Şimdi Ara

Samsung yeni telefonu Galaxy Neo'yu Güney Kore'de satışa sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung ilk detaylarını bir süre önce verdiğimiz Android işletim sistemli yeni telefonu Galaxy Neo'yu, anavatanı Güney Kore'de lanse etti. Galaxy ailesinin yeni üyesi, 3.5 inç boyutunda ve 480 x 800 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip. 800MHz hızında işlemciye sahip olan ve Android 2.2 işletim sistemiyle donatılan 121.8 gram ağırlığındaki telefon, kablosuz iletişim için 802.11n WiFi desteği ile birlikte Bluetooth 3.0 teknolojisini de destek sunuyor.

3 Megapiksel çözünürlüğündeki ana kameraya ek olarak görüntülü konuşma için ön kameraya da sahip olan Galaxy Neo, aynı zamanda DiVX desteği de sunuyor. Uzakdoğu pazarı için hazırlanan pek çok telefonda olduğu gibi T-DMB televizyon alıcısına da sahip olan Galaxy Neo, 32GB'a kadar microSD kart desteği sunuyor. Gücünü 1500 mAh kapasiteli pilden alan ve 390 dakikaya kadar konuşma süresi sunan Galaxy Neo, Siyah ve Beyaz olmak üzere çift renk seçeneği ile sunuluyor.

Şu an için sadece Güney Kore'de sunulacak olan Galaxy Neo, form faktörü ve özellikleri dikkate alındığında farklı pazarlara da giriş yapacak gibi görünüyor.

• Her şey iyi hoşta şu batarya işine el atmaları lazım. Madem bataryayla uğraşmıyorsunuz bari şu ekranların hepsini en az amoled yapın, s.amoled yapın ne bileyim biraz şarj dostu olsun şu aletler.
    Sadece Samsungun değil tüm firmaların ayıbıdır bu şarj problemi.
  • damn2u'ya katılıyorum kesinlikle.
    Cihaz biraz daha kalın olsun 2000 mAh batarya kullanılsın kim hayır der.
    Belki de bir açıklaması vardır bunun.
  • Mankene beyaz elbise daha çok yakışmış..
  • samsung tasarım olarak neden iphone benzeri telefon üretiyor anlamıyorum. hani şu sahte iphone yapan çin telefonları bunu yapıyorda, samsung gibi bir markanın kendine özgü tasarımlar yapması gerekiyor. htc, sony ericsson bu konuda oldukça başarılı.
  • manken güzel , cihaz güzel, işlemi hız android 2,2 için yeterli ve sınır ...

kamerası kötü ve çekim kalitesi belirtilmemiş hatta flash IŞIK yok ..... :((
  • samsung galaxy ismini batırdı.1 yılda 50 model galaxy diye mi çıkartırsınız.Galaxy S diye özel isimde devam etseydi daha iyi olurdu.
  • bildiğim kadarıyla telefon gsm ağlarını desteklemiyor

bu da ülkemizle beraber birçok ülkeye gelmeyecek demek

ama haberde farklı pazarlara giriş yapacak gibi görünüyor denmiş

bu nasıl olacak anlamadım
  • Telefon eğer buralara gelirse tek rakibi Ace olacaktır.Bunda ekran çözünürlüğünü arttırmışlar(Ace'nin önünde) fakat kameranın MP'ini azaltmışlar(Ace 5,Neo 3Mp).Kullanıcılar yine ikilemde kalacak desenize.İyisi mi hiç gelmesin buralara.Zaten birbirine benzer fazlasıyla Samsung modeli var piyasada
  • bu tlfn türkiyede ne zaman satışa çıkacak bir bilginiz var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1TİGER1

bu tlfn türkiyede ne zaman satışa çıkacak bir bilginiz var mı

satılma ihtimali çok düşük
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.