- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Onu hepiniz tanıyorsunuz...!
37 Cevap2690 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

319 Mesaj
5 Kasım 2003; 21:57:56 

Onu aslında hepimiz tanıyoruz ama bu yönünü bilmiyorduk.Ülkemizin en büyük sanayicilerinden olup aydın doğanın baş destekçisi ve aynı loca üyesi olmasından başka ülkemizin en yaşlı gayı olma ünvanı da elindeymiş.Her hafta sonu ege adalarına(yunan adaları demeyelim lütfen) gidiyormuş.Sevgilisi tarık tarcanı da yanına alarak hem oradaki kiliselerde rahatça ibadetini yapıyormuş hem de sevgilisiyle hoşça vakit geçiriyormuş.Kendisi bir süre önce patrik bartolomeusun elini öperek aklımızdaki ilk soru işaretlerini oluşturmuştu zaten.
Kim sizce bu ünlü türk büyüğü?[dntw]

917 Mesaj
5 Kasım 2003; 22:37:41 

forum.magazinhaber.com

217 Mesaj
6 Kasım 2003; 0:40:46 

kim abi sitede açılmıor merak ettim yaw..

1526 Mesaj
6 Kasım 2003; 0:58:27 

Google dahi o siteyi bulamıyor. Chad biliyorsan link verir misin?

917 Mesaj
6 Kasım 2003; 1:05:55 

Abi salladım ya Ne linki

319 Mesaj
6 Kasım 2003; 1:15:59 

Sevgili arkadaşlar size bir ipucu vereyim.Bu ünlü türk geçtiğimiz büyük ekonomik krizde herkes zarar ederken %400 büyüme! başarısını da göstermiştir.Ayrıca yakında bilgisayar parçası ve donanım distribütörlüğü işine de girecektir.Tahmin eden yokmu?

1526 Mesaj
6 Kasım 2003; 1:29:31 

<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Chad</i>
<br />Abi salladım ya Ne linki
<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>Whay alçakk!![spam] Sen haa, bana haa..[rntg][dkkat]

[krl][krl] Biz de atlamışız üstüne..

917 Mesaj
6 Kasım 2003; 1:50:31 

<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Woodpecker</i>
<br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Chad</i>
<br />Abi salladım ya Ne linki
<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>Whay alçakk!![spam] Sen haa, bana haa..[rntg][dkkat]

[krl][krl] Biz de atlamışız üstüne..
<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

euheue biraz öle oldu[krl] nebiliym ben googleden felan aratacağınızı[othr]

3422 Mesaj
6 Kasım 2003; 2:16:41 

Google den aratmadım ama ben de ugraştım bir saat girebilmek için. Başına http:// koydum olmadı, www koydum olmadı..... [:(!]

2299 Mesaj
6 Kasım 2003; 11:08:55 

Erol Aksoy tahminim,

Show TV'nin en parlak günlerinde en çok kazandıran program Çarkıfelek'ti. O yüzden kendine yakın hissediyordur Tarık'cığını.

53 Mesaj
6 Kasım 2003; 15:19:43 

KİM BİLİYORMUSUNUZ..
RAHMİ KOÇ
YAHU ADMAM OYLE BİR YUNAN VEYA MISYONERLIK HAYRANIKI
GELİNLERİ BİLE HRİSTIYAN

53 Mesaj
6 Kasım 2003; 15:20:35 

NER DEN BULURLAR BOYLE VATANSEVER INSANLAR !!! BİZLERİ
HALA ANLAYMADIM

282 Mesaj
6 Kasım 2003; 15:35:31 

koçççççç gibi adam desene. :))))

10191 Mesaj
6 Kasım 2003; 16:19:22 

K:O:Ç

P:I:M:P

579 Mesaj
6 Kasım 2003; 18:15:36 

:))

319 Mesaj
7 Kasım 2003; 2:33:07 

Maydın kardeşim tebrik ederim.O vatanseverler! bizi bulmuyorlar,biz onları başımızda tutuyoruz.Ne satsalar alıyoruz,ne deseler inanıyoruz.
Adam kapatmış tarık gibi bıcırı,elinde viskisiyle ege adalarından bizleri seyredip gülüyor halimize.Acaba babasının kemikleri sızlıyor mudur mezarında yoksa o da mı öyleydi?Yakında bize LEADTEK leri de o kakalayacakmış.Hayırlısı bakalım..

