Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY GIO [ANA KONU] ★★ (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.246
Cevap
61
Favori
1.133.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: darkmurat35

bu ay avea dan int. yüzünden 140tl fatura geldi demiştim avea ya itirazda bulundum 2 hafta kadar inceleme yaptılar.ve mutlu son:) 61tl çıktı faturam iyiki hakkımı aramışım yoksa bu ay sonunda bana koll center olcaktı=))

Geçmiş olsun iyi yırtmışsınız.
  • buna benzer bir kazık da aveadan sanırım bu ay ben yicem :) o yüzden hattımı vodafone a taşıyıp rahatça sınırsız interneti kullanacağım telefonu kullanmaktan zevk alıcam artık yok 3g yi kapa yok onu kapa yok bunu kapa sıkıldım :) 500mb internet paketim var yinede tedirginim
    quote:

Orijinalden alıntı: darkmurat35

bu ay avea dan int. yüzünden 140tl fatura geldi demiştim avea ya itirazda bulundum 2 hafta kadar inceleme yaptılar.ve mutlu son:) 61tl çıktı faturam iyiki hakkımı aramışım yoksa bu ay sonunda bana koll center olcaktı=))
  • arkadaş bu arada son güncellemeden sonramıdır yoksa tema yükledim ( animasyonsuz ) ondanmıdır bilmiyorumda telefonda az da olsa bir ağırlaşma oldu özellikle tuş kilidini açarken .. class 10 hafıza kartıları telefon performansına büyük oranda katkısı oluyormu ? marka olarak hangisini tercih etmeliyim ?
  • class 10 hafıza kartı tavsiye ederim kardeş
  • Dışardan alacağımız pili(var mı bilmiyorum haftasonu almaya gidicem) zor durumlarımızıda kullansak telefona zarar verir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tabip

quote:

Orijinalden alıntı: ern_qfb

@tabip

kafelerde wirelessa bağlanıyor sorun yok bir akrabamın evinde bağlanmadı mesela şifre doğru herşey doğru girmedi..
    ayrıca daha önceki sayfalarda da bahsetmiştim laptoptan kablolu internetimi paylaşıyorum samsung monte paylaştığım bu bağlantıyı görüyor bağlanıyor ama gio bağlanmıyor

bu gibi sorunlarda neden genellikle modemin ip vermemesinden kaynaklanıyor. şöyleki, telefonda kablosuz ağ ayarlarında menü tuşuna basın. gelişmiş seçenekler olması lazım. oradan telefona ip verin.
    192.168.1.97 gibi bir ip,
    192.168.1.1 ağ geçidi
    255.255.255.0 alt ağ maskesi

dns ayarlarına da 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 yazın. bu şekilde dener misiniz?

bendede olmadı baska secenek varmı bu verilen ip ler yerine kendi pc deki ip lerimi yazayım

• bir de elektriğim mi fazla yoksa telefon mu çok hassas bilmiyorum ama çoğu zaman telefon ilk dokunuşumda tele daha dokunmadan algılıyor
  • Arkadaşlar ekran koruyucusu olan varsa bana yollayabilirmi.gerçekten bulamıyorum hiçbiryerde.parası neyse 2 katını vermeye razıyım artık.
  • beyler bıse sorcam tus takımı uzerınde harf olan bı program varmı mesajda kullanabılcegımız...sayılar uzerınde harflı sıstem yanı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dolphin6161

beyler bıse sorcam tus takımı uzerınde harf olan bı program varmı mesajda kullanabılcegımız...sayılar uzerınde harflı sıstem yanı...

samsungun kendi klavyesinde dediğiniz gibi bir seçenek var. ama şu an telefon elimde olmadığı için tam olarak nasıl yapıldığını bilmiyorum.
  • msj yazarken zorlanıyom da ondan sordum kardesım...)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLastViking

arkadaş bu arada son güncellemeden sonramıdır yoksa tema yükledim ( animasyonsuz ) ondanmıdır bilmiyorumda telefonda az da olsa bir ağırlaşma oldu özellikle tuş kilidini açarken .. class 10 hafıza kartıları telefon performansına büyük oranda katkısı oluyormu ? marka olarak hangisini tercih etmeliyim ?

zaten micro sdhc olarak tek class 10 kartı team markası üretiyor ben aldım 8gb olanından.. şuanda indirimde öneririm 42 TL 8gb

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=1100011&productid=bd100942

• Benchmarklara nereden bakacagiz? bir de tavsiye edebileceginiz bi f/p kaet var mi? 16gb tercihimdir.
  • Bugün Class 10 kart aramak için hemde gezmiş olmak için evden çıktım Kadıköyde tepe natulus alışveriş merkezi var bilen arkadaşlar çoktur. İçinde teknosa var girdim ve elemana yaklaştım.

