Şimdi Ara

Apple'dan iPhone'a iki yeni reklam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
6.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5.Nesil iPhone'u Eylül ayında satışa sunacağı iddia edilen Apple, iPhone 4'ün reklamlarına devam ediyor. Yakın zamanda iPhone için " If You Don't Have an iPhone" serisinin ilk iki reklamını yayınlayan Apple, serinin iki yeni reklamını daha yayınladı. "Eğer iPhone'unuz yoksa" cümlesiyle başlayan reklamlarda Apple, iPhone 4'ün yüksek çözünürlük Retina ekranına ve Game Center desteğine değiniyor.

Eğer iPhone'unuz yoksa, telefonlardaki en yüksek çözünürlüklü ekran olan Retina Ekran'ınız da yok demektir. Dolayısıyla filmler olağanüstü değildir, haritalar net değildir, e-mailler detaylı değildir ve anılar bu kadar akılda kalıcı değildir. Evet, eğer iPhone'unuz yoksa, iPhone'unuz yoktur...

Eğer iPhone'unuz yoksa, telefonlardaki en büyük oyun kataloğuna, en sevdiğiniz klasiklerden en popülerlere kadar, sahip değilsiniz demektir. Ve Game Center'ınız yoktur, nerede olurlarsa olsunlar arkadaşlarınızı bulabileceğiniz, onlara oyunlarda meydan okuyabileceğiniz ve karşılıklı oynayabileceğiniz... Evet, eğer iPhone'unuz yoksa, iPhone'unuz yoktur...

• ah kih koh koh diyorum başka bişey demiyorum :)
  • iphone ekranı gerçekten mükemmel.. eğer bunu kötüleyecek biri varsa ya hiç görmemiş demektir yada teknolojiden bihaber demektir. şimdi hayatlarında hiç iphone görmemişler başlarlar atıp tutmaya..
  • sen hiç samsung super amoledi ekran görmedin mi kardeşşş
  • iPhone bir telefon değil bence :) o çok başka birşey tarif edilemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: erci501

ah kih koh koh diyorum başka bişey demiyorum :)

5.yoldaki 4ün reklamını yapıyor.
  • Bence 4 s gbi bise helir ... 5 gelmez

İkincisi

E vet iphone 4 unuz yoksa yoktur varsa mutlaka şarjı yoktur..

Saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone gerçekten harika bir telefon.. açıkcası telefon tabiri bile yanında çok sönük kalıyor. fakat tek rahatsız olduğum konu, sürekli bir yenilikle farklı bir modelinin çıkması. 2g, 3g, 3gs, 4 şimdide 4s ya da 5 gelmesi. biraz kandırılmışlık hissi bırakıyor insan.. yani 4 alıyorsunuz ve 5-6 ay sonra 5'in reklamları dönmeye başlıyor ve üzerine yarı fiyatı kadar fark ödeyip tekrar alıyorsunuz. tek farkı görünümü biraz değişmiş ve birkaç fazladan özellik..
  • OzzyLive teknoloji işi hep böyle ama bi TV alırsın bakarsın LED i çıkmış, CPU alırsın bakarsın intel yeni işlemci çıkarmış eski işlemciler %50 indirimli gelde ağla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzzyLive

iphone gerçekten harika bir telefon.. açıkcası telefon tabiri bile yanında çok sönük kalıyor. fakat tek rahatsız olduğum konu, sürekli bir yenilikle farklı bir modelinin çıkması. 2g, 3g, 3gs, 4 şimdide 4s ya da 5 gelmesi. biraz kandırılmışlık hissi bırakıyor insan.. yani 4 alıyorsunuz ve 5-6 ay sonra 5'in reklamları dönmeye başlıyor ve üzerine yarı fiyatı kadar fark ödeyip tekrar alıyorsunuz. tek farkı görünümü biraz değişmiş ve birkaç fazladan özellik..

