Şimdi Ara

Battlefield 3 - Fault Line Episode 3

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Battlefield 3'ün tanıtım videolarının üçüncü bölümü

• silah fiziğini mükemmel yapmışlar. askerdeyken ağır makinalı kullanmıştım tepkiler aynı. süper bir oyun bekliyor bizi :)
  • hayde 17 Nisan ı bekle şimdi :)
  • konsol port olduğu o kadar bariz ki , o artworklerin uç uca eklendiği trailerın ne kadar yalan olduğu bariz ortada.. grafik olarak 2005'den 1 adım öteye gidemediler ne crysis 2 ne de başkası.. konsollar adeta oyun üreticilerinin ruhunu satın aldı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 30 Mart 2011; 19:16:36 >
  • 2005'mi ? :D ilk Crysis 2007'de çıktı 2007 demek istedin heralde :D
  • Harika harika harika...
  • VUHUVVVVVVVVVVVVV :D MÜTİŞŞŞ :D
  • http://eastore.ea.com/store/eaemea/en_IE/html/pbPage.battlefield3_IE_LE BU LİNKTE BATTLEFIELD 3 SATILIYOR!!!!! anlayamadım nasıl oluyor?
  • ön sipariş o
  • ya madem bu kadar iyi bi oyun yapıyorlar medal of honor da da vardı aynı saçmalık bunda da var o m242 saw silahın son mermisi bittiği anda dışarıda gözüken mermiler bir an da yok oluyor ama öyle olmaz ki dışarıda görünen kısımda yaklaşık 10 mermi var yani son on mermi atılmaya başladığı zaman teker teker o mermilerin azaldığını görmemiz lazım ayrıntlar önemli ve halen mermilerin insanlar üzerindeki efektleri yeterince yapmıyorlar savaş alanın o dehşet verici halini tam anlamıyla yansıtmaları lazım. Bunları bu videodaki silah için söylemiyorum ama hala 50cal bi merminin düşmana girdiği anda sadece ufak bir kan fışkırmasını görmekle yeteniyoruznormalde o büyüklükteki bi mermi inasanın bacağını rahatça koparabilir....
  • ışıklandırmaya yüklenilmiş kaplamalar es geçilmiş crysis 2nin aynısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakani85

silah fiziğini mükemmel yapmışlar. askerdeyken ağır makinalı kullanmıştım tepkiler aynı. süper bir oyun bekliyor bizi :)

benim de kısa bi m4 geçmişim oldu askerliği şırnakta yapınca ister istemez çatışmaya giriyo insan
  • Vereceğim paraya değer bir oyun.Bir önceki oyunu güzeldi bu daha da güzel.
  • SAĞ ve SOL ALT köşelerdekiler CRYSİS 2' Yİ andırdı sanki...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.