Şimdi Ara

Samsung Galaxy S 2 ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
2
Favori
103.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donanimhaber.com olarak Samsung'un İstanbul'da düzenlemiş olduğu Samsung Forum 2011 etkinliğine katıldık. Samsung bu etkinlik kapsamında merakla beklenen telefonu Galaxy S 2'nin tanıtımını da gerçekleştirdi. Biz de Donanimhaber.com olarak sizler için ön inceleme gerçekleştirdik. Çift çekirdekli işlemcisi, 4.3 inç'lik Super AMOLED + ekranı, Full HD video kayıt/video oynatma özellikleri ve merak edilen diğer tüm yönleriyle Samsung Galaxy S 2 bu videoda.

• Samoled+ ekrani cekio insani=D ama htc pyramid cok daha iyi
  • o ne ya at nalı gibi, iyice abarttılar ekran büyüklüğünü hd diyerek...iphone'da ekran büyüklüğü için benzer tasarıma yer verecekmiş,bence iphone 4 daha güzel tasarım olarak...
  • hey mmaşallah.
  • NowOrN3wer ''''Samoled+ ekrani cekio insani=D ama htc pyramid cok daha iyi'''

Hiç bir açıdan htc pyramid S2 den daha değil.Kimseyi yanıltma.
  • Ön inceleme olarak detaylı bir anlatım olmuş,telefon piyasaya çıktığında çok daha detaylı şöyle 10 dakikalık güzel bir inceleme bekliyoruz.
  • sabırsızlıkla bekliyodum
  • samsung türkiye, bunun birkaç özelliğinin kırpılmış halini satarsa şaşırmam..
  • touchwizden hiç hazzetmezdim ama adamlar baştan aşağı değiştirmişler arayüzü,beğendim.Tek sorun bu plastik kasanın telefonu ucuz göstermesi.iphone cam kaplama HTC alüminyum unibody ile bu konuda iyiler.
  • Büyük ihtimal Galaxy S alacağım.
  • Tasarımını telefon özelliklerine yakıştıramadım açıkçası.
  • daha galaxsy s I'i görmedım II'si cıkmıs arkadaş ne hız bu :D
  • cihaz güzel duruyor ayrıca samsung un yeni arayüzü de cidden güzel olmuş
  • hayalimdeki telefon almak lazım ;)
  • Walla su videolari iPad'den izlemek zevk (videonun içeriğinden bağımsız olarak).
    Bilgisayardan izleyenler kimbilir kaç dakika - kaç tane reklam seyretmek zorunda kalmışlardır. :( Umarım iPad'e de reklam bombardıma gelmez. Reklamsız DonanımHaber çok daha güzel. :)

Telefonla ilgili, sanırım bundan alıcam, çünkü iPhone bulunabilir değil ve iPhone5'de yine böyle olur. Muadili olarak Samsung Galaxy S'in yerine gelecek olan S2, iPhone5'in rakibi olacak ve daha bulunabilir olucaktır.

Yalnız şu iOS menüsünün basitliğinin yerini hiçbir şey alamaz. Ne o gördüklerimiz öyle ya, her yerden birşeyler saldırıyor, alttan üstten sağdan soldan... Çok kalabalık. Hareketli arka plan marifet değil.
  • Piyasaya çiktigi zaman almayi düşündügüm bir telefon.. GS2 Benim çok hoşuma gitti.. Parayi Iphone'a vericegime GS2'e veririm daha iyi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 29 Mart 2011; 23:12:18 >
  • Android marketi kullanamıyoruz tek kusuru bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NowOrN3wer
    Samoled+ ekrani cekio insani=D ama htc pyramid cok daha iyi

HTC Pyramid'in neresi daha iyi acaba? Daha duyurulmadan eskidi telefon, duyurulacak mı onu da bilmiyoruz.

Ayrıca bu göreceli bir konu fakat bence son derece iyi telefonun tasarımı. Bu kadar basit bir tasarım daha iyi yapılamazdı. Arka kapak metal olsaydı ısınma sorunu olabilirdi. Bu hâliyle oldukça ince ve kullananlar kalitenin yüksek olduğunu söylüyorlar.

Edit:
    quote:

Orijinalden alıntı: BehramX
    Android marketi kullanamıyoruz tek kusuru bu.

Gayet de kullanabiliyoruz. :?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlessedSoul -- 29 Mart 2011; 23:13:47 >
  • Benim telefon bunun dedesi oldu şimdi 3.nesil bu.Samsungun bir güzel ürünü daha çok güzel.Arayüzüde geliştirmişler.
  • Asıl metal olursa ısınma olmaz, bilmemek ayıp değil, ama sallamak yakışık almıyo.

İmza : Makina Mühendisi ;))
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.