Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY GIO [ANA KONU] ★★ (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.246
Cevap
61
Favori
1.133.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bana yardım et kardeş vevrdiğin uygulamalardan ADW.launcheri kurdum ama kaldıramıyorum nasıl kaldıracaz bu mereti ??
  • menüden görev yönetici ve yada ortadaki tuşa basılı tut, görev yöneticisini aç, paket yazanı aç ordan kaldır, telefonu kapat aç.
  • mobil AP yardımı bekleniyor

Bi de şu menüdeki simgeler kendi kafalarına sürekli yer değiştirip duruyor. sinir oldum yaa
  • Hayalci saol yaptim bu paylasimlarinin devamini beklioruz birde sole hd oyunlari arsivsen gz olr
  • quote:

Orijinalden alıntı: memokepo

quote:

Orijinalden alıntı: burak451905

quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

quote:

Orijinalden alıntı: burak451905

★★ SAMSUNG GALAXY GIO [ANA KONU] ★★

Bu mesaj simgesini nasıl getirebilir geriye kayboldu.

Şunu bir deneyin. Eski yazılımda öyle yapılıyordu diye hatırlıyorum ama yeni yazılımda onlar sabitlenmiş sanırım.

Masaüstünde boş bir yere basılı tut parmağını.

"Kısayollar" ı seç. Gelen seçeneklerden "Uygulamalar" ı seç. Alfebatik sırayladır. "Mesajlaşma" yı seç. Sonra da onu oraya sürükle.

Bakalım olacak mı?

Ayrıca nasıl sildin onu ya.?

Hocam aynısı yaptım ama olmamıştı o şekilde nasıl gittiği hakkında hiçbir fikrim yok gece biraz kurcalamıştım sabah farkettim :D en olmadı fabrika ayarlarına geri dondurcemde bi yolu vardır illaki çözüm arıyorum başına gelenler nasıl olabileceği konusunda fikri olanlardan pm bekliyorum :D

Aman sakın öyle bi' şey yapmayın:) Menüyü açın, seçenekler tuşuna basarak gelen seçeneklerde düzenleye basın, menüdeki ´Mesajlar´ ı aşağı taşıyın. Bu kadar basit:)

Dün bu menüye girmiştim bak o zaman olmuş demek 3 sayfaya indirmek için çok sağol hocam teşekkür ederim
  • hayalci teşekkürler ama flash playr yine sıkıntılı. eski yüklenmedi yeni yüklendi ama şimdide dolphin direk kendi tarayıcısı da flashlı site girince kapanıyor. sen direkizleden film ileyebiliyormusun ben oraya girmeye çalışınca donuyo kapanıyo eğer izleyebiliyor isen fabrika ayar yapıp tekrar deneyeceğim.
  • bende kuramıyorum flash playeri ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: pogomania

hayalci teşekkürler ama flash playr yine sıkıntılı. eski yüklenmedi yeni yüklendi ama şimdide dolphin direk kendi tarayıcısı da flashlı site girince kapanıyor. sen direkizleden film ileyebiliyormusun ben oraya girmeye çalışınca donuyo kapanıyo eğer izleyebiliyor isen fabrika ayar yapıp tekrar deneyeceğim.

Aynı durum bendede söz konusu hayalci kardeş bi açıklık getirirse bu konuya süper olacak.
    Not: Normalde Galaxy Gio nun Flash Player desteği yok!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: scrafea

quote:

Orijinalden alıntı: DaqqeR

Bu kamera programında ben 13 Mbit yapamadım görüntü kalitesi baya düşük gözüküyor o işlemi nerden yapıyoruz nerden değiştirebiliyoruz yardımcı olursanız sevinirim!!

soldaki dokunmatiğe(adını hala bulamadık) bas menü açılıyor

Eyw. çok işime yaradı yarın bi gün ışığında denemeler yapalım bakalım nasıl olcak :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ugur87

Arkadaslar ben de açıkcası telefon hafızamız doldukça endişeleniyor cihazın stabil çalışması kasar mı diye. Tamam yüksek bir hafıza kartı ve 20.sayfadaki yolla bir nebze önüne geçiliyor ama bu kısım da zamanla dolmayacak mı yine de?

Nasıl yani.

8-16-32GB hafızayı neyle dolduracaksınız?

hocam anlatamadım ya:) telefonun dahili hafızası bir şekilde dolmaz mı hiç, program falan yükleyerek değil, cachelerden bilmem nelerden. bu da telefonun kullanım süresi artınca sıkıntı yaratmaz mı?

örneğin, benim dahili hafızada 53mblık yer var şu an. sadece flash player (12mb), 2 tane de widget (toplam 1.9mb) yüklü. peki 180den bu geriye kalan alanı ne kapsıyor, bu alanı kazanamayız mı geri? ayrıca bu 53lük kısım da git gide azalmaz mı telefon kullanıldıkça falan.