bunları söylerken şunu es geçiyorsun; apple'ın sadece 1 adet telefonu mevcut ve yılda sadece 1 kez güncellemeye gidiyor... demek istediğim şu ki diğer üreticiler gibi yılda bilmem kaç tane telefon sürmüyor piyasaya... bu yüzden yılda bir defa güncelleme yapması gayet makul... şikayetçi olanlara da tavsiyem yenisini almayı verirsiniz bir sonraki seneki modeli alırsınız... her yıl değilde 2 yılda 1 telefon değiştirirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: OzzyLive

iphone gerçekten harika bir telefon.. açıkcası telefon tabiri bile yanında çok sönük kalıyor. fakat tek rahatsız olduğum konu, sürekli bir yenilikle farklı bir modelinin çıkması. 2g, 3g, 3gs, 4 şimdide 4s ya da 5 gelmesi. biraz kandırılmışlık hissi bırakıyor insan.. yani 4 alıyorsunuz ve 5-6 ay sonra 5'in reklamları dönmeye başlıyor ve üzerine yarı fiyatı kadar fark ödeyip tekrar alıyorsunuz. tek farkı görünümü biraz değişmiş ve birkaç fazladan özellik..

nokia kullansak ne yapardık acaba
    simdi en azından 1 yıl sonra yenisinin cıkacagını bilerek alıyoruz

• söylediklerinizde haklısınız tabi ki :) ben sadece Apple'ın yaptığı nasıl denir cimrilikten söz ediyorum :) yani 3g telefon yapıyor ve video çekme özelliği yok gibi.. bir sonraki telefonuna video çekme özelliği ekliyor ve piyasaya sürüyor :) biraz kandırma ama el mahkum durumu var burda :) ona değinmek istedim, yoksa iphone'ları kötülemek niyetinde değilim harika telefonlar :)
  • iphonedeki kullanım kolaylıgı ve sizi ona bağlaması diğer telefonlardada olsaydı eminim onlarında şarjı kısa sürede biterdi. iphone eline al masa üstü ve dizüstü pc yi unutun diyorum 96kps 3g ile bile 1mb pc ile neredeyse aynı hızda giriyor net e daha ne olsun helal olsun :) samsung wave kullandım cebimden çıkartmıyordum iphone aldım elimden düsürmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ondercok

Bence 4 s gbi bise helir ... 5 gelmez

İkincisi

Saygilar

Ömür billah şarjı gidecek değil ya oda kul yapısı bir cihaz sadece prestij konuşuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Ne alaka?
  • quote:

İkincisi

Saygilar

böyle zekice yazılmış mesajları çok seviyorum

• quote:

İkincisi

Saygilar

Keşke verebilseydim de 5-10 tane daha yorumuna olumlu yorum verebilseydim
    Bazı yerlerde 4 kasalı iphone çalışma haberleri görüyoruz bende eminim ki iphone 5 henüz gelmeyecek. Büyük ihtimalle tarih tekerrür edip 4S gibi bir sürüm gelecek. Ipad donanımından faydalanıp hızı arttırılmış bir "S" sürümü kesinlikle daha mantıklı.
  • Iphone iyi bir telefon piyasadaki yüksek sınıfının içinde ama şu varki böyle yorumları yapıyorsunuz kendime cok acıyorum niye biliyormusunuz böyle yorumları okudugumda apple in size gercekten para verdigini anlıyorum ve ben o parayı alamadıgım icin kendime acıyom. Telefon kötü demiyoruz ama retina diyorsunuz yaw böyle birşey varsa biri cıksın desin bana? Uydurma resmen diger dokunmatiklerden farkı cözünürlük sadece. Retina yalan ama Super Amoled die birşey var teknoloji sayfalarını okursanız görürsünüz :)
  • Reklamsa reklam,ürünse ürün.Adamlar işi biliyor be hocam !
  • quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Ne alaka?

ellerindeki 4leri biran önce satabilmek için.

birde isme fazla takılmayın 4S olması veya 5 olması bişey değiştirmez.sonuçta 5.nesil.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.