- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Volkana gol atmak..
97 Cevap2570 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

509 Mesaj
29 Mart 2011; 22:16:32 

Penaltıdan önce kesin kurtaracak dedim..bir kaleci bukadar güven verebilir anca

538 Mesaj
29 Mart 2011; 22:18:13 

Halen TR'de ki diğer kalecilerle kıyaslayanlar var.

2081 Mesaj
29 Mart 2011; 22:19:11 

Aynen bende kurtarir dedim e guvenimizi bosa cikarmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
29 Mart 2011; 22:20:17 

quote:

Orijinalden alıntı: dolcia

Halen TR'de ki diğer kalecilerle kıyaslayanlar var.

+1

509 Mesaj
29 Mart 2011; 22:20:58 

volkan sanırım son 3-4 penaltıdır gol yemiyor,nazar değmesin müthiş bir kaleci..kıyaslayanları kendi haline bırakmak lazım

2960 Mesaj
29 Mart 2011; 22:22:32 

Tahtaya vurun nazar değmesin

Uzaklaştırılmış
29 Mart 2011; 22:25:42 

0

2055 Mesaj
29 Mart 2011; 22:25:47 

Bana da kurtaracak gibi geldi. Yıllardır kaleci özlemimiz nedeniyle adamı hayranlıkla izliyorum.
DN:Gsliyim.

1145 Mesaj
29 Mart 2011; 22:27:26 

Hakemlere inat kurtar dedim. Sağ olsun mahcup etmedi.

.:U.U:. ][ ASLANLAR YUVA ][ Samsung WAVE ][ QTM BAN Club ][ Leyla ile Mecnun ][ DH 8o's ][ !Q!!   

5589 Mesaj
29 Mart 2011; 22:31:25 

fb yönetiminin ve taraftarının hakkını vermek gerekir,adamın o kadar saçma sapan hareketlerine(hem saha içi hem saha dışı) çok iyi dayandılar,güzel sabrettiler,meyvesini yiyorlar şimdi.sağlam kaleci harbiden.

5411 Mesaj
29 Mart 2011; 22:33:09 

Karakterini hiç sevmem,bu da gayet normal ama kaleciliğini takdir etmeye başladım.

4159 Mesaj
29 Mart 2011; 23:00:54 

Adam kaledeyken güven veriyor. Taraftar için bundan daha güzel ne olabilirki ?
Biz de Zapatanın Ufuğun üstüne top atsınlar da kurtarsınlar diye bekliyoruz her maç. Gerçi üstüne geleni de içeri almasını beceriyorlar ya neyse.

362 Mesaj
29 Mart 2011; 23:01:48 

maşallah maşallah
helal olsun iyi hırs var, kurtardıktan sonra kükremeye başladı kurt adam olacak sandım

585 Mesaj
29 Mart 2011; 23:05:09 

Bende Gsli ve kendisini sevmememe ragmen takdir ettim hele atılmadan birkac sn onceki haline bakarsaniz rahat ve guven veriyordu.Ne diyim helal olsun.

140 Mesaj
29 Mart 2011; 23:15:43 

adamda bir fizik var forvetler tırsıyor abi kaleci dediğin böyle olur bu adam anca uzaktan falan denk gelirse gol yer helal olsun volkan

5183 Mesaj
29 Mart 2011; 23:27:07 

düne kadar jölesiyle saçıyla dalga geçenler şimdi alkışlıyor, HELAL OLSUN KOÇUM VOLKAN

May The Force Be With You

509 Mesaj
29 Mart 2011; 23:39:01 

0

1268 Mesaj
29 Mart 2011; 23:56:57 

Kişiliğinden nefret ediyorum ama Türkiye'nin en iyi kalecisi kuşkusuz. Milli maçlar için Maşallah.

2264 Mesaj
30 Mart 2011; 0:05:52 

Valla çok iyi kaleci yukarıda Allah var.

Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği
Emeğimiz deniz, ekmeğimiz deniz, yükümüz hasret, rotamız sevgi, varış limanımız hayallerimizdir..
#occupygezi #occupyturkey

1488 Mesaj
30 Mart 2011; 0:33:13 

Dunyanin en iyilerinden, abartisiz.

3936 Mesaj
30 Mart 2011; 0:33:41 

O Schalke maçındaki hatası yüzünden ne zaman Volkan'a geri top gelse bi heyecanlanırım,doğruya doğru. Ama son 2-3 sezondur,özellikle de bu sezon tek kelimeyle müthiş,Allah nazardan saklasın.

---Fenerbahçe 2013-2014 ---
1 Volkan Demirel 2 Egemen Korkmaz 3 Hasan Ali Kaldırım 4 Bekir İrtegün 5 Mehmet Topal 6 Joseph Yobo 7 Moussa Sow 8 Holmen 9 Pierre Webo
11 Dirk Kuyt 14 Raul Meireles 16 Cristian Baroni 17 Recep Niyaz 21 Selçuk Şahin 22 Bruno Alves 23 Mert Günok 24 Kadlec 25 Emre Belözoğlu 26 Alper Potuk
27 Milos Krasic 29 Emenike 38 Mehmet Topuz 48 Salih Uçan 53 Serdar Kesimal 54 Erten Ersu 77 Gökhan Gönül 85 Serkan Kırıntılı 88 Caner Erkin
Ersun Yanal

1483 Mesaj
30 Mart 2011; 0:34:16 

Aksini iddaa eden futboldan anlamıyordur kesinlikle. Volkan çok çok iyi bir kaleci.

Galatasaray
14 Wesley Sneijder

2551 Mesaj
30 Mart 2011; 0:56:22 

quote:

Orijinalden alıntı: darkingfb

Penaltıdan önce kesin kurtaracak dedim..bir kaleci bukadar güven verebilir anca

bende kurtaracagını hıssettım gerçekten alkışlar VOLKAN'a

İyi olmak kolaydır.Zor olan adil olmaktır

Cennet ucuz değil, cehennem dahi lüzumsuz değil

++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Uzaklaştırılmış
30 Mart 2011; 0:59:48 

Gol olmasa bile vurduğu top yanlışlıkla rakibe gitseydi burda 5 sayfa olmuştu konu bu mu Milli takım kalecisi diye

4222 Mesaj
30 Mart 2011; 1:04:46 

o gol olsaydı.. avusturya o gazla bitirebilirdi bizi.. helal olsun volkan a

3339 Mesaj
30 Mart 2011; 6:34:02 

Alıştık artık Volkan'ın penaltı kurtarmasına. Şaşırmadık

" He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight "

SteamID: Exar Kun

2960 Mesaj
30 Mart 2011; 7:25:23 

quote:

Orijinalden alıntı: ForeverMetal
O Schalke maçındaki hatası yüzünden ne zaman Volkan'a geri top gelse bi heyecanlanırım,doğruya doğru. Ama son 2-3 sezondur,özellikle de bu sezon tek kelimeyle müthiş,Allah nazardan saklasın.

Emin ol 20 milyon Fenerli aynı sekilde o pozisyonda heyecanlaniyor.

2081 Mesaj
30 Mart 2011; 7:42:25 

quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Emin ol 20 milyon Fenerli aynı sekilde o pozisyonda heyecanlaniyor.

Aynen volkana top gelirken korkuyorum kacirir diye

3441 Mesaj
30 Mart 2011; 8:04:39 

Seyredemedigimiz ligleri bilemiyorum ama eğer Kamboçya'da guetemalada Guam'da futbol bu seviyede degilse Volkan dunyanın en iyi üç kalecisinden biridir
fb adına güzel birsey var Volkan'dan sonra kalemiİ koruyacak olan Mert de ileride Volkan kadar iyi olabilecek kapasitededir

3793 Mesaj
30 Mart 2011; 9:34:30 

quote:

Orijinalden alıntı: ForeverMetal

aynen yıllar geçti ben de halen nezaman geri pas gelse gol olacak sanıyorum :)

ego primum tollo nominor quoniam leo

2283 Mesaj
30 Mart 2011; 9:56:07 

quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

aynen yıllar geçti ben de halen nezaman geri pas gelse gol olacak sanıyorum :)

Bende de bir tedirginlik oluyor.