282 Mesaj
7 Kasım 2003; 7:32:08 

babasının kemikleri mezarında mı acaba yoksa başka bir yerde mi?

134 Mesaj
7 Kasım 2003; 7:32:30 

?

2299 Mesaj
7 Kasım 2003; 8:14:17 

Zincirlikuyu mezarlık soygunundan bahsediliyor di mi?

Ne olmuştu orada ya?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Kasım 2003; 10:33:15 

<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Acharad</i>
<br />K:O:Ç

P:I:M:P

Acharad "koç" u anladım da "pimp" ne oluyor acaba bi pm atsan olur

Uzaklaştırılmış
7 Kasım 2003; 10:41:03 

arkadaslar bilmeyenler için hatırlatayım
vehbi koç ermeni asıllıdır
e ermenilerde ortokox-hrıstiyan olduğu için
vehbi koç ve sülalesi de dolayısıyla ortodox-hristiyan oluyorlar
ayrıca koç sülalesi bu ülkeyi nasıl 80 yıldır soyuyor
merak eden varsa anlatabilirim

917 Mesaj
7 Kasım 2003; 13:17:00 

Eewet sayende beynime kazındı 4 kere okuduktan sonra artık hiç unutmam mehmet

2299 Mesaj
7 Kasım 2003; 13:19:22 

Cidden 4 kere okudun mu? [akum]

917 Mesaj
7 Kasım 2003; 13:28:24 

Aıb ettin mehmet abim yazar biz okumazmıyız

843 Mesaj
7 Kasım 2003; 15:03:49 

<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by mehmetmetingulcan</i>
<br />arkadaslar bilmeyenler için hatırlatayım
soyduğunu fln biliyorumda fzl bir bilgim yok ve mrk ediyorum anlatabilirmisin...
saygılar..

44 Mesaj
7 Kasım 2003; 15:13:14 

<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by mehmetmetingulcan</i>
<br />arkadaslar bilmeyenler için hatırlatayım

Say ki ermeni asıllı. Say ki ortodoks-hristiyan. Ne olmuş?

Uzaklaştırılmış
7 Kasım 2003; 15:15:15 

pardon
hay allah 4 kere nasıl olmuş ta yazmışım
hep asp script hatası falan cıkıyor
ben de geri gelip tekrar tıklıyorum
o yuzden oyle olmuş
mod bi arkadasa soylıyelim de 3 unu silsin bi zahmet

319 Mesaj
7 Kasım 2003; 20:06:39 

Keloğlan kardeşim;ermeni asıllı veya ortodoks olması bizi ilgilendirmez,bu kendi bilecekleri iş.Ama bunu gizlemeleri yanlış,insan dininden,soyundan utanır mı?Ama başka amaçlarla gizliyorlarsa bunun da başka bir adı vardır kültürümüzde.
mehmetmetin arkadaşım;siz de bu konudaki bilgilerinizi forumla paylaşırsanız çok sevineceğiz..

299 Mesaj
7 Kasım 2003; 20:35:56 

zamanında bu insanların _kurtuluş savaşından sonra_köylerden kasabalardan yok pahasına topladıkları kiremitleri insaat malzemeleri vb.devlete fahis fiyatla satmıslar deniliyor..o zamanlar her sehirde bir zengin politikası varmıs bunu büyüklerimizden duyduk ve kimse inkar etmiyor..ama şunu biliyorum ki ermeni asıllı vatandasların ülke ekonomisinde azımsanamayacak bir yeri var ve ayrı bir tartışma konusu.

44 Mesaj
8 Kasım 2003; 0:45:17 

Bunları merak edenler Vehbi Koç'un otobiyografisi "Hayat Hikayem"i okusunlar.

