Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY GIO [ANA KONU] ★★ (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.245
Cevap
61
Favori
1.133.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar gio için xp teması arıyorum,launcher olursa daha iyi olur
  • Telefonla tecrübesi fazla olan bi arkadaş bana yardımcı olabilirmi acaba? Eşime aldığım Gio telefonda bazen arayanların sesi gelmiyor. 15 dakika sonra kendiliğinden düzeliyor. Mesela ben eşimi arıyorum telefonu açıyor oun sesi bana geliyor ama benim sesim ona gitmiyor. 15 dk sonra düzeliyor. Sesin gelmediği zaman ayarlardan tüm sesle alakalı yerlere girdim bişey yapamadım. 15 dk sonra kendiliğinden düzeldi. mikrofon ve hoparlörde bi sıkıntı yok.. ya hatun yanlış bişeye basıyor yada telefonun kulaklık yeri bozuldu. Bu problemle karşılaşan biri varmı acaba forumda..
  • XP teması Var kardeş , ben kullandım ,fazla hoşuma gitmedi ,nedeni ise fazla karışık ve kasıyor olması, insan bir müddet sonra sıkılıyor, ama ben yinede linki bulup paylaşayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 15 Mayıs 2011; 10:06:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgaciik

Telefonla tecrübesi fazla olan bi arkadaş bana yardımcı olabilirmi acaba? Eşime aldığım Gio telefonda bazen arayanların sesi gelmiyor. 15 dakika sonra kendiliğinden düzeliyor. Mesela ben eşimi arıyorum telefonu açıyor oun sesi bana geliyor ama benim sesim ona gitmiyor. 15 dk sonra düzeliyor. Sesin gelmediği zaman ayarlardan tüm sesle alakalı yerlere girdim bişey yapamadım. 15 dk sonra kendiliğinden düzeldi. mikrofon ve hoparlörde bi sıkıntı yok.. ya hatun yanlış bişeye basıyor yada telefonun kulaklık yeri bozuldu. Bu problemle karşılaşan biri varmı acaba forumda..

Kardeş sanırsam konuşma esnasında hoparlör açma gibi bir duruma karşılaştımı, veyada bekleme düğmesi var ona yanlılıkla basmış olabilir. haliyle arama yapınca hemen kulağınıza götürmeyin, biraz bekleyin öyle götürün, hızlı yaparsanız bazen sorun olabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

Orijinalden alıntı: tolgaciik

Telefonla tecrübesi fazla olan bi arkadaş bana yardımcı olabilirmi acaba? Eşime aldığım Gio telefonda bazen arayanların sesi gelmiyor. 15 dakika sonra kendiliğinden düzeliyor. Mesela ben eşimi arıyorum telefonu açıyor oun sesi bana geliyor ama benim sesim ona gitmiyor. 15 dk sonra düzeliyor. Sesin gelmediği zaman ayarlardan tüm sesle alakalı yerlere girdim bişey yapamadım. 15 dk sonra kendiliğinden düzeldi. mikrofon ve hoparlörde bi sıkıntı yok.. ya hatun yanlış bişeye basıyor yada telefonun kulaklık yeri bozuldu. Bu problemle karşılaşan biri varmı acaba forumda..

Kardeş sanırsam konuşma esnasında hoparlör açma gibi bir duruma karşılaştımı, veyada bekleme düğmesi var ona yanlılıkla basmış olabilir. haliyle arama yapınca hemen kulağınıza götürmeyin, biraz bekleyin öyle götürün, hızlı yaparsanız bazen sorun olabiliyor.

Benim kendi telefonumdan eşimi arıyorum. herhangi bi beklemeye almıyor çünki ben onun sesini duyuyorum,o benimkini duyamıyor. sesi hoparlöre verince beni duyabiliyor ama normale döndürünce sesimi duyamıyor.. Herhalde servis yolu göründü

• Samsung teknis servisi arayın, kargo ile göndereceğinizi söyleyin, ücreti karşı taraf ödemeli gönderin.
  • Merhabalar , telefonu 8 mayısta satın aldım , telefonun herseyı cok ıyı fakat şarjı bır gun gıdıyor :S anlam veremedım . Bırde telefon cebımdeyken uzun sure sonra cıkardıgımda ekranda kullanım mıktarı : 423.000 kb kullanım tutarı 0 tl dıye bıldırım gozukuyor bu guncellenemelerden oturumu acaba ? dıger arkadaslarda sarj surelerı hakkında blgı paylasırsa sevırım

tesekkurler
  • eknrada cıkan bıldıdırım mesajında kullanm mıktarı sureklı degısıyor ve sarjı bır gun gıdıyor derken sabah mesaı baslangıcında cebıme koyuyorum , gun ıcerısınde cok cok 2-3 telefon gorusmesı max 4 dakıkayı gecmez, gorusmem oluyor onun dısında ne bır wıfı kullanıyorum nede muzık dınlıyorum yanı . bosta oldugu halde 1 gun gıdıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehliask

eknrada cıkan bıldıdırım mesajında kullanm mıktarı sureklı degısıyor ve sarjı bır gun gıdıyor derken sabah mesaı baslangıcında cebıme koyuyorum , gun ıcerısınde cok cok 2-3 telefon gorusmesı max 4 dakıkayı gecmez, gorusmem oluyor onun dısında ne bır wıfı kullanıyorum nede muzık dınlıyorum yanı . bosta oldugu halde 1 gun gıdıyor

Ayarlar\kablosuz ve ağ ayarları\mobil ağlar\ordaki işaretleri kaldırın, eğer internet paketiniz yoksa kaldırın, birde altta bulunan sadece 2G ağlarını kullan deyin zaten altında açıklama yazar, pili korur diye. kullanıma bağlı ortalama 1 veya 2 gün gidecektir, saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 15 Mayıs 2011; 10:53:18 >
  • telefonun bataryasını telefona takmadan ekstra bi şarj cihazıyla şarj eden samsung un orjinal bi cihazı varmı?
  • simdi ben okuldan sorunsuz wifiye girerken evden giremiyorum bu durumu nasıl hallederim
  • Ufak bir alet satıyorlar, benim kuzende vardı, bütün bataryalar doluyodu onla, sorarsan telefoncuya sana bilgi verir, samsung orjinal böyle bir cihazı yok malesef
  • Arkadaşlar telefonu modem olarak kullanma nedir ? Telefonu bilgisayara bağlayıp, bilgisayarın internetinden faydalanmak gibi bişeymi ? Açıklarmısın bunu nasıl yapıldığı ile birlikte ? Teşekkürler.
  • Telefonu wifisini paylaşıma açıp, leptop veyada diğer cep telefonları bağlanıyor kısacası bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16hakan16

simdi ben okuldan sorunsuz wifiye girerken evden giremiyorum bu durumu nasıl hallederim

up birde yelefonun i900 ile ölcü farkı varmı silikon kılıf icin
  • Arkadaşlar telefon modem seçiyor, yani kısacası her wifi modeme bağlanmıyor malesef, inşallah bu sorun güncelleştirme ile düzelecektir
  • quote:

Arkadaşlar telefon modem seçiyor, yani kısacası her wifi modeme bağlanmıyor malesef, inşallah bu sorun güncelleştirme ile düzelecektir

aynı sorun bende de var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ern_qfb

quote:

Arkadaşlar telefon modem seçiyor, yani kısacası her wifi modeme bağlanmıyor malesef, inşallah bu sorun güncelleştirme ile düzelecektir

aynı sorun bende de var

nasıl bir sorun mesela??
  • arkadaslar cvp beklıyorum kıes ı yukledım ama yuukarda yazdıgım sorunu verıyor error owner ozellıgı daha once gosterılmemıs bır wındow a aktarılmaz dıyo...ne yapmam gerek beyler yardım lutfennn
  • @tabip

kafelerde wirelessa bağlanıyor sorun yok bir akrabamın evinde bağlanmadı mesela şifre doğru herşey doğru girmedi..
    ayrıca daha önceki sayfalarda da bahsetmiştim laptoptan kablolu internetimi paylaşıyorum samsung monte paylaştığım bu bağlantıyı görüyor bağlanıyor ama gio bağlanmıyor
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.