Halbuki geri pasları uzaklaştırma konusunda son derece başarılı, çok sıkıştığında bile taca atmadan oyuna sokabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyle007 -- 30 Mart 2011; 10:01:38 >

6883 Mesaj
30 Mart 2011; 10:01:18 

Bende de ilk tepki "Volkan kurtarir" oldu. Birde kurtardiktan sonra icindeki Volkan'i disari cikarmasa...

EP35C DS3R - E8400 3.00@ 4.51Ghz + CM HYPER 212 - CORSAIR Dominator 2*2 1066@1150 CL5 - POV 9600GT HD + ZEROtherm GX815 + LG M2762D 27" HD - WD Green 1 TB - CoolerMaster RC 690 - Logitech Z5500 + Creative X-FI Surround 5.1 Pro

MSI GE620DX FHD ~ Corsair Force GT SSD

Cevizin kabugunu kiramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...

836 Mesaj
30 Mart 2011; 10:10:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Bende de ilk tepki "Volkan kurtarir" oldu. Birde kurtardiktan sonra icindeki Volkan'i disari cikarmasa...

çıkarsın ne var ki gaza getiriyor işte takımı?

1100 Mesaj
30 Mart 2011; 10:33:14 

Volkan'a sabır gösterilmesinin nedeni o hataları yaptığı zamanlarda bile gösteriyordu yeteneğini.
Sadece bir dönem gerçekten konsantrasyon eksikliği yaşıyordu, renkdaşlarım hatırlar auta giden topa planjon yapan adam kaleye giden topları sadece gözleriyle takip ediyordu.
Ancak şimdi gerçekten uluslarası düzeyde bir kaleci oldu.

Kaleciliğin tecrübeyle geliştiği açık o yüzden ışık veren kalecilere tahammül edilmeli. Üstelik kendine bakan kaleciler 38'ine kadar zorlanmadan oynayabiliyorlar. O yüzden yerli bir kaleci kazanmak çok önemli bence.

3746 Mesaj
30 Mart 2011; 13:21:33 

Olan Mert'e olacak. Bence o çocukta da potansiyel var. En az Volkan kadar iyi olacağını düşünüyorum onun.

Gerçi FB' de kalırsa oynamadan nasıl tecrübe kazanacak oda ayrı konu.

Uzaklaştırılmış
30 Mart 2011; 13:27:48 

11 m uzaklıktan 7.32 m genişliğinde 2.44 m yüksekliğinde ki kaleye yapılan düzgün bir vuruşun kaleye ortalama 70-80 kmhz la gittiğinde kalecinin yerinden kıpırdayana kadar top ağlarla buluşacağından, kalecinin hiç bir çaresi yoktur. aksi olduğu taktirde kaleci kurtarmış sayılır. penaltı kurtarılmaz kaçırılır.

2021 Mesaj
30 Mart 2011; 13:45:03 

quote:

Orijinalden alıntı: soho

11 m uzaklıktan 7.32 m genişliğinde 2.44 m yüksekliğinde ki kaleye yapılan düzgün bir vuruşun kaleye ortalama 70-80 kmhz la gittiğinde kalecinin yerinden kıpırdayana kadar top ağlarla buluşacağından, kalecinin hiç bir çaresi yoktur. aksi olduğu taktirde kaleci kurtarmış sayılır. penaltı kurtarılmaz kaçırılır.

Dün atılan penaltıyı tekrar izle. Topa ne kadar sert vurduğunu gör Avusturyalı futbolcunun. O kadar kolay değil hakkını yemek kalecilerin.

