- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Hp 1050, 301 no kartuş-Dolum seti ve mürekkep seçimi
8 Cevap8556 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

28 Mesaj
29 Mart 2011; 19:27:51 

Arkadaşlar HP Deskjet 1050 J410 model yazıcıya dolum seti alacağım, biraz araştırma yaptım setlerin fiyatları aşağı yukarı aynı ve ugun fiyatlarda temin edilebiliyor. Benim kafama takılan hangi markadan daha iyi verim alabilirim kalite kounusda fikirlerinizi merak ediyorum, örneğin linklerini verdiğim "goldink" ve "easy filling" markaları için ne söyleyebilirsiniz ? Bir ikincisi dolum sırasında dikkat etmem gereken bir husus varmıdır örneğin kartuşu çıkarmadan önce elektirik bağlantısını kesme vs. vs. Yazıcıyı resetlemem gerekir mi ? konular hakkında fikir paylaşmanızı bekliyorum tabiki öncelik mürekkep seçiminde aşağıdaki linkler için ne tavsiye edersiniz

Goldink:
http://www.goldink.com....oduct.php?id_product=15
Easy Filling:
http://urun.gittigidiyo...m-Seti_W0QQidZZ37920140

28 Mesaj
2 Nisan 2011; 18:21:47 

Bu konuda bilgisi olan yok mu? :(

67 Mesaj
3 Nisan 2011; 15:56:33 

daha kalitelisini ankarada onerebilirim ama başka sehirde isen bilemiyecem onerdigin iki sitede içine koyduğu murekkep markasını elbetteki yazmamıs kalitesiz bir murekkep ise kartuşuna zarar verebilir
örneğin kalitesiz bir murekkep kartuşunda tortulaşma yapabilir ve boylece kartus agızı cok cabuk kuruyabilir boylece yazmaz bir digeri ise kartusun içindeki sungeri kullanılmaz hale getirebilir boylece kartusun birdaha asla geri dolum olmaz

benim tavsiyem dolum setlerinde sansına baglı ama ankaradayım diorsan adres verebilirim ve ordan temin edebilirsin

içinde uygulama cd olan urunlerden al bence bir nevi murekkebi kaliteli çıkabilir

en onemlisi elini batırma cıkması için tek gerekli temizleyici ozon suyudur

kartusu elektirigi kesmeden cıkarabilirsin kalitesi orjinalinden bile iyi olabilir dolumun tek cozum kaliteli murekkepdir
umarım almaan yada doldurmadan once yardımcı olabilmişimdir

Vatan imar istiyor, zenginlik ve refah istiyor, bilim ve ustalık, yüksek uygarlık, hür düşünce ve hür yaşayış istiyor.
Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
Bu memleket tarihte Türk'tü, bugün de Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

(-C-İT--FF-ROHFF-Sniper-)

28 Mesaj
3 Nisan 2011; 16:21:34 

İstanbuldayım fakat adresi ve adreste bulunan ürünün markasını verebilirseniz ankaradaki arkadaşlarım vasıtası ile getirtme şansım var ayrıca adresteki ürünün markasını verebilirseniz istanbulda o ürünü araştırma şansım olur. Teşekkür ederim.

28 Mesaj
9 Nisan 2011; 15:32:12 

Güncel ...

312 Mesaj
9 Nisan 2011; 16:43:25 

mürekkebi çok ucuz almadığın sürece hepsi hemen hemen aynı. istediğini alabilirsin. ben cescesor kullanıyorum memnunum.

kartuşları sökmeden önce yazıcının fişini çekmelisin. kapağı aç kartuşlar önüne gelince fişi çek, kartuşları sök, dolumu yap, yazıcıya takıp kapağı kapat, son olarak fişi tak.

fişi sökmenin sebebi, boş kartuşu birkaç kez söküp takarsan yazıcı dolum yapıldığını varsayıp kartuşu tanımayacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

50 Mesaj
19 Temmuz 2011; 22:21:36 

takip

Kaliteyi ne zaman ucuza alabildik ki şimdide ucuza bulmaya çalışalım...

2488 Mesaj
25 Şubat 2012; 21:42:00 

Katılım Zamanı: 2 Eylül 2004

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene!!!

Sular yükselince, balıklar karıncaları yer,Sular çekilince de karıncalar balıkları...
Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir! Çünkü, kimin kimi yiyeceğine "SUYUN AKIŞI" karar verir...

189 Mesaj
21 Ağustos 2012; 21:06:19 

Mrb Arkadaşlar
Dolum setini ucuza satıyoruz diye kalitesiz olduğu zannedilmesin. Biz düşük kar marjıyla çalışan bir firmayız. kar değil müşteri kazanmaya çalışıyoruz. Gittigidiyorda yorumlara bakabilirsiniz. Kartuşunuzda herhangi bir sıkıntı yoksa (tıkanma, elektronik devrelerinde bozulma gibi...) mürekkeplerimizfrn orjinaline çok yakın (%95-99) kalitede çıktılar alabilirsiniz.

Kartuş mürekkepleri kore menşeeli ve sorunsuzdur. Eğer kartuşta problem varsa orjinal mürekkep dahi çalışmayabilir.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Harici Bileşenler » Yazıcı/Tarayıcı » Hp 1050, 301 no kartuş-Dolum seti ve mürekkep seçimi
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.289