Şimdi Ara

SilverStone yeni ağ depolama sunucusunu tanıttı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yüksek kaliteli kasa modelleriyle tanınan SilverStone, ağ depolama sunucusu (NAS) pazarına adım attı. Firma tarafından tanıtımı yapılan DC01 isimli yeni cihazın özellikle medya sunucusu ihtiyacını karşılamak amacıyla bireysel kullanıma yönelik olarak hazırlandığı belirtiliyor. 123 x 123 x 33 mm boyularında olan ve Alüminyum kasa kullanılan ağ depolama sunucusuna, çift çekirdekli ARM11 iğşlemcisi güç veriyor. Sadece bir adet 2.5-inç depolama sürücüsüne (SSD, HDD) ev sahipliği yapabilen cihazda, Gigabit Ethernet bağlantısıyla birlikte bir adet eSATA ve iki adet USB 2.0 portuna yer veriliyor.

VPN/BitTorrent istemcilerine destek sunan ve iTunes, DLNA ya da yazıcı sunucusu olarak kullanılabilen SilverStone DC01 bir yıllık garanti ile 150$ seviyesinden satışa sunuldu.

• güzelmiş çift çekirdek ama tr ye gelirse burda garanti 2 yıl
  • Şekli için almayı düşündüğüm cihazlardan biri bu nas sürücüler ama etherneti için değil sırf şekli için :) 10tane disk olunca parası biraz can sıkıyor
  • içine 2.5" disk aldıktan sonra NAS almanın ne espirisi kaldı? SSD mi koyucak millet buna? 2.5" disklerin performansı ortada!
  • Üstten yürüttükleri kablo ne işe yarıyor onu anlayamadım, pcb üzerinden geçirememişlermi hattı?
  • bugünlerde deli gibi nas sürücü arıyorum apple time capsule almamak için yırtınıyorum. güzel bir ürün gördüm ama çok komik 2.5" ne koyacağım buna çok mantıksız. ayrıca ne kadar çok apple time capsule benziyor :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drony -- 5 Nisan 2011; 23:50:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.