End of the Road Magazine

704 Mesaj
30 Mart 2011; 13:45:55 

quote:

Orijinalden alıntı: soho

tamam volkan kötü kaleci şimdi başka zaman uğraşırsın

4377 Mesaj
30 Mart 2011; 13:50:09 

quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

Aynen volkana top gelirken korkuyorum kacirir diye

Tek korkan ben değilmişim

225 Mesaj
30 Mart 2011; 13:54:17 

quote:

Orijinalden alıntı: cdemir

Olan Mert'e olacak. Bence o çocukta da potansiyel var. En az Volkan kadar iyi olacağını düşünüyorum onun.

Maçın durumuna göre ikinci yarılarda şanş verilebilir. Hiç seyretmedim ama dediğiniz gibidir inşallah , önceki turnuvada cezası yüzünde almanya maçında yoktu rüştü nasıl goller yedi hatırlamak lazım alternatifleri olması şart .
Ama volkan güven vermeye başladı helal olsun.Eyer penaltı gol olsaydı maç dönebilirdi .

2767 Mesaj
30 Mart 2011; 14:08:05 

bende kurtarır dedim, babamda kurtarır dedi (babam fb'li) demek çoğu kişi kurtarır dedi trabzon ve fener çok şanslı..bizde eskiden şanslıydık taffarel fln

The BEST Player

4050 Mesaj
30 Mart 2011; 14:28:59 

Valla son 2-3 sezondur çok güven veriyor, ben geri toplarda dahi artık hiç heyecanlanmıyorum.Kendini çok geliştirdi

2774 Mesaj
30 Mart 2011; 14:48:36 

Galatasaray kaleci ve defans bahtsızlığı yüzünden her maça 2-0 geriden başlıyorsa, Fenerde Volkan ve lugano sayesinde 2-0 ilerde başlıyor.

Kanunlar Örümcek Ağına Benzer, Büyük Sinekler Delip Geçer, Küçük Sinekler takılıp Kalır.

1909 Mesaj
30 Mart 2011; 15:27:24 

quote:

Gelir hocam, ona da sıra gelir. Rüştü kaleyi nasıl aldıysa Engin'den(Allah Volkan'a sakatlık vermesin tabi), Mert'ede bir gün sıra gelir elbet. Yeter ki o gün hazır olsun.

SATILIK | Amerika'dan orjinal supplementler

362 Mesaj
30 Mart 2011; 15:45:15 

quote:

Abi "En az Volkan kadar iyi olma" yı çok kolay bir şeymiş gibi yazmışsın,bir daha düşün

1599 Mesaj
30 Mart 2011; 16:43:00 

quote:

[font="Comic Sans MS"]Volkan Fenerbahçe'den ayrılasıya kadar bize kiralayın

Bizimkilerin doğru düzgün bir kaleci bulacağı yok. [/font]

Yiğidim,aslanım burda yatıyor...
İzmir kurtuldu, çok tatlı bir yorgunluk, Ankara'ya hareket edecekler. Trene binerler, kompartımana çekilirler. Ertesi gün kompartımanın kapısını çalar yaveri. Açar; yorgun, bitkin.Kravatını yıkamaktadır Atatürk. Yaveri: "Paşam bu ne hâl? Hiç uyumadınız herhalde? Niye böylesiniz?" der. Atatürk: "Ya çocuk kompartımanıma yastıkla battaniye koymayı unutmuşsunuz. Kolumu yastık yaptım ağrıdı, setremi yastık yaptım üşüdüm. Ben de uyumadım kalktım" der.Yaveri; "Aman paşam! Birimize haber vereydiniz, hemen size bir yastıkla battaniye getirirdik" der. Ve bir ülke kurtarmaktan dönen komutandan tarihi bir cevap. Der ki; "Geç farkettim. Hepiniz en az benim kadar yorgundunuz. Hiçbirinize kıyamadım. Zaten önemli olan benim uyumam değil, milletimin rahat uyumasıdır."
M.K.Atatürk (1881-193∞)

