Şimdi Ara

Motorola Defy video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
0
Favori
39.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Android işletim sistemli Motorola Defy'ı inceledik. Motorola'nın özellikle suya ve darbelere karşı dayanıklı olarak ürettiği telefonunu bizde bazı testlerden geçirdik. Bu testler ve diğer merak edilenler bu videoda.

• güzel alınır =)
  • Evet ama parası olan alır =)))
  • O nasıl bir dayanıklılıkdır ya helal adamla hayran oldum...ayrıca galaxy sden 1 gram hafif olması müthiş:D
  • güzel cihaz
  • telefon iyimiş ya

not ettim bunu

avrupada 350 €
    amerikada 380 $

olarak satışa çıkmış
  • bende incelemiştim

yannız gece çekiminde kameranın lensi bezle silseydiniz daha başarılı sonuçlar alırdınız.ayrıca enclair 2.1 de flash desteği var flash player yüklerseniz marketten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1OOOOOO -- 4 Nisan 2011; 22:35:43 >

• Aldım telefon numaranı Mesut abi:D
  • hakkaten mesut abi numaran görünüyor ama donanım haber takipçileri saygılıdır sapıklık yapmaz :)
  • bu telefonu sırf şaka yapmak için almak isterdim :D suyun içine koyuyosun video oynatıyor süper :)
  • Çok güzel birşeye benziyor
  • inanın hiç test etmek istemezdim...
  • Çok güzel birşeye benziyor
  • bende nokia nın özel ürettiği telofondan beri havuza girilcek telofon yok diye kara kara düşünüyodum işte bu diyorum hemen sipariş ediyorum :D :D :D
  • Çok güzel bi telefon :D acaba Türkiyede nerden temin edebiliriz??
  • Hakikaten güzel telefonmuş,kum havuzunuzda çok şık ayrıca :)
  • Güzel cihaz. 2.2 güncellemesiyle tam performansına ulaşacaktır. Acer Liquid MT ile listemde.

HD video çekimi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju1i@~ -- 4 Nisan 2011; 22:49:51 >
  • Ya video kasıyor doğal oalrak indirici programla işndiriyorum öyle yapınca daha fazla kişide kasıyor neden videoları youtube koymuyorsunuz hem dhaa fazla izlenir
  • Benim hoşuma gitti telefon.

• android 2.1 ile gelmesi kötü olmuş. Kim bilir ne zaman 2.2 gelir buna.
    Bir de kamera performansını beğenmedim ben.
    Onun dışında sağlam ve hızlı bir cihaz olmuş
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.