Şimdi Ara

Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro'nun devam modeli ortaya çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
6.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Uzun süren sessizlik döneminden sonra iddialı cihazlarla güçlü bir dönüş yapan Sony Ericsson ayrıca Android 2.1 sonrasında yeni güncelleme almayacağını açıkladığı Xperia X10'u Android 2.3'e güncelleyeceğini duyurarak tüketicilerini memnun etmeyi başarmıştı. Yakın zamanda satışa sunulacak Xperia Play ve inceliği ile dikkat çeken Xperia Arc modellere ek olarak Sony Ericsson'un ar-ge mutfağında çok sayıda yeni modelin pişmekte olduğunu biliyoruz. İşte o modellerden birisi olan Xperia Mini Pro 2 bir kez daha göründü.

SK17i kod adıyla anılan ve Xperia X10 Mini Pro'nun yerini alması beklenen telefon, 3-inç büyüklüğünde çoklu dokunmatik ekrana ve fiziksel klavyeye sahip. Android 2.3 işletim sistemini kullanan ve Qualcomm'un Adreno 205 GPU'suna sahip Snapdragon MSM7230 platformundan güç alan telefonun bellek kapasitesi ise 384MB. Ana kameraya ek olarak görüntülü konuşma için ön kameraya da yer verilen SK17i'nin yani X10 Mini Pro'nun devam modelinin ne zaman ve hangi fiyat aralığından pazara sunulacağı ise henüz bilinmiyor.

• Herşey iyide 384mb ne bu devirde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_66

Herşey iyide 384mb ne bu devirde?

x10 da 384 mb ram'e sahip ama uçuyo

önemli olan stabilite benim ilk bilgisayarım 256 mb ramli idi
  • bu telefonun daha önce de görüntüleri ortaya cıkmıştı mobil fuar da tanıtılması bekleniyordu ama tanıtmadılar
  • cihaz acayip şık olmuş eğer türkiye ye uygun bi fiyatta gelirse süper olur
  • ne zaman tanıtabilirler bu veleti?
  • 3g ile görüntülü konuşma özelliği var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

3g ile görüntülü konuşma özelliği var mı acaba?

Fotoğraflara bakarak mı sordun?
    Yazıyı da okusan keşke....
  • merhaba, ben de bu telefondan aldım ama 3g üzerinden nasıl görüntülü konusacağımı bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeler1

merhaba, ben de bu telefondan aldım ama 3g üzerinden nasıl görüntülü konusacağımı bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim.

android de henüz görüntülü görüsme destegi yok.
  • bu konuyla ilgili sony ericcson'a sordum, gelecek güncellemelerde çıkabileceğini söylediler ama acaba bunun için gerekli donanım mevcut mu telefonda o da soru işareti
  • xperia sk17i kullanıyorum.cok ta memnunum.acaba bu telofon android 4.0 kabul edecekmı.yada nezaman gelecek
  • Arkadaşlar bu sk17i almayı düşünüyorum sadece 1 sorum var... bu telefonda görüntülü görüşme var mı yok mu bir türlü anlayamadım özelliklerinde var yazıyo ama bazı yabancı sitelerde görüntülü görüşme olmuyo diyolar :( Görüntülü görüşme VAR MI YOK MU ????? alan birisi varsa cvp yazsın lütfen...........

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.