Afedersiniz elinizde 8gb class 10 micro sd hafıza kartınız varmı dedim aldığım cevap bizde sd yok ssd var oldu. Bir 10 saniye kitlendim o arada eleman gitti :D:D:D

Sonra Bimekste bulamadım class 6 vardı bende oradan ayrıldım ve rıhtımın o tarafa gittim. Tam tarif edemeyeceğim o civardada bimeks var. Kasanın arkasında duruyormuş hafıza kartları yaklaştım kasaya aynı şekilde 8gb class 10 micro sd hafıza kartınız varmı dedim. Kasadaki bayan class 10 yok dedi ama onun yanındaki arkadaş class 16 var dedi :D:D:D

2. el ekran kartı sormaya gittim ama o konu dışı :D Ağlanacak halimiz var ya :D

Sonuçta havale ile bu kartı aldım

http://www.teknobiyotik.com/team-micro-sd-8gb-class-10-flash-kart.html

Kargo ile birlikte 44tl ye geldi.

• peki bu kartları aldınız da telefonda bir performans artışı oldu mu ? bende yarın alayım bir tane
  • quote:

Orijinalden alıntı: absem

bir de elektriğim mi fazla yoksa telefon mu çok hassas bilmiyorum ama çoğu zaman telefon ilk dokunuşumda tele daha dokunmadan algılıyor

gionun dokunmatiği aşırı hassas bazen elinizi çok yaklaştırdığınızda bile algılayabiliyor :)

@tabip
    haydi halledelim hocam şu internet sorununu bir şekilde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLastViking

peki bu kartları aldınız da telefonda bir performans artışı oldu mu ? bende yarın alayım bir tane

Ben daha telefonu almadım, daha 20 gün var almama şimdiden hazır ediyorum sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi floydrose -- 15 Mayıs 2011; 23:47:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: floydrose

Bugün Class 10 kart aramak için hemde gezmiş olmak için evden çıktım Kadıköyde tepe natulus alışveriş merkezi var bilen arkadaşlar çoktur. İçinde teknosa var girdim ve elemana yaklaştım.

Afedersiniz elinizde 8gb class 10 micro sd hafıza kartınız varmı dedim aldığım cevap bizde sd yok ssd var oldu. Bir 10 saniye kitlendim o arada eleman gitti :D:D:D

Sonra Bimekste bulamadım class 6 vardı bende oradan ayrıldım ve rıhtımın o tarafa gittim. Tam tarif edemeyeceğim o civardada bimeks var. Kasanın arkasında duruyormuş hafıza kartları yaklaştım kasaya aynı şekilde 8gb class 10 micro sd hafıza kartınız varmı dedim. Kasadaki bayan class 10 yok dedi ama onun yanındaki arkadaş class 16 var dedi :D:D:D

2. el ekran kartı sormaya gittim ama o konu dışı :D Ağlanacak halimiz var ya :D

Sonuçta havale ile bu kartı aldım

http://www.teknobiyotik.com/team-micro-sd-8gb-class-10-flash-kart.html

Kargo ile birlikte 44tl ye geldi.

:D pek bilinmiyor class felan demekki...teknosa olsun vatan bilgisayar olsun en fazla class 6 satılıyordu.. class 10 sadece online alışveriş sitelerinde team marka kartta var.. ben şuan memnunum

performans artışı bakımından şöyle oldu mesela usbden çektiğimizde bir sd kart hazırlanma menu hazırlanması var orası biraz hızlandı gibi geldi :) onun haricinde zaten içine dosya atmakta beklemiyorum hızlıca atıyor.

• oncelıkle tesekkur ederım vermıs oldugun cevaplardan oturu, telefonu yanlıs sarj edıyomsum yanı sarj gostergesı doldugunda cekıyordum oysakı ondan sonrada devam edıyormus en son bır uyarı verıuyor pıl tamamen doldu dıe o zmn cektım telefon carsı bır gun sonun full du ve ben cok sewndım :D yenı sorum ıse ;3G ??

alırken ekrana baktım sadece yakınlık algılayıcı sensor dıorlar sanırsam bır tek onu gorebıldım telefon ozellıklerınde 3G var dıyorlar ama ınternet olarak mı goruntulu konusma olarak mı acaba ? aklıma geldı alırken gorevlıyede sormustum katalogda yazılanlara goz attıgımızda on kamera yazısını gorduk buda demek oluyor kı goruntulu konusma var yada ben var zannedıyorum , varsada bu sekılde nasıl arama yapabılırmmm ?

tesekkurler
  • Arkadaşlar daha önce bahsi geçen hafıza kartıyla ilgili şöyle bir inceleme var:
    http://www.pckoloji.com/hafiza-karti-inceleme/25145-team-class-10-microsdhc-8-gb-bellek-karti.html
    İncelemenin içinde kartın test sonuçları da var. Merak eden arkadaşların bakması faydalı olur. Ayrıca programları indirip kartı kendiniz de test edebilirsiniz (kart bende olsa test ederdim mesela).
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.