Şimdi Ara

Lego Pirates of Caribbean'ın Yeni Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Tüm dünyada büyük bir ilgi ile karşılanan lego oyunlarına bildiğiniz gibi bir yenisi daha katılıyor. karayip Korsanları serisinin yeni filmi ile aynı dönemde çıkacak olan Lego Pirates of Caribbean için yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı.

BSC özel olarak yayınlanan bu yeni tanıtım videosunda Jack Sparrow'un dört macerasından da bazı görüntülere yer verilmiş. Oyun serinin Mayıs ayında gösterime girecek olan filmi ile birlikte dört filminde konusunu işleyecek. Tabi işin içine Lego oyunlarındaki espri yapısı ve eğlenceli oynanışta eklenince, Lego Pirates of Caribbean'ın beklediği ilgiyi göreceğini düşünüyorum.

Co-op modu dışında 70 oynanabilir karakter ve 20 bölümden oluşacak olan oyunun bu yeni tanıtım videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. Oyunun PC, PS3, Xbox 360, Wii, DS ve PSP dışında 3DS için de çıkışını yapacağını hatırlatalım.

• baya güzel zaten lego serisinide severim alıcaz bakalım.
  • Şu sıra lego oyunlarına merak sardım tek tek oynamaya çalışıyorum.Bunuda bekliyorum. :)
  • muahahhaha mükemmel süper en iyi lego oyunu olmaya aday bence 4 gözle mayısı bekliyorum
  • Bu legolar baya güzel olmaya başladı :D
  • Sonda AC: Brotherhood'un 1kaç saniyeliğine müziğimi çalıyor banamı öyle geldi?
  • doğru sonda AC müzüği var
  • sondaki ac'nin müziği değil karayip korsanlarının fragmanlarının sonunda fona giren (yo-ho yo-ho a pirates life for me) bir müzik benziyorlar orası ayrı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.