETAQUA-100
Mesela bu parfüm CK Eternity Auqa bilindik sitelerde 160-170-180 civarında ama burda 123 TL oyüzden sordum
ayrıca DAVİDOFF ADVENTURE 99 tl

Güzel bir parfüm değil limon kolonyası gibi kokuyor adventure de hoş bir koku değil. Aqva aldım ben kullanıyorum. Orjinal diye 2-3 gün kalıcılık beklemeyin özellikle fresh parfümlerde.

186 Mesaj
5 Nisan 2011; 17:17:32 

valla ben ikisinide YKM de denedim ikiside çok hoşuma gitti zevkler ve Renkler hocam
quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

Güzel bir parfüm değil limon kolonyası gibi kokuyor adventure de hoş bir koku değil. Aqva aldım ben kullanıyorum. Orjinal diye 2-3 gün kalıcılık beklemeyin özellikle fresh parfümlerde.

239 Mesaj
5 Nisan 2011; 17:19:53 

quote:

Orijinalden alıntı: volkantutuncu

valla ben ikisinide YKM de denedim ikiside çok hoşuma gitti zevkler ve Renkler hocam

Öyle de arkadaşım tarz kokular değil. Bvlgari aqva,aqva marine kenzo leaupar,leaupar indigo bunları bir denemeni öneririm.Adventure zaten yazlık bir koku değil bir de ilk başta turşu suyu gibi kokuyor.

3067 Mesaj
5 Nisan 2011; 17:24:08 

Güvenli sağlam yer ve müşteri memnuniyeti arıyorsanız buraya bir bakın derim.

http://www.pazarland.com/

Eskiden her ürün çok uygun idi ama şimdi pek öyle değil. Yalnız yine de çok uygun ürünler var. Mesela Burberry Classic en ucuz burada.

Tavsiye ederim. Forumda birçok kişi kampanya zamanı buradan ürün almıştı ve kaliteli bir firmadır.

186 Mesaj
5 Nisan 2011; 17:24:44 

senin imzandaki konuyu inceliyorum bayağı faydalı bu konularda bilgi sahibisin sanırım sana bişey soracağım vimjo da Eternty Summer buldum 149 Tl diyor bu parfümü zamanında almıştım çok beğenmiştim ozamanlar sınırlı sayıda üretildi daha üretimi yok gibi bişeyler deniyordu şimdi bu vimjoda satılan ozamandan kalmamıdır yoksa yeni üretimmidir?

74 Mesaj
5 Nisan 2011; 17:24:45 

walla en uygun pazarland.com var parfümler sanırım

Kişilikli olmak, kimse görmediği zaman da doğru olanı yapmaktır.
J. C. Watts

186 Mesaj
5 Nisan 2011; 17:30:47 

tavsiyeleriniz için teşekkürler arkadaşlar uygun olanı inceleyip ona göre bir seçim yaparım tekrar teşekkürler.

239 Mesaj
5 Nisan 2011; 17:43:24 

Pazarland'ı ben de çok beğeniyorum. vimjo'dan memnun olmayan da çok vimjo,hepsiburada,hizlial ile pazarland'ı ayrı kategoriye ayırırım. Nisan 15'den sonra kampanya bekliyorum anneler günü kampanyası olur büyük ihtimal. Tavsiye üzerine parfüm almayın fakat tavsiye üzerine deneyin derim çünkü herkesin zevki farklı oluyor gittiğiniz yerde de 4'den fazla kesinlikle denemeyin boşuna denemiş olursunuz.

Yine de açtığım konuyu bir okumanızı tavsiye ederim baya bir faydası olacaktır size aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.

@volkantutuncu : her dönem sınırlı sayıda üretiliyor olabilir 2010 yazı üretimi için sınırlı sayıda 2011 yazı için sınırlı sayıda felan olabilir. Bir parfümün raf ömrü 3-5 yıldır. 2010'da sınırlı sayıda üretilmişse hala kullanabilirsin.

1476 Mesaj
5 Nisan 2011; 18:32:23 

cool water deneyebilirsin öneririm

Uzaklaştırılmış
21 gün cezanın,
5 gün 16 sa. 55 dk. kadarı kaldı.
5 Nisan 2011; 18:39:37 

Bahçesehir . Ybosna daki dönemsel çadır satışları ve bköy de satılan TESTER ÜRÜN lerden almanızı tavsiye ederim. 40 / 75 TL ödersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

186 Mesaj
5 Nisan 2011; 22:36:12 

@GKHN1905: yardımların için teşekkür ederim hocam sağol sanırım bu summerı alacağım ama almadan önce konuyu komple bir okuyacağım...
@Bukalemun : TESTER ürünlere pek güvenmiyorum malum her yerde tester diye çakma çok var...
@-K@-: coolwater kullandım güzel parfüm

851 Mesaj
5 Nisan 2011; 22:57:59 

pazarland neree uygun fiyat neree.. Bvlgari BLV ye baktım 149 TL e satıyorlar. Sevil'de bile daha ucuzz.. Kafayı yemişler..

