Şimdi Ara

AMD Catalyst 11.3 sürücüsü çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
5.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMD, Nisan ayına sayılı günler kala Mart ayı için hazırladığı yeni sürücü paketi Catalyst 11.3'ü kullanıma sundu. Radeon HD 2000 serisinden yakın zamanda pazara sunulan çift grafik işlemcili Radeon HD 6990'a kadar güncel tüm ekran kartlarına destek sunan yeni sürücü aynı zamanda Radeon HD 3000 serisinden günümüzde entegre grafik birimlerine ve Fusion işlemcilerine destek sunuyor.

Henüz AMD tarafından sürüm notları yayınlanmadığı için Catalyst 11.3 sürücüsünün ne gibi güncellemeler getirdiği bilinmese de daha önce rapor edilen kimi hatların düzeltildiği ve çeşitli performans güncellemeleri içerdiği düşünülüyor.

Catalyst 11.3 sürücüsünü indirmek için ilgili adres; http://sites.amd.com/us/game/downloads/Pages/downloads.aspx.

• Galiba eski kartlarda o kadar da başarım artışı sağlamayacak ama yenilerde hem ısınma hem de başarım artışı gibi konularda ciddi fayda sağlayacaktır.
  • bence AMD nin ve diğer gpu üreticilerin asıl çözmesi gereken problem w7 ve vista daki refresh problemi...
  • mart ayı bitti sürücü daha yeni çıkıyor :D
  • bu arada pc yeni sürücüyü kurdum wındows aero ve 2b iş oyun puanı 0.3 ve 0.4 puan arttı..ONBOARD HD 3200 kıullanıyorum...
  • shift 2 de 8 fps civarı bir düşüş yaşadım. HD 6950 kartım... 6990 için olan 11.4 şu an için gayet başarılı diyebileceğim bir sürücü. İyi günler.11.4 yola devam.
  • hp probook 4525s kullanıyorum ve ati mobility radeon 5470 var,hangisini yüklemem gerekir driver güncellemek için?
  • 11.4 ne zaman cıktı
    11.3 Bugun cıkmadı mı?
  • http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx
    buradan kartınızı girerek bulabilirsiniz.

11.4 preview yani önizleme betanın betası gibi birşey :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi procaptain -- 29 Mart 2011; 23:34:57 >
  • Sapphire HD 6950 ve Windows 7 ultimate 64 bit kullanıyorum 10-12, 11-1(a) ve 11-2 surumlerınde duzensız aralıklarla mavı ekran hatası aldım umarım bu surucude bu sorun gıderılmıştır nvidia kullanırken ekran kartı kaynaklı mavi ekran hatası HİÇ almadım f/p açısından güzel ama sürücü sorunu can sıkıyor Ati sürücü yazma konusunda yetersiz derlerdi inanmazdim başima gelene kadar :S
  • 11.2 de 4870 ICQ turbo da yaklasık 7-10 santigrad düşüş var, 10.1 idi sanırım eskisi, bunu kuramam artık dün formatladım
  • imzadaki sistemde sevdiğim birisinin isteği üzerine birkaç bench aldım 11.4 prew ve 11.3 olarak 11.3 için kurulmaz diyorum (her ikisinde cccdeki 3d ayarları aynı ve sistem bileşen vs hızları aynı)

11.4 pre
    AMD Catalyst 11.3 sürücüsü çıktı AMD Catalyst 11.3 sürücüsü çıktı

11.3
    AMD Catalyst 11.3 sürücüsü çıktı AMD Catalyst 11.3 sürücüsü çıktı

Tekrardan 11.4 pre sürümüne döndüm 11.4 umarım doğru düzgün çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Humboldt -- 30 Mart 2011; 1:48:39 >

• Belliki c2 nin dx11 icin cikacak yamasini bekliyorlar.11.4 dude ona gore hazirlayacaklar sanirim.
  • bence oyunlarda ve windows da stabilite sorunu yaşayanlar kurmalı. mutlaka düzeltmeler vardır, sadece adı 11.3 olsun diye ay sonunu bekleyip driver çıkartmaz kimse.
  • Crysis 2 ile ilgili bir performans artışı söz konusu değilmi?
  • 11.4 kullanıyorum performans olarak getirisi gayet iyi..11.3 kurmaya gerek yok

11.4 isteyen şurdan kurabılır
    http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/Catalyst114earlypreview.aspx
  • Mesajim bulunsun eve gelince bakarim
  • yeni sürücüyü kuran arkadaşlar güncel oyunlarda artış varsa resim ekleyebilirler mi boşa kurmayalım =)
    ben hala 11.2 kullanıyorum.
  • beyler 11.3 ü bilemiyorum ama 11.4 ile performans gercekten biraz artıyor..
  • Arkadaşların anlattığı üzere bende direk 11.4 ü kurucam.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.