Şimdi Ara

Beyaz renkli ve QWERTY klavyeli Nokia E6-00 kameralara poz verdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
25.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Finlandiya'nın mobil iletişim devi Nokia'nın Symbian^3 işletim sistemi ile QWERTY klavyeyi buluşturan modeli E6-00'ın beyaz renkli versiyonu yine kameralara poz verdi.

Ocak ayında hakkında ilk bilgiler sızdırılan ve belli periyodlarla fotoğrafları internette yayınlanan Nokia E6-00'ın Symbian^3'ün güncellenmiş versiyonunu kullanacağı, 640 x 480 piksel (VGA) çözünürlüğünde dokunmatik ekrana sahip olacağı ve Wi-Fi / GPS / Bluetooth üçlüsünü bünyesinde barındıracağı iddia ediliyor. Çekilen fotoğraflarda telefonun 8 megapiksel çözünürlüğndeki kamerasını ve kameraya eşlik eden çift led flaş gibi detayları görebiliyoruz.

Nokia E6-00'ın ne zaman lanse edileceği hala belirsizliğini korumakta.

• tam isteğime göre bir telefon
  • Dokunmatik ekran olması biraz gereksiz olmuş bence
  • dokunmatik ekrana alıştıktan sonra her telefonda dokunmatik ekran arar oluyorsun. o yüzden hoş olmuş

ama alttaki o büyük boşluk çok kötü. almamak için sebep doğrudan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 31 Mart 2011; 21:11:14 >
  • 640*480 hmmm hiç bir telefonda görmediğim bi çözünürlük,4:3 oranı nasıl durur acaba :9
  • yani e72 sahibiyim , illa mağdur olacaz nokia nın istediği bu :D
  • Bir takozluk ve antikalık model daha.
  • Dokunmatik ekran bu boyuta uygunsuz olmuş, "esci"ye basana adar ölürüm ben hayvani parmaklarımla.
  • Herşeyi iyi güzel de o alt taraftakı uzun bosluk ne öle ya oraya o kadar bosluk yapıcaklarına ekranı buyultselerdi daha ıyı olurdu.Ben e 72 kullanıyorum nette dolasırken ve vıdeo ızlerken ekran kucuk gelıo buyuk ekranın farkını özellıkle ınternete gırınce daha ıyı anlıyorsunuz.
  • şimdi bunu bin liradan satarlar

insanlar nasıl e72 geldiğinde e71 almaktan vazgeçmediyse yeni bir e serisi modeli çıkmadan yenisini almazlar

ayrıca tasarımı ve kullanım zorluğu ayrı bir dezavantaj
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

dokunmatik ekrana alıştıktan sonra her telefonda dokunmatik ekran arar oluyorsun. o yüzden hoş olmuş

ama alttaki o büyük boşluk çok kötü. almamak için sebep doğrudan

o alttaki boşluk yukarıdada var uyumlu olsun göze batmasın diye altlı üstlü boşluk koymuşlar

tasarımına gelince: Beğenmedim.
  • nokia nın symbian işletim sistemini kullandığı dokunmatik olmayan modelleri genelde güzel oluyor.. symbia nın dokunmatik cihazlardaki performansını beğenmiyorum ama bu tip modellerde en azından tuşlar ya da klavye olduğu için sistem biraz daha stabil oluyor..
  • vodafone un 399 tl ye verdiği blackberry 8520 bundan bin kat iyi. şunun tipe bakın :D
  • Yalnız bu cihaz en yüksek PPI değerine sahip olan iPhone 4'ü tahtından edebilir. Ekran boyutu henüz tam olarak bilinmese de 2.4 ila 2.5 inç arasındadır sanırım. Yani 320 ila 333 arasında bir PPI değerine sahip olacak diye düşünüyorum. Ekran AMOLED olsa çok daha iyi olurdu. GSMArena'da TFT olarak geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarGoS

vodafone un 399 tl ye verdiği blackberry 8520 bundan bin kat iyi. şunun tipe bakın :D

tip olarak bb daha iyi ama donanım olarak bu cihaz bb 8520 yi ezer
  • bu mesajlar niye iki kere gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fashionality -- 1 Nisan 2011; 14:22:29 >
  • Sırf symbian olduğu için alınmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • symbian biryere bence hem dokunmatik ekrani olmasi hem de qwerty klavyesi olmasi gereksiz olmus.
  • nokia hep bi yerden biseyleri eksik birakiyo otofokus yok herhalde bu cihazda , yinemi symbian yavv
  • yazık bu nokia ya evde kendi imkanlarımla telefon yapsam bunlardan daha başarılı iş çıkarırım :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.