Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 8.9 ve Galaxy Tab 10.1 ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
61.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donanimhaber.com olarak Samsung'un düzenlediği Forum 2011 etkinliği çerçevesinde Samsung'un Android 3.0 işletim sistemli tabletleri Galaxy Tab 8.9 ev Galaxy Tab 10.1'i inceleme fırsatı bulduk. Galaxy Tab 8.9 ve Galaxy Tab 10.1'in ön incemelesi bu videoda.

• Samsung gümbür gümbür geliyor.
  • 10.1 gayet güzel,tahminen ne kadar olur Türkiye fiyatları ?
  • çok güzeller ya android sevmem ama bu 3.0 ile çok güzel bir arayüz :)
  • Intro için Valve'den izin aldınız mı? ;)
  • Avrupa fiyatını bilen var mı bu aletin?
  • 8.9 inch olan 169.60 PPI 10.1 inch olan ise 149.45 PPI. Bana kalırsa 8.9 inch daha mantıklı hem daha net hemde daha portable. Arka kamera nun kötü olması dışında başka bir eksiği de yok favorim 8.9 inch olan modeli ...
  • İlk Galaxy Tab'da aynı zamanda sim kartı konuşmak içinde kulanabiliyorduk, bu yeni Galaxy Tab'larda da sim kartı konuşma yapmak için kullanabiliyor muyuz, yoksa sadece internet için mi?
  • galaxy tab kullanan biri olarak samsungtan henüz yeni adam gibi bir tableti bu video ile görmüş oluyorum. galaxy tab faciasından sonra samsungun bu kadar yol kat edebileceğini düşünemezdim. demek ki olay büyük bir oranda yazılıma bağlıymış. bir yanda ilk ürettiği tablette cep telefonu işletim sistemi kullanan çakma galaxy tab diğer yanda tümüyle yazılım ve donanımıyla fark yaratan yeni modeller. aradaki farkı oluşturan en büyük neden ise yazılım bence. yazılım olarak bu sefer gerçekten oldukça mesafe katedilmiş gibi görünüyor. benim oldukça hoşuma gitti arayüzler ve videodaki bazı program menüleri. oldukça başarılı görünüyordu. tasarım anlamında da kullanımı hem ergonomik hemde şık gözüküyordu. bence "tablet pc" adını hak eden ürünler henüz yeni yeni gelmeye başlayacak.

Kaan video için teşekkürler.. oldukça güzel bir sunumdu. ama dış görünüş konusunda videoda biraz daha yer verebilirdin özellikle çok yakından görüntüler var ve kısa kısa.. yinede güzel ve tatmin edici bir öninceleme olmuş eline sağlık. güzeldi devamını bekleriz.. (android oyun ve program incelemeleri hariç -ios da- ;)

• güzel ön inceleme olmuş teşekkürler
  • Neden bitmemiş ürünlerin tanıtımını yapıyorlar acaba?
    Bu ürünler tanıtılalı kaç ay oldu?Halen yazılımları hazır değil.
  • sammsung geliyor. :)
  • ipad2 den daha güzel bence , ama yinede apple , apple dır :)
  • param olsa hiç düşünmem 10.1 alırdım aga...
  • 10.1" olan tablet akıcıyken diğerinin akıcı olmaması kafa karıştırıcı, tamam illaki satışa sunulacak son hali ve güncellemelerle gerçek performansına kavuşacaktır fakat incelemedi iki tablet arasındaki performa farkı garip. 10.1" gerek android 3.0 gerek touchwiz ile harika bir görünüm ve kullanım kolaylığı getirmiş. Samsung sonunda işi öğreniyor gibi gözüküyor : )
  • 8.6mm vay be ipad 2 dn daha ince

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iki tablet arasındaki hız farkı bence tamamen touchwiz arayüzü ile alakalı. Bu problem aynen android telefonlardada var.
  • Yahu bunlar eski kasa :S Samsung bu cihazları revize ederek çok daha ince bir hale getirip bazı donanım değişiklikleri yaptı ama neden hala etkinliklere eski tasarımları gönderiyor anlamadım.

İlgili cihazların revize edilmiş son hallerini ve detayları görmek isteyenler şu konuya göz atabilirler;

http://www.donanimhaber.com/tm.asp?m=47675330&mpage=1#47709153
  • Kalın, ayrıca ekranı çabuk parmak izi yapıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Kalın, ayrıca ekranı çabuk parmak izi yapıyor...

Hocam son halleri iPad 2'den de ince ;)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.