Şimdi Ara

Android 2.2 işletim sistemli Samsung Galaxy Neo gün ışığına çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
7.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Güney Kore'nin mobil iletişim devlerinden Samsung, Galaxy ailesini genişletmeye

SHW-M220L

Galaxy Neo ile kaldığı yerden devam ediyor.

115.9 x 56.9 x 12.14 mm ebatlarında ve 121.8 gram ağırlığında sade tasarımıyla dikkat çeken Galaxy Neo, 800 MHz saat hızında çalışan işlemci ile Android 2.2 ''Froyo'' işletim sistemi desteğini arkasına almış; akıllı telefonda 3.5 inç boyutunda ve 480 x 800 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekrana yer verilmiş.

390 dakikaya kadar konuşma, 310 saate kadar bekleme ve 190 dakikaya kadar görüntülü konuşma imkanı sağlayan 1500 mAh bataryayla gelen telefonda 32 GB'a kadar microSD kart desteği, fotoğraf çekimi için 3 megapiksel çözünürlüğünde kamera, 3.5 mm kulaklık girişi, T-DMB alıcısı, Wi-Fi 802.11 b/g/n bağlantısı, Bluetooth 3.0 gibi özellikler göze çarpan diğer detaylar arasında yer alıyor. Samsung Galaxy Neo'nun ana vatanı dışında piyasaya sürülüp sürülmeyeceği belirsizliğini koruyor.

• güzel bi orta segment cihaz.. eğer türkiye ye gelirse ve uygun fiyattan satılırsa baya tutar
  • Selam
    android'ciyim kameram olsun dokunmatik olsun sade ve uygun boyutlu bir telefonum olsun diyen kisilere oldukca ideal bir cihaz, ayrica fiyatida cok uygun olur. arti olarak Android 2.2 Froyo da kücümsenecek version degil.

Saygilar...
  • bidahaki telefonum android olcak amaaa flash olmayan bi telefon asla olmayacak. İçine sinmiyor insanın
  • Dünya pazarına girecekse Ace'in altına konumlandırılacaktır diyeceğim ama fotoğrafta ön kamera var, Ace'de yok. Ace'de arka kamera 5 mp, Neo'da 3 mp, nasıl bir fiyat konumlandırılması yapılacak merak ediyorum.
  • ekranı iyimiş
  • çok fazla birbirine yakın telefonlar üretiyor samsung. ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum. farklı bir segment olsa tamam diyeceğim ama o sınıfta zaten bir iki cihaz çıkardı.
  • birbiriyle aynı kasaları farklı cihazlarla kendine çok seçenekli bir katalog yaratıyor samsung cihaz güzel ancak ekranın üstkısmında bulunan samsung yazısının altındaki kısım çok geniş ve biçimsiz olmuş bana göre bu tarzda uygun bütçeli android çözümler hem yeni çıkacak cihazların fiyatlarını dizginler hemde kendi kullanıcı kitlesinin cebini fazla zorlamaz...
  • sony ericsson xperia neo adinda model cikarmisti zaten baska isim mi bulamadilar bu telefona

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ACE'ye rakip:) Ama ACE nin uzunluğu 3cm daha kısa. ACEde 5mp kaameranın yanında LED flash var bunda oda yok. Birbirine yakın telefon üretmeye başladı cümlelerine beden katılıyorum. Nokia'nın zamanında alt segment için yaptığını şimdi Samsung yapmaya başlıyor. VE bundada mı 10.2 flash desteği yok :O
  • android 2.2 yuklu iste, flash 10.2 destegi olmadigini nereden cikardiniz?
  • ACE ile kıyasladığımızda ekranı ve ön kamerası tek artısı. Eğer işlemci mimarisi cortex A8 ise flash destekleyecektir. Ama 1 Ghz ile arasında ne kadar fiyat farkı olacak ki? Sırf Galaxy S in satışını düşürmemek için yapıyor bunları.

ACE'in artıları da kamera ve flash gibi görünüyor. 3 Mp yeterince iyi iso değerine sahipse yetebilir. Yoksa n73'ün 3.2 Mp kamerası bundan iyi olamaz. ACE daha kibar ve portatif ama ekran çözünürlüğü kötü.

Ama bu cihazı almak ölü yatırım olur. Bundan böyle 3.0 ile çıkmayanan cihaza 3.0 güncellemesi yok. Halen 1.6 'ya bile destek olduğunu düşünürsek yinede iyi bir cihaz.
  • Kore için üretilmiş bir model.
  • T-DMB alıcısından, bunun için yükseltilmiş ekran çözünürlüğünden ve 3 mp kamerasından belli olduğu üzere kore için çıkıyor

bir ihtimal brezilya'ya gidebilir
  • bu alet ülkemize gelirse benim gibi kameraya önem vermeyen biri için ace katlayacaktır ben ace almayı planlıyordum ancak ekran çözünürlülüğü benim için sıkıntıydı bu alet ise benim isteğimi tam karşılıyor kamera sı daha iyi olsa ne olurdu fiyatı pahalı olurdu :D buyuzden eğer ulkemıze gelecek ise tercihim bu cihazdan yana olucak ancak çıkış tarihi nedir bu aletin?
  • şuan kore sayfasından baktığım üzere alette bir ilginçlik gördümhttp://www.samsung.com/sec/consumer/mobile-phone/mobile-phone/lgt/SHW-M220LCWLC/index.idx?pagetype=prd_detail&returnurl= alette anten var çin malı çakma iphonelerdeki gibi bu olacaksa asl bu teli almam alsamda millet çakma çin malı telefon der geçer deli olurum
  • kamerası kötü olmuş eğer kamera ace gibi olsaydı alamyı düşünrdüm tabi
  • Samsung kadar çakma marka görmedim. Sony Ericsson Xperia Neo dan isim kopyalamışlar resmen.
  • Samsung'un hızına yetişmek imkansız.
  • Ace ile çözzünürlük hariç hemen hemen aynı ancak ACE in kamera avantajı var. Bence Türkiye'ye gelmez çok gereksiz bir ara model olmuş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.