Şimdi Ara

Crysis 2'nin İlk Güvenlik Güncellemesi Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Crysis 2 genel olarak büyük beğeni toplayan bir oyun. Grafikler bir yana oyunun senaryo modundaki sunum da oldukça iyi. Yine de oyunun büyük bir kusuru var. O da multiplayer modundaki hileciler ve Crytek bunun için gerekli önlemleri en azından ilk aşamada almamıştı.

Şimdi ise oyunun ilk "Anti-Cheat" güncellemesi yayınlandı ve hile yapan bazı oyuncular bu güncelleme sayesinde tespit edilmeye başlandı. Böylece hilecilerin kalıcı olarak oyuna girmeleri yasaklanıyor.

İnsanların multiplayer zevkini baltalayan hilecilere karşı umarız çok daha sert önlemler alınır. Crysis 2 gibi başarılı bir oyunun multiplayer modu hileciler yüzünden çekilmez hale gelmemeli.

• İyi olmuş.Adam akıllı oynamayı bilmiyorlar oyun zevkimizin içine ediyorlar.
  • güncelleme yapmadı
  • bu hilecilerden nefret ediyorum ...
  • Kurtulsak bi su hilecilerden ya
  • Oyun çoğu kişide hata raporuda veriyor.Daha tahliye bölgesi mapini hiç oynayamadım ve 4 gündür hala 8 levelim bütün stats bilgilerim gidiyor.Bunlarda çok önemli oyunda çökmeler yaşanıyor.Pc'm ilk oyunu dx10 da very high ta kasmadan 25 fps average oynatmıştı.
  • korsanı bug ları vs. yamalarla giderilebilir ama hileyi hiç bi zaman engelliyemicekler.çünkü gamespy bu konuda çok yetersiz punkbuster yada steam vac ban olayı olsa kimsenin hile açmaya maçası yemez.70tl verdim oyuna ve böyle olacagını bilseydim almazdım.crytek multi konusunda çok deneyimsiz.bence abilerini örnek almalı.
  • giyotin_1982
    01.04.2011 11:35:26
    punkbuster yada steam olayı kimsenin hile yapmasına iizn vermez mi?

hangi dünyada yaşıyosun sen .
  • Güncelleme yok ortada. Açtım oyunu yüklemedi bişi, acaba doğrudan link verebilir misiniZ?
  • Bendede hiç bir güncelleme olmadı.
  • zaten bu hile yüzünden cod4 ve cod 5 i mp oynamıyorum bu oyuna başladım bundada hile olursa gitti 55tl
  • bc2 ve cod'dada ilk 10 gun işkence gibiydi alışıgım bu durumlara.
  • Görünürde bir güncelleme yapmıyor oyun? Crysis2Launcher 'dan giriyorum direk oyuna giriyor. Normal mi?
  • Belki de güncellemeyi görünürde yapmıyordur. Sadece güncelleme olduğu açıklandı. Ayrıntıları vermediler.
  • Sanırım normal güvenlik güncellemesi oyuna değilde serverlara gelmiş galiba.
  • Yine tek tük hilecilar var ama gördüğüm kadarıyla çoğunluğu temizlenmiş. En baştan yapmaları gerekiyordu bunu.
  • SinglePlayer i çok güzel,Yeni Multiplayer sistemi oynanışı vs çok daha güzel ama şu sorunlar geçilirse daha güzel olucak.

Hiç olmazsa ilk Crysis gibi kötü bir Multiplayer i yok.COD a benzer ve çok eğlenceli
  • aynen 1. oyunun multisini oynamamıştım...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.