Şimdi Ara

Çizgi-Tagem Ücretsiz PC Eğitimlerine Yenileri Eklendi. Sertifika Programı Açıldı Son Gün 30.01.2016 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
41
Favori
23.915
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • başarılı oömak için %80 üstümü lazım %80 yetiyormu

edit bir daha girdim %90 aldım ama başarı durumu bölgesinde aldığı puan filan yazmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mami_24 -- 11 Temmuz 2012; 22:08:00 >
  • arkadaşlar 2 deneme sınavında %90 aldım ama

resimdeki gibi aldığınız puan ve başarı yok neden acaba

Çizgi-Tagem Ücretsiz PC Eğitimlerine Yenileri Eklendi. Sertifika Programı Açıldı Son Gün 30.01.2016
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami_24

arkadaşlar 2 deneme sınavında %90 aldım ama

Çizgi-Tagem Ücretsiz PC Eğitimlerine Yenileri Eklendi. Sertifika Programı Açıldı Son Gün 30.01.2016

hocam bilgilerinizi iletisim@cizgi-tagem.org adresine gönderin lütfen. Gün içerisinde çözülür.

• sertifikalar artık dayatılıyor mu bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama şu tabloyu gördükten sonra sertifika denen şeye soğudum...

http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=355535941184576&id=115418568529649

ama ne olursa olsun güzel hizmet..eve gidince gözatmak isterim..teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: poet3333

quote:

hocam bilgilerinizi iletisim@cizgi-tagem.org adresine gönderin lütfen. Gün içerisinde çözülür.

iletişim derken ad tc adres
    yazdım ve sorunumu belirten bir mail attım düzelir insllah

• takip
  • quote:

quote:

quote:

e-kampüs kullanıcı bilgilerinizi gönderdiyseniz sorun gün içinde çözülecektir..

• quote:

quote:

quote:

quote:

e-kampüs kullanıcı bilgilerinizi gönderdiyseniz sorun gün içinde çözülecektir..

göndersim hocam teşekkürler

• siteye üye oldum ama yaklaşık bir saattir aktivasyon mailim gelmedi.
    edit: mail geldi, office 2010 veya 2007 eğitimi almak istiyorum ama nerden başvuruldugunu bulamadım bir türlü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VictorMature -- 9 Ağustos 2012; 10:01:25 >
  • Bu konuyu açan arkadaşımada çizgi elektroniğede teşekkürler.Bugün amatör biri olarak ps cs5 eğitimlerine başlayacagm inş
  • mesajım dursun
  • arkadaşlar ben eğitimleri açamıyorum siyah bi ekran var acaba