4099 Mesaj
30 Mart 2011; 17:17:27 

Kaleciliğin tecrübe işi olduğunu Volkan bize malesef acı şekilde gösterdi tüm kariyeri boyunca Schalke maçı zaten benim gibi binlerce kişinin gözünün önünden bir ömür gitmez zaten, özellikle önem düzeyi düşük maçlarda kalp sağlığımı zorluyordu Volkan geçen sezona kadar ama neyseki potansiyelini ortaya koymaya başladı. Geçen seneye hatta bu seneye kadar Volkan'ın en büyük sezonu maçı tamamıyla yaşayamamasıydı. Yani top ona ne kadar çok gelirse, ne kadar çok pozisyon olur ve kurtarırsa o ölçüde iyi oynamaya başlıyor ama kendisine fazla iş düşmeyen maçlarda özellikle orta saha mücadelesi ile geçen maçlarda ciddi hatalar yapıyordu, artık o esnada manitayı mı düşünüyordu veya hareketsizlikten buz mu kesiyordu bilemem
Ama 2 sezondur Allah nazarlardan saklasın
Bu arada Mert ile bir iki kere muhabbet etme şansım oldu, çok iyi çocuk ve futbol olarakta ciddi ışık veriyor. Volkan'dan sonra pekte kaleci sıkıntımız olmayacak yani. Yanlız sorun şu ki Volkan futbolu bizde bırakırsa Mert o esnada gerekli tecrübeyi kazanamadan yaşı ilerlemiş olacak o yüzden bu adamın kiralık falan gönderilip TSL seviyesinde bir takımda oynaması gerekiyor.
Volkan zamanında Rüştü'nün arkasında oturup ondan çok şey öğrenmiştir ve Rüştü öğretmiştir ama Volkan o tarz bir adam değil, yani arkasındaki çaylağı yetiştirmek ile uğraşacağına gerekli çabayı göstereceğine inanmıyorum.

A! Elbereth Gilthoniel! Silivren penna míiriel. O menel aglar elenath, Gilthoniel, A! Elbereth! A Elbereth Gilthoniel. O menel palan-díriel. Le nallon sí. Di-nguruthos. A tiro nin, Fanuilos!

Dark Evo 5 Led, Core i5-760, Nvidia Gtx470, Microlab 2.1 FC-361, Philips 42PFL540, Samsung 46C750, Samsung BH2430, iPod Mini A1051,Samsung Galaxy Note 10.1, Samsung Galaxy S4 i9500, Nokia 5310, Xbox360 Elite 120gb Asus 15" N55SF

Okyanus ötesine selam olsun!

5411 Mesaj
30 Mart 2011; 17:31:00 

Mert öncesi Serdar vardı.Fenerbahçe sabredebilseydi ya da Volkan'ı gönderseydi çok daha iyi kaleci olacaktı.

744 Mesaj
30 Mart 2011; 17:32:31 

Her ne kadar gs maçlarında türlü türlü maymunluklar yapsada, milli takım kalecimiz olduğu için severim kendisini. Ayrıca gökhanda mükemmel bir gol attı kutlarım.
Türkiyenin en iyi kalecisini ve sağ beki sizde, güle güle kullanın

My name is Harry Kewell, Kewell from Galatasaray. Through my football career, I've felt many times, I've been pushed. They said "it's over", they said "he can't stand up, he can't play". I was reborn at Galatasaray. I've found friendship and happiness at Galatasaray. I've learnt one thing really well is such a privilege to be a part of Galatasaray

1587 Mesaj
30 Mart 2011; 17:38:31 

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Karakterini hiç sevmem,bu da gayet normal ama kaleciliğini takdir etmeye başladım.

+1
bende karakter olarak sevmem ama kaleciligi güzel