Uzaklaştırılmış
8 Kasım 2003; 22:14:25 

<b>- " Bir DELİ kuyuya taş atar, bin AKILLI çıkaramaz "- </b>
Anonim
[brthy]

<b>- " Anlayana, sivrisinek saz, Anlamayana Davul Zurna az " </b>Anonim
[bore]

<b>- " At martini bre Debreli Hasan, dağlar inlesin " - </b>
Bir Anadolu Türküsü.
[rockbnd]

44 Mesaj
8 Kasım 2003; 23:41:41 

<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by zodyak</i>
<br />zamanında bu insanların _kurtuluş savaşından sonra_köylerden kasabalardan yok pahasına topladıkları kiremitleri insaat malzemeleri vb.devlete fahis fiyatla satmıslar deniliyor..o zamanlar her sehirde bir zengin politikası varmıs bunu büyüklerimizden duyduk ve kimse inkar etmiyor..ama şunu biliyorum ki ermeni asıllı vatandasların ülke ekonomisinde azımsanamayacak bir yeri var ve ayrı bir tartışma konusu.

Zodyak,
Karnından konuşanları ve bulanık suda balık avlamaya çalışanları sevmeyen kızılderili şefinin dediği gibi: "Pale face, fork tongue"

843 Mesaj
8 Kasım 2003; 23:56:53 

+1 keloğlan

282 Mesaj
11 Kasım 2003; 21:55:03 

arkadaşlar bir iş yapan insanı milliyetlerinden ya da dinlerinden ötürü yargılamak çok yanlıştır. untmayın istanbulu fetheden tsurda en büyük geidkleri açan topları yapan ustabaşı macar hristiyan urban ustadır.
ama dinini gizleyip de türklere iahanet eden müslüman gözüküp bizi sırtımızdan vuran hainleri de bilmeli ve tedbiirimiiz ona göre almalıyız.

319 Mesaj
11 Kasım 2003; 22:50:41 

Arkadaşlar,tekrar edelim.Kimsenin dini,soyu ile bir problemimiz yok.Biz istiyoruz ki herkes inancının gereğini rahatça yaşasın.Keşke bu ünlü Türk büyükleri de kiliselerine vatanımızda gitseler,çünkü bu özgürlükleri var.Eşcinselliklerini de gizlemelerine gerek yok bu da serbest ülkemizde.Biz istiyoruz ki herkesi tanıyalım,yoksa onlara tavır alacak değiliz zaten.
Malcolm kardeşim,şu Urban denen macar usta hakkında gerçek tarihlerde topları onun döktüğü hakkında kesin bir bilgi yok.Hatta yazılan şu ki;bu macarı Fatih'in kurtartmasının gerçek nedeni bizans ve diğer hristiyan devletlerdeki top ve silah yapım seviyesini öğrenmekti.Nitekim bu macar ustası Fatih'in istediği boyut ve özellikteki topların dökülemeyeceğini söylediğinde genç sultan bu habere sevinerek kendi çizdiği planlara göre istediği topları Türk döküm ustalarına döktürmüştür.

319 Mesaj
11 Kasım 2003; 22:57:31 

Ayrıca şunu da ekleyeyim ki kıvırtmacı batı tarihçileri böyle önemli şeyleri hep kendileri yapmış gibi göstermek istiyorlar.Mesela bunlar bir ara Mimar Sinan'ın da aslında hristiyan kökenli bir devşirme olduğu yalanını uydurmuşlardı.Büyük ve iyi şeyleri hep kendilerine yakıştırırlar zaten.

119 Mesaj
12 Kasım 2003; 7:03:01 

heü meü bu ülkede neler dönüyor, yavaş yavaş su yüzüne çıkıyor.
işAllah bu üleyi sirtindan vuranlar apaçık ortaya çıktıklarında bende hayatta olurum.
Ve o meymenetsiz suratlarına bütün gücümle tükürürüm.

33 Mesaj
12 Kasım 2003; 12:36:37 

kim söylemiş bu adamın eşcinsel olduğunu.ben hiçbir yerede okumadım. yada tarık tarcan la beraber fotoğrafını bile görmedim.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Onu hepiniz tanıyorsunuz...!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.391