Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY GIO [ANA KONU] ★★ (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.246
Cevap
61
Favori
1.133.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bir sorum olcaktı marketten indirmiş olduğum uygulamanın apk dosyası nerde acaba ayrıca uygulamayı kaldırmama rağmen hafıza eski haline dönmüyo ve 1-2 mb artmış şekılde kalıyo bunları nerden silebiliriz???
  • ARKADASLAR DUN MERSIN CARREFOUR TEKNOSA MAGAZASINDA DAYIMADA BIR TANE GIO ALACAKTIK ELEMAN SONRADAN DEDI %10 CHIP PARA VAR DIYE AXESS ICIN , BEN KENDIMDE AXESS ILE ALMISTIM AMA 549 DAN ALMISTIM ,%10 CHIP PARAYI DUSUNCE 500 E GELIYOR VE 12 TAKSIT IMKANIYLA. FAKAT BELIRLI MAGAZALARDA BU GECERLI MESALA MERSINDE BIR DIGER FORUM ICERISINDE OLAN TEKNOSAYA GITTIM ONLARDA YOKMUS CHIP PARA
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadiry_61

quote:

Orijinalden alıntı: 16hakan16

yaa okuldan sorunsuz wifiye girerken evde giremiyorum nolur yardımcı olun cöelim su sorunu yada insallah güncellestirme ile cözülür ayrıntıları tek tek yazarsanız sevinirim

Windows 7 kullandığını varsayarak söylüyorum, ağ ve paylaşım merkezinden bağlandığın ağın adını gösteren linki tıkla (kablosuz ağ bağlantısı durumu penceresi açılacak - gönderilen alınan veri miktarını gösterir ayrıca). buradan kablosuz özelliklerini tıklayıp açılan pencereden güvenlik sekmesini açıyoruz.

Bendeki değerler şu şekilde:

Güvenlik türü: Kimlik doğrulaması yok (Açık)
    Şifreleme türü: WEP
    Ağ güvenlik anahtarı: ...
    Anahtar Dizini:1

Bu şekilde sorunsuz kendi modemime bağlanıyorum. Umarım sende de işe yarar

Vista için benzer bi çözüm var mıdır ?

• gürültülü ortamda sesi fazla gelmiyor. karşıdakinin ne dediği pek anlaşılmıyor. acaba telefonu fabrika ayarlarına döndürsem yazılım eski versiyonuna döner mi ?

yeni yazılımla *#... uygulamasında ses menusu açılmıyordu.

önceki mesajlarda söylenen *#... işlemini yaparsam ses seviyesini arttıutırabilirim belki.
  • sadece ekstra bataryayı şarj eden cihaz samsung un orjinal cihazı bunun galaxy gio için olanını nasıl bulabilirim normal mağazalarda
    http://urun.gittigidiyor.com/Samsung-i5700-Galaxy-Lite-Batraya-Sarj-Aleti_W0QQidZZ38802062

buda hem telefonu hemde ekstra batarya şarj cihazı bununda galaxy gio için olanını nasıl bulabilirim
    http://urun.gittigidiyor.com/i7500-Galaxy-Masaustu-Sarj-Yedek-PIL-Sarji_W0QQidZZ22613205

bu telefonun yanında 3 tanede ektra batarya alcam biri bittiğinde diğerini takcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gehdeade -- 17 Mayıs 2011; 0:36:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

quote:

Orijinalden alıntı: absem

Bugün yedek pil almaya gittim İzmir Çankayaya fakat bulamadım yanımda şarj aletini taşımak zorundayım.. :(

böyle bişey satılıyor arkadaşım bi bak istersen

http://urun.gittigidiyor.com/Samsung-S5660-Galaxy-Gio-Extra-Pil-Sarj-Aleti_W0QQidZZ39736267

nedir bu alet tam olarak arkadaşlar,
    Pilli sarj aletimi...

