Şimdi Ara

EURO NE ZAMAN DÜŞER?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, bir miktar euro almayı düşünüyorum. Sizce beklemeli miyim?

Euro şuan hala yüksek, acaba ne zaman düşer?

Seçimden sonra düşeceği söyleniyor, doğru mu bu?

• aynen banada lazim para cevirmem lazim avrupaya gitmek icin de bir sure daha dusmez bu euro
  • Şahsi görüşüm yazdan önce 2 TL'nin altına düşmez. Bu sefer dolar ve euro uzun süre aynı fiyatta kaldı. 5 ay önce 1.39'a dolar almıştım şimdi 1.54. 10 gün önce 1.59 idi.
    Euro'da dolarla birlikte hareket ediyor genelde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

Şahsi görüşüm yazdan önce 2 TL'nin altına düşmez. Bu sefer dolar ve euro uzun süre aynı fiyatta kaldı. 5 ay önce 1.39'a dolar almıştım şimdi 1.54. 10 gün önce 1.59 idi.

Seçimden sonra düşer mi acaba?
  • son bi haftadır zaten küçükde olsa düşüşte ama 2 nin altına ne zaman iner onu bence DH borsa danışmanlığı konusundakilere sorun daha iyi bilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEETHOVEN

quote:

Şahsi görüşüm yazdan önce 2 TL'nin altına düşmez. Bu sefer dolar ve euro uzun süre aynı fiyatta kaldı. 5 ay önce 1.39'a dolar almıştım şimdi 1.54. 10 gün önce 1.59 idi.

Seçimden sonra düşer mi acaba?

Ben tahmin yürüttüm sadece bu konuda bi deneyimim yok ama 6-7 aydır kurları günlük olarak takip ediyorum yukarda dediklerimi yineliyorum.
    İşin özü ; belli olmaz.
  • Euro alacaksan hemen al, Türkiye'de dövizin ne olacağı hiç belli olmaz, borcun varsa hemen kapat ve dövizle borca girme, TL'ni Euro yapacaksan da hemen yap bekleme derim. Sorumluluk sana ait ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: fincankahve

Euro alacaksan hemen al, Türkiye'de dövizin ne olacağı hiç belli olmaz, borcun varsa hemen kapat ve dövizle borca girme, TL'ni Euro yapacaksan da hemen yap bekleme derim. Sorumluluk sana ait ama

Euro satış 2.2 TL. Adam niye Euro yapsın. Eurodan TL'ye çevir desen anlarımda.
  • Borsa harikalar yaratmaya devam ediyor. Ama bu devran böyle sürüp gitmez. Eğer alacaksan şimdiden al bir kaç puan zararın olursada şansına fakat eninde sonunda borsanın kafasına vuracaklar ve dolayısıyla dolar, euro vs. değer kazanacak.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fincankahve

Euro alacaksan hemen al, Türkiye'de dövizin ne olacağı hiç belli olmaz, borcun varsa hemen kapat ve dövizle borca girme, TL'ni Euro yapacaksan da hemen yap bekleme derim. Sorumluluk sana ait ama

Euro satış 2.2 TL. Adam niye Euro yapsın. Eurodan TL'ye çevir desen anlarımda.

Dövize güven olmaz, Ecevit zamanını Çiller zamanını hatırlayın; 1 gecede nasıl 2 misli oldu döviz.

• libyada ateşkes imzalanmasını bekle . Harp bitene kadar düşmez
  • Güncel
  • Seçimden sonra 2.0 a doğru inişe geçecektir büyük ihtimal..
  • yazın
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEETHOVEN

Arkadaşlar, bir miktar euro almayı düşünüyorum. Sizce beklemeli miyim?

Euro şuan hala yüksek, acaba ne zaman düşer?

Seçimden sonra düşeceği söyleniyor, doğru mu bu?

seçimle euro nun bir alakası yok..

euro değerini dolar karşısında yitiriyor..

borsa dan çıkan para da büyük fonların, onlar da çıkınca dolar artıyor talep arttığı için..
  • ayağı takılınca
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.