2011 BMW X1 2.0xdrive, SONY VAIO F11S, Macbook Pro 13.3 2.4 ghz 2010, Macbook Air 13.3 1.7 ghz 2012, Thunderbolt Cinema Display 27", IPAD Mini 2 Retina 16 GB White, Iphone 6 Plus Space Gray, Ipod Nano 6th gen., PS3 PAL 60GB, Canon EOS 550D, Kindle 4th, Traxxas Summit TQi, Samsung 46F8000

3067 Mesaj
5 Nisan 2011; 23:10:22 

quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

pazarland neree uygun fiyat neree.. Bvlgari BLV ye baktım 149 TL e satıyorlar. Sevil'de bile daha ucuzz.. Kafayı yemişler..

herşeyi tek bir yerde en ucuza bulmak zaten imkansız. herşey ucuz demedik ki, bazı şeyler ucuz, mesela burbery classic ırada en ucuz, başkası başka yerde

3 Mesaj
5 Nisan 2011; 23:19:45 

Hepsiburada'da yaşadığım son rezalet: indirimli iken wd media player gen 2 almıştım 134 tl ye. cihaz arızalandı, garanti kapsamında gönderdim HB'ye. 24 gün sonra cihazı iade aldıklarını söyleyerek alacak dekontu /çek oluşturdular, hemen mesaj yazdım, para iadesi değil çalışan bir ürün istediğimi belirttim. cevap gelmedi, sonrasında tüketici hakları kanunun ilgili maddesini yazdım, kanunun bana seçme hakkı verdiğini, satıcının istediğini değil benim tercihimi yerine getirlemekle mükellef olduğunu belirttim. yine cevap yok tabi. sonra telefonla aradım, durumu anlattım telefondaki bayan "ama biz satış odaklı bir firmayız, sadece ürüne aracılık yaparız, değiştiremiyoruz niye anlamıyorsunuz" şeklinde cevap verdi, kendisine kanunun ilgili maddesini belirttim, "ama biz onu yapamıyoruz, yine de ben not alacağım arkadaşlar ilgilensin" şeklinde cevap aldım. mesajlarıma cevap bile vermediniz, yakın zamanda bir gelişme olmazsa hakkımı tüketici hakem heyetinde arayacağım dedim. Sonra bir de ne göreyim tüm mesajlarım "amacımız size en iyi şekilde hizmet etmek" şekline özetlenebilecek boş bir ifade ile cevaplanmış, dahası yardımcı olamadık ise çekinmeyin sorun anlamına gelen bir ifadeyle bitirilmiş, sanki yardımı olmaya gayret etmişler gibi. Gelelim son hamlelerine: Bugün alacak dekontu/çek sayfamdan uçmuş, kendiler nereden buldularsa hesap numaramı bulmuşlar (daha önce bir alışverişimde havale ile ödeme yaptığımdan sanıyorum) parayı hesabıma cebren iade etmişler....

ama bu işin peşini bırakmayacağım, ve hakem heyetine gideceğim...

5181 Mesaj
5 Nisan 2011; 23:22:51 

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimetem

Hepsiburada'da yaşadığım son rezalet: indirimli iken wd media player gen 2 almıştım 134 tl ye. cihaz arızalandı, garanti kapsamında gönderdim HB'ye. 24 gün sonra cihazı iade aldıklarını söyleyerek alacak dekontu /çek oluşturdular, hemen mesaj yazdım, para iadesi değil çalışan bir ürün istediğimi belirttim. cevap gelmedi, sonrasında tüketici hakları kanunun ilgili maddesini yazdım, kanunun bana seçme hakkı verdiğini, satıcının istediğini değil benim tercihimi yerine getirlemekle mükellef olduğunu belirttim. yine cevap yok tabi. sonra telefonla aradım, durumu anlattım telefondaki bayan "ama biz satış odaklı bir firmayız, sadece ürüne aracılık yaparız, değiştiremiyoruz niye anlamıyorsunuz" şeklinde cevap verdi, kendisine kanunun ilgili maddesini belirttim, "ama biz onu yapamıyoruz, yine de ben not alacağım arkadaşlar ilgilensin" şeklinde cevap aldım. mesajlarıma cevap bile vermediniz, yakın zamanda bir gelişme olmazsa hakkımı tüketici hakem heyetinde arayacağım dedim. Sonra bir de ne göreyim tüm mesajlarım "amacımız size en iyi şekilde hizmet etmek" şekline özetlenebilecek boş bir ifade ile cevaplanmış, dahası yardımcı olamadık ise çekinmeyin sorun anlamına gelen bir ifadeyle bitirilmiş, sanki yardımı olmaya gayret etmişler gibi. Gelelim son hamlelerine: Bugün alacak dekontu/çek sayfamdan uçmuş, kendiler nereden buldularsa hesap numaramı bulmuşlar (daha önce bir alışverişimde havale ile ödeme yaptığımdan sanıyorum) parayı hesabıma cebren iade etmişler....

paranı almışsın ya ona dua et

May The Force Be With You

3 Mesaj
5 Nisan 2011; 23:24:16 

Şaka gibi Müşteri hizmetleri cevapları hepsi copy paste ve aşağıdaki gibi.. Adamlar bunları da siler yakında... Kronoloji aşağıdan yukarıya....

