Şimdi Ara

Bir Kızın Bizden Hoşlandığını Nasıl Anlarız ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
9.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler arkadaş soruyor ben de gözgöze gelmek dedim başka fikri olan var mı ???

Not: Üniversteliyim, o kızların özelliklerine göre yorum yapın

• Sana bakınca mal mal sırıtması.
  • Kızla konuşmadan anlayamazsın.
  • biz derken tüm forumca mı? peynir kokusu alıyorum.
  • Kız çekingen, kapalı biraz. Ne yapabilir de anlayabiliriz mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

Sana bakınca mal mal sırıtması.

Üniversitede mal mal sırıtan çok kız arkadaşım oldu , hepside ay sen ne şirin ne kadar tatlısın ayaklarına yatıyolardı
  • Asla bakışmalardan anlayamazsın öyle ki tipin çok gariplerine gitmiş olabilir,yada seni bir arkadaşına benzetmiş olma ihtimalide var ihtimalleri bu şekilde çoğaltabiliriz.

Yapacağın en iyi şey bi şekilde ağzını aramaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fauron

Asla bakışmalardan anlayamazsın öyle ki tipin çok gariplerine gitmiş olabilir,yada seni bir arkadaşına benzetmiş olma ihtimalide var ihtimalleri bu şekilde çoğaltabiliriz.

ilginç, ama doğru bir yaklaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevzat-FC INTER

Kız çekingen, kapalı biraz. Ne yapabilir de anlayabiliriz mesela

Üstüne gitmiyceksin . Benimde bi kız konum var burada paylaştım arkadaşlar o iş olmaz diye yorumladı kızın bana dediklerini. Bana hiç cevap vermiyordu ilgilenmeyi mesaj atmayı kestim , biraz muhabbet edip kapatıyorum konuyu . Kahve sözümüz vardı laf arasında yine hatırlattım teklifimi hala kabul ediyormusun diye tabiki :) dedi , fakat tarih konusunda anlaşamıyoruz bi türlü. Belkide beni oyalıyo ama olsun böyleside güzel . Dediğim gibi sen fazla üstüne düşme gereken zamanlarda kendini hatırlat ve kızın güvenini kazan
  • "seni seviyorum" dediği anda pat diye anlarım.işte zeka böyle bişey.nasılda anlıyorum ama 2 kelimesinden.
  • başörtülü mü?
  • Anlanmaz yaşanır.
  • Derslerin slaytlarını, ödevlerini falan arkadaş yapıyor yolluyor bu kızın msn sine. Teşekkür falan ediyor ama sınıfta hiç konuşmuyolar Kız aşırı çekingen.
  • Kıza sor benden hoşlanıyor musun diye . Evet derse hoşlanıyordur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

başörtülü mü?

evet, başörtülü
  • saçıyla oynuyorsa anlarsın.
  • Kıza "Napıyorsun?" diye sorunca "Seni seviyorum" diyorsa senden hoşlanıyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dead Or Alive -- 30 Mart 2011; 21:38:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

başörtülü mü?

Ne fark eder?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevzat-FC INTER

quote:

Orijinalden alıntı: Fauron

Asla bakışmalardan anlayamazsın öyle ki tipin çok gariplerine gitmiş olabilir,yada seni bir arkadaşına benzetmiş olma ihtimalide var ihtimalleri bu şekilde çoğaltabiliriz.

ilginç, ama doğru bir yaklaşım

Ayrıca buradaki kızlar o kadar garipler ki, Yanlarında erkek arkadaşları varken bile sağa,sola bakma durumları oluyor.
  • bakışmayı geçiceksin hocam.bi kız bana mal mal bakıyordu.sevgilisi varmış oysa ki.
    gidicen masasına tesbihi bırakıcaksın.benim olmanı istiyorum diyeceksin.işe yaramış bir yöntemdir.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.