• Şu Winamp' ta dinlediğimiz müziklerin görseli olayı Winamp' la ya da telefonla alakalı bir şey değil. Müzik dosyasının içine albüm fotoğrafı koymak gerekiyor. Bunun nasıl yapıldığını ben şu an hatırlamıyorm ancak internette kısa sürede nasıl yapılacağını bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ern_qfb

.
    .
    .

Vista için benzer bi çözüm var mıdır ?

Vista kullanmayalı çok zaman oldu. şu an onu hatırlayamıyorum ama çok farklı olmaması lazım onun için de

quote:

Orijinalden alıntı: technovaland

gürültülü ortamda sesi fazla gelmiyor. karşıdakinin ne dediği pek anlaşılmıyor. acaba telefonu fabrika ayarlarına döndürsem yazılım eski versiyonuna döner mi ?

yeni yazılımla *#... uygulamasında ses menusu açılmıyordu.

önceki mesajlarda söylenen *#... işlemini yaparsam ses seviyesini arttıutırabilirim belki.

Dün ben de güncellemeyi yaptım ve daha önce verdiğim kodu (*#*#197328640#*#*) denedim, şu an ben de audio ya giremiyorum. daha önceki sayfalarda anlattığım yöntemi deneyerek ahizedeki problemi büyük ölçüde aştım diyebilirim. arada yine kesintiler oluyor görüşme esnasında ama sanıyorum hatla alakalı (avea kullanıyorum). Geçende özellikle bu yüzden skype indirip konuşmayı denedim ve gayet pürüzsüz bi ses aldım içim ferahladı.
    Sırf bu yüzden tel fabrika ayarlarına döndürülür mü dersen, sana kalmış ama ben olsam denerdim

Bu arada güncellemeden sonra menüye giremediğim için yaptığım ayarların durup durmadığını bilmiyorum ancak henüz bi sıkıntı yaşamadım konuşma esnasında.

• hayalcı kardesım herkese yardımların ıcın cok tskler sana mınnetarız...verdıgın adresten kıesı yukledımmm.sımdı sana ve tum arkadaslara sormak ıstedıgım yukle dıyo dırek onu yukleyecem mı herhangı bı ıslem yapacagım mı yapmam gereknlerı bı ozet gecersenız sevınırım...ben fazla anlamam bu teknolojı ıslerınden yardımlarınızı beklıyommm
  • selam herkese... avea 3g bağlantısı ile telefondaki uygulamaları çalıştıramıyorum. wifi ile sorun yok. anroid market ve applanet uygulamalarına girdiğimde applanet bağlantı hatası veriyor market ise boş boş bekliyor. 3g ile internette dolaşmada hiç sorun yok. apn: avea gprs wap seçili. eğer 3g ile markete girebilen varsa apn ayarları nasıl... saygılar
  • Arkadaşlar cok araştırdım ama ya yok ya ben bulamadım bu kies ile bir türlü telefon yazılımını güncelleyemiyorum 'üretici yazılımı güncelleme' ekranında kalıyor sonrada %0 dan bir türlü ilerlemiyor nasıl çözecegim bir fikri olan varmı acaba win 7 64 bit kullamnıyorum onlamı alakalı bilmiyorum ama ilerlemiyor hiç % de telefonu bataryayı cıkarıp tekrar takmak zorunda kalıyorum sonra acılması icin ama son versiyonu bir türlü yükleyemedim bilen varsa yardım lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adocat

Arkadaşlar cok araştırdım ama ya yok ya ben bulamadım bu kies ile bir türlü telefon yazılımını güncelleyemiyorum 'üretici yazılımı güncelleme' ekranında kalıyor sonrada %0 dan bir türlü ilerlemiyor nasıl çözecegim bir fikri olan varmı acaba win 7 64 bit kullamnıyorum onlamı alakalı bilmiyorum ama ilerlemiyor hiç % de telefonu bataryayı cıkarıp tekrar takmak zorunda kalıyorum sonra acılması icin ama son versiyonu bir türlü yükleyemedim bilen varsa yardım lütfen...

Hocam üstteki çözümleri denediniz mi?
    Bende win 7 64bit kullanıyorum uçuş moduna alıp güncellemesini 10 dakika içinde yapmıştı.
    Herhangibir dosya mp3 vb veri attınız mı bilgisayarınızdan kablonuz sağlam mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adocat
    Arkadaşlar cok araştırdım ama ya yok ya ben bulamadım bu kies ile bir türlü telefon yazılımını güncelleyemiyorum 'üretici yazılımı güncelleme' ekranında kalıyor sonrada %0 dan bir türlü ilerlemiyor nasıl çözecegim bir fikri olan varmı acaba win 7 64 bit kullamnıyorum onlamı alakalı bilmiyorum ama ilerlemiyor hiç % de telefonu bataryayı cıkarıp tekrar takmak zorunda kalıyorum sonra acılması icin ama son versiyonu bir türlü yükleyemedim bilen varsa yardım lütfen...

bilgisayarin arkasındaki usb bağlantısını deneyin derim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dolphin6161

hayalcı kardesım herkese yardımların ıcın cok tskler sana mınnetarız...verdıgın adresten kıesı yukledımmm.sımdı sana ve tum arkadaslara sormak ıstedıgım yukle dıyo dırek onu yukleyecem mı herhangı bı ıslem yapacagım mı yapmam gereknlerı bı ozet gecersenız sevınırım...ben fazla anlamam bu teknolojı ıslerınden yardımlarınızı beklıyommm

Kies i Burdan indirin.

Kies Download

kies yüklemesi bitmeden ve program açılmadan, telefonu bağlama bilgisayara, kies yükle ve ekranı gelince, telefonu sağdaki kilit tuşuna basılı tut ve uçak moduna al,usb ile bilgisayara bağla, bağladıktan sonra, telefonun en üst sekmesini aç, usb bağlandı seçeneğini aç, sonra, usb belleği bağla aktif et, bilgisayar ufak bir işlemden sonra, kies programında göreceksin telin modelini, uyarı verir telefon güncelleme yüklensinmi diye kabul et dahada dokunma telefona bitene kadar, son bitince,bilgisayar uyarı verir bitti diye, telefon ana ekrana döner, usb kablosunu kopar, açmak için sağdaki kilit tuşuna basılı tut, uçak moduna tekrar dokun, pin kodu soracak gir işlem tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 17 Mayıs 2011; 8:26:08 >

• 3.2 gelmedi hala dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLastViking

3.2 gelmedi hala dimi ?

Kardeş 2,3 daha gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JANJAN485

arkadaşlar bir sorum olcaktı marketten indirmiş olduğum uygulamanın apk dosyası nerde acaba ayrıca uygulamayı kaldırmama rağmen hafıza eski haline dönmüyo ve 1-2 mb artmış şekılde kalıyo bunları nerden silebiliriz???

hayalci bi yardım etsen*?
  • arkadaşlar youtube ben buldum :D

tabi bu işin şakası android file maneger programıyla system klasörlerini karıştırıyordum bide ne göreyim youtube apk sı bende bastın yüklemeye ve sonuç olumlu adamlar daha önce atmışlar ama yüklenmemiş telefona markettekinden bin kat iyi sorunsuz çalışıyor

adresi system/ojxcom/youtube.apk

• quote:

quote:

arkadaşlar bir sorum olcaktı marketten indirmiş olduğum uygulamanın apk dosyası nerde acaba ayrıca uygulamayı kaldırmama rağmen hafıza eski haline dönmüyo ve 1-2 mb artmış şekılde kalıyo bunları nerden silebiliriz???

Kardeş uygulamaları Ayarlar\uygulamalar\uygulamaları yönet seçeneğinden kaldırman gerek, marketin apk dosyaları, hafıza kartının içinde download içine kaydediyor olması gerek, eğer applnaet den indiriyosan, apk dosyaları, hafıza kartının içinde applanet dosyası var orda downloadın içindedir. umarım yardımcı olmuşumdur, uygulamarı kaldırmadan önce veriyi sil seçeneğinide yapman gerek, kalan artık dosyalarıda siliyor bilginize

• quote:

quote:

onu bende araştırıyorum bulursam bilgilendirecem
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.