01.04.2011 09:18:13 RE :

Kanun bana verdiği haklardan "malın ayıpsız misli ile değiştirilmesi"ni isteme hakkımı kullanıyorum. Acilen cihazın ayıpsız misli ile değişritilmesinin sağlanmasını aksi takdirde hakkımı tüketici hakları hakem heyetinde ve internet ortamında şikayet site ve forumlarında arayacağımı beyan ediyorum.

01.04.2011 15:00:46 Tarihinde Mesajınıza Cevap Verilmiştir.

Mailinize geç cevap verdiğimiz için siz değerli müşterimizden özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Arıza departmanı olarak amacımız sizlerin ürünleri bizlere ulaştırdığı andan itibaren ürün takibini sağlamak ve işlemlerin hızlanmasını sağlayarak ürünlerin istekleriniz doğrultusunda sonuçlanmasıdır.
İşlemleri devam eden ürünleriniz için ;

Benim sayfam,

Arıza - İade Bildirimlerim
· Bekleyen bildirimlerim
Bölümünden bildirimlerinizi kontrol etmenizi ve sonuçlandırılmayan / işlemleri devam eden bildirimleriniz hakkında bilgi almak için bildirim numaranız ile geri dönüş yapmanızı rica ederiz.
Tarafımıza iletmiş olduğunuz talepleriniz ilgili departmanlarımıza iletilmekte işlemler talepleriniz doğrultusunda en kısa süre içerisinde sonuçlandırılmaya çalışılmaktadır.
Sizi hep aramızda, hepsiburada.com’da görmek dileğiyle.

www.hepsiburada.com
Saygılarımızla..

23.03.2011 16:05:40 RE :

tüketicinin korunması hakkında kanunun 4. maddesi uyarınca "Tüketici bu durumda, bedel iadesini de içeren sözleşmeden dönme, malın ayıpsız misliyle değiştirilmesi veya ayıp oranında bedel indirimi ya da ücretsiz onarım isteme haklarına sahiptir. Satıcı, tüketicinin tercih ettiği bu talebi yerine getirmekle yükümlüdür." Bilgilerinize sunulur.

01.04.2011 14:03:03 Tarihinde Mesajınıza Cevap Verilmiştir.

Mailinize geç cevap verdiğimiz için siz değerli müşterimizden özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Arıza departmanı olarak amacımız sizlerin ürünleri bizlere ulaştırdığı andan itibaren ürün takibini sağlamak ve işlemlerin hızlanmasını sağlayarak ürünlerin istekleriniz doğrultusunda sonuçlanmasıdır.

Benim sayfam,

· Bekleyen bildirimlerim
Bölümünden bildirimlerinizi kontrol etmenizi ve sonuçlandırılmayan / işlemleri devam eden bildirimleriniz hakkında bilgi almak için bildirim numaranız ile geri dönüş yapmanızı rica ederiz.
Tarafımıza iletmiş olduğunuz talepleriniz ilgili departmanlarımıza iletilmekte işlemler talepleriniz doğrultusunda en kısa süre içerisinde sonuçlandırılmaya çalışılmaktadır.

www.hepsiburada.com
Saygılarımızla..

22.03.2011 21:03:08 para iadesi değil sağlam cihaz istiyorum-60871381

sizden aldığım wd medya player arızalandı, garanti kapsamında size gönderdim, cihaz arızalı olduğundan alacak dekontu oluşturulmuş. halbuki ben çalışan bir ürün istiyorum. para iadesini kabul etmiyorum cihazın değiştirilmesini talep ediyorum.

01.04.2011 09:02:45 Tarihinde Mesajınıza Cevap Verilmiştir.

Benim sayfam,

· Bekleyen bildirimlerim

www.hepsiburada.com
Saygılarımızla..

3 Mesaj
5 Nisan 2011; 23:27:16 

Haklısın bir yandan, ama biz üzerine gitmediğimiz için adamların yanına kar kalıyor. Bir de Türkiye'de adamlar hakkını yiyor, uğraşıyorsun uğraşıyorsun, ancak hakkını alıyorsun. Biraz da karşı tarafın canının yanması lazım, yoksa uğraşmayanların hakkı yanlarına kar kalıyor...

quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimetem

paranı almışsın ya ona dua et

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sıcak Fırsatlar] » Sıcak Fırsatlar » Diğer Fırsatlar » HEPSİBURADA PARFÜM FİYATLARI İLE İLGİLİ
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.266