Şimdi Ara

2011-2012 E.Ö Yılında açılacak yeni bölümler(+25üni oldu) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
58.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kubilaycay
    yani her üniversite bitiren iş bulacak diye bir kaide yok yabancı dil geliştirmessen asosyal 4 seneni pc başına geçirirsen ya da laylaylom gezersen istersen en iyi üniversiteyi bitir çok bişi olmaz

Helal +1
  • yani biz bu yaz tercih edebilecek miyiz bu bölümleri??
  • izmir katip çelebi üniversitesi sadece tıp ve hemşirelik için öğrenci alacakmış listeden o diğer bölümleri çıkarabilirsiniz ..
  • evet bende baktım şimdi düzenlendim
    @umt2593 burdakş bölümlerin çoğu tercih kılavuzunda yer alacaktır çoğunu yök onayladı az sayıda bölüm belki farklılık gösterebilir
  • Bazı üniversiteler İktisat bölümünün adını Ekonomi diye açıyor, bizim ki de öyleydi fakat ya açmaktan vazgeçtiler, ya da YÖK'ten onay gelmedi, o yüzden kaldırabilirsin.

Güzel bir konu olmuş ayrıca eline sağlık.

Düzeltme: Ek kontenjandan öğrenci alınacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alp -- 21 Haziran 2011; 1:45:28 >
  • sayısal bölümlerde yaklaşık %10 luk bir kontenjan artışı var. ygs den dolayıda puanların düşeceği kesin. artık her elini kolunu sallayan sayısal öğrencisi üniversiteli olacak.acaba merak ediyorum mezun olduktan sonra bunlardan kaçı bir işe yerleşebilcek ?
  • ted üniversitesi açılacaktı ama bu sene mi emin değilim
  • dokuzeylül jeoloji ikinci öğretim bu sene öğrenci alımı yapacak mı?
  • yıldırım beyazıt üni. diyorlardı öğrenci alıyormuş be sene?bilgisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: urqun

dokuzeylül jeoloji ikinci öğretim bu sene öğrenci alımı yapacak mı?

Dokuz eylül jeoloji bu sene alım yapacak yeni bölüm olarak ;)

Ayrıca TED ve Yıldırım Beyazıt üniversiteleride açıacak fakat bölümler hakkında bilgi geçmedi elime sitede de açıklama yapılmamış
  • afyon kocatepe üniversitesi hukuk fakültesini açıyor bu sene bilginiz olsun arkadaşlar
  • Üniversite ve bölüm çöplüğüne dönmüş Türkiye.

Şu "kendini geliştirme" hikayesine çok bağlanıp da her yıl sürekli yeni üniversitelerin ve yeni bölümlerin açılmasını güzel bir şeymiş gibi göstermeyin.
  • yıldıza gıda açılacak galiba.usisde gördüm(öğrenci bilgi ve otomasyon siteminde)
  • dumlupınara diş fakültesii açılıyor resmi gazetede yayınlandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: o.ö.ö

dumlupınara diş fakültesii açılıyor resmi gazetede yayınlandı

belki önümüzdeki sene olabilir o dpü kendi sitesine koymamış bölüm açılıyor olabilir ama öğrenci ne zaman alacağı önemli

@samsali32 bu bölümlede ilgili bilgi bulamadım link verirseniz daha sağlıklı olur
  • namık kemal ve muğla üni uluslararası ilişkiler bölümleri kılavuzda görünmüyor açılmadı mı bu bölümler lütfen yardım...
  • omü de yazılanlar yanlış uzay uçakla alakalı hiç bir bilgi yok ve kılavuzda da yok. Arkadaşlar sallayıp gerçekten yardım için uğraşan arkadaşları da zor durumda bırakmayın
  • ktü eczacılık kaç binle alır ki bu sene ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezafeatmetal

namık kemal ve muğla üni uluslararası ilişkiler bölümleri kılavuzda görünmüyor açılmadı mı bu bölümler lütfen yardım...

?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.