Şimdi Ara

Samsung'un Galaxy serisi süper telefonları ve yeni nesil tabletleri hakkında her şey [özel röportaj]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
22.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'un çift çekirdekli işlemciye ve Super AMOLED Plus ekrana sahip yeni telefonu Galaxy S II Türkiye'de ne zaman satışa sunulacak? Yeni tabletler Galaxy Tab 8.9 ve 10.1'in ülkemize ne zaman giriş yapacak? Samsung Galaxy S'in yazılım güncellemesi neden gecikti, Android 2.3 güncellemesi ne zaman çıkacak ? Samsung Galaxy Tab 7, Android 3.0 güncellemesi alacak mı ? Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası bu videomuzda!

• hastayım bu mikrofana! :)
  • Ya mikrofon bu işlerde biraz da dekor oluyor yani elin boş olmuyor elde bir şey oluyor soru soracağın zaman mikrofonu kendine çekiyorsun söz vereceğin zaman kişiye uzatıyorsun . mikrofon olmadan bir düşün ellerini koyucak yer arıyacak bu seferde :)
  • ve yine bir DH klasiği :) mükemmel röpörtaj tebrik ediyorum.
    kısaca samsung bomba geliyor diyebiliriz yalnız mayıs ayının 3.haftası çok geç..
  • Galaxy S telefonuna güncelleme gelecek mi gelmeyecek mi anlamadım
  • ahah hakkaten mikrofon super :) roportaj için tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasvet
    Galaxy S telefonuna güncelleme gelecek mi gelmeyecek mi anlamadım

Gelicek zaten artik odinle 2.3.3 yukleniyor 1-2 hafta icinde kiese duser

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GALAXY S 2 NE ZAMAN CIKCAKMIS YA BIR BILGI YOK!!!!
  • samsung çalışıyor arkadaş.
  • hepimiz power useriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: civilbugra

adam samsungun bilmem nesi ama tam bir bilgisi yok nasıl bir iştir kendilerini biraz güncel tutsalar

Al benden de o kadar, koskoca müdür herşeyi bilmeyebilir ama kritik noktalardaki sorularda tam bir fransız kalmış konulara, 2.3 için bile cevap veremedi ya. Power-user ya da high-end olması gerekmez elbette, eminim satılan diğer ürünler hakkında da bilgisi yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shaq t

quote:

Orijinalden alıntı: civilbugra

adam samsungun bilmem nesi ama tam bir bilgisi yok nasıl bir iştir kendilerini biraz güncel tutsalar

Al benden de o kadar, koskoca müdür herşeyi bilmeyebilir ama kritik noktalardaki sorularda tam bir fransız kalmış konulara, 2.3 için bile cevap veremedi ya. Power-user ya da high-end olması gerekmez elbette, eminim satılan diğer ürünler hakkında da bilgisi yoktur. Bu arada röportajın sonunda nasıl sıkılıyo "Öff yine pis bi yerden geldi soru diye"
  • Videoyu izleyemiyorum. Ne zaman Türkiye'de satışa sunulacakmış? Arkadaşın biri mayıs ayının üçüncü haftası demiş ama satış tarihi mi bu ?
  • Bombayı ben patlatayım, Asus'un IPS ekranlı 10.1 3.0 Eee Pad Transformer tabletini Best Buy üzerinde 399$ a çıkaracağını gördüm. Sayfa erkenden girmiş yayına yanlışlıkla, linke girince hata sayfası geliyor. Engadget'ta 11 sayfa yorum var, milletin aklı çıktı.
    http://www.engadget.com/2011/03/31/asus-eee-pad-transformer-shows-up-at-best-buy-for-400/
  • Galaxy S için 2.3.3 zaten yakında çıkacak, hatta beta sürümleri xda-developers ta var.
    Benim tuhafıma giden şey, adamların gecikme bahanesi touchwiz arayüzüymüş. Arkadaş siz güncellemeyi yayınlayın varsın touchwiz olmasın. Rom'dan ilk çıkardığım şey touchwiz, onun yerine zeam kullanıyorum.
  • türkiyeye 10.1 orjinal modeli gelebilirmiymiş şimdi
  • GalaxySII Türkiye'ye tegra ile gelmezse fazla iş yapmaz bence. Bana da Atrix yolları gözükür :)) Adam politik davranmak için hep kaçamak cevap vermiş ama. :)
  • samsung koptu geliyor:))))
  • Evet yaa hepsi iy hoş ama adam hep kaçamak cevaplar vermişş:))
  • bu cem bey gercekten samsung da sorumlu mu anlayamadım herseye bilgi yok diyor akıcı degil kendinden emin bile degil sanki disaridan gelmis havası var.htc desire kullaniyorum htc de kendi arayuzunu kullaniyor ama 2.3 guncellemesi hemen geldi nasil olacak bu
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.