bilmiyorum açıklayabildim mi de merak ettim ya kafama takıldı:)
  • arkadaşlar açık olan programlar arası geçis için asıl yol ana menü tuşuna basılı tutup en yakın açılan uygulamalara girmek midir? başka bir yolu var gibime geliyor, çünkü en yakın penceresinde sadece 6 uygulama çıkıyor, görev yöneticisini de kullanmışsak 5e düşüyor..
    Telefonun kendi müzik çaları gayet iyi bence..equalizer ayarları güzel..sen kalitesi winamptan daha iyi geldi bana..yalnız liste oluşturma özelliği yok sanırım..varsa nerden yapılıyor? winampta ise şarkı listesi oluşturma var ama equalizer ayarlarını bulamadım ben..varsa nereden giriliyor?
    Forumda paylaşımlarıyla yardımlarını esirgemeyen arkadaşlara teşekkür ediyorum..telin tasarımı ve hafifliği zaten harika..fiyatı da özelliklerine göre gayet uygun..telden oldukça memnunum alacak olanlara kesinlikle tavsiyedir..jelatin ve kılıf arayan arkadaşlar, jelatini ebayden gönül rahatlığıyla sipariş edebilir..linkleri verilmişti..kılıfı ise ben mecidiyeköy metro girişindeki seyyardan 5 tlye aldım..başka modelin sanırım ama gioya da uygun..ters çevrilince düşmüyor..
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaslar ben de açıkcası telefon hafızamız doldukça endişeleniyor cihazın stabil çalışması kasar mı diye. Tamam yüksek bir hafıza kartı ve 20.sayfadaki yolla bir nebze önüne geçiliyor ama bu kısım da zamanla dolmayacak mı yine de?

Nasıl yani.

8-16-32GB hafızayı neyle dolduracaksınız?

hocam anlatamadım ya:) telefonun dahili hafızası bir şekilde dolmaz mı hiç, program falan yükleyerek değil, cachelerden bilmem nelerden. bu da telefonun kullanım süresi artınca sıkıntı yaratmaz mı?

örneğin, benim dahili hafızada 53mblık yer var şu an. sadece flash player (12mb), 2 tane de widget (toplam 1.9mb) yüklü. peki 180den bu geriye kalan alanı ne kapsıyor, bu alanı kazanamayız mı geri? ayrıca bu 53lük kısım da git gide azalmaz mı telefon kullanıldıkça falan.

bilmiyorum açıklayabildim mi de merak ettim ya kafama takıldı:)

evet bu dahili hafıza benim de canımı sıkmaya başladı..33 mb yer kalmış app2sd programının karta atamadığı çok uygulama var..hepsi dahili bellekte yer işgal ediyor..aslında çok da program yok ama anlamadım ne dolduruyor bu kadar..20. sayfadaki olayı mecbur denemek durumundayız sanırım..
  • Arkadaşlar sanırsam önceki yüklediğiniz programlar kalıntılarından dolayı sitelerdeki film izleme ve ekrandaki flashları açmıyor, tavsiyem fabrika ayarlarına yüklemeniz ve size verdiğim flash player, miren browseri ve skyfire yükleyin, bu tarayıcılardada sorun olacağını sanmıyorum. program yüklerken dikkatli olmanızı öneririm. Bende şu anda 21 oyun 3 tane felanda program yüklü ben artık pek program yükleme taraftarı değilim, iyi bir tecrübe oldu, birde dün akşam arkadaşın cafedeki wifi olan modeme bağlanmadı, sanırsam bu tel ayrımcılık yapıyor, bunu derhal çözmem gerek, ilerde başıma yada başımıza dert olur, bunun çözümünü aramaya koyuluyorum, hd oyun isteğinede az sabredin, sadece gio da çalışan oyunların arşivini upload edip sizlere sunacağım.
  • Hafıza sorununa çözüm buldum ama dosyalar silinmediği için yapacak bişey yok, bütün yüklenen apk dosyaların yedeğini tel kendi çinde saklı tutuyor silmeye kalkışsam izin vermiyor, rootexplorer açın mnt\asec içine bakın anlarsınız.
  • camera pro programi hata veriyo nereden yuklediniz
  • nasıl bir hata veriyor açıklarmısın
  • Arkadaşlar orta tuşu görev yöneticisini açıyor fakat spb shell ve varsayılan launcher açmak için bastığımızda o seçenekleri çıkarmıyor karşıma. spb shelle yükledim denedim o tuşla varsayılan anasayfa ve sbp shell arasında geçiş de yaptım sonra diğerine geçtim yani varsayılana bir ara ve bir daha geçemiyorum spb shel seçeneğine orta tuşuna basınc ao menü seçeneği çıkmıyor artık. Tekrar kurdum yükledim yeniden başlattım v.s ne önerirsiniz? Yani kısacası telin orta tuşuna bir kez bastığımızda hangi launcheri kullanmak istediğimizi belirlediğimiz seçenek çıkar ya o tuşa bir kere basınca hiçbirşey çıkarmıyor karşıma şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valentino_vip -- 5 Mayıs 2011; 9:51:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

Hafıza sorununa çözüm buldum ama dosyalar silinmediği için yapacak bişey yok, bütün yüklenen apk dosyaların yedeğini tel kendi çinde saklı tutuyor silmeye kalkışsam izin vermiyor, rootexplorer açın mnt\asec içine bakın anlarsınız.

e ozaman napacaz telefon hafızası biriktikçe birikecek değilmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

Hafıza sorununa çözüm buldum ama dosyalar silinmediği için yapacak bişey yok, bütün yüklenen apk dosyaların yedeğini tel kendi çinde saklı tutuyor silmeye kalkışsam izin vermiyor, rootexplorer açın mnt\asec içine bakın anlarsınız.

e ozaman napacaz telefon hafızası biriktikçe birikecek değilmi

Programları sildikçe yedeğide siliyor ama root yapmamız gerek sanırsam yoksa dosyalar silinmez
  • Yok mu bir fikir ? Fabrika ayarlarına mı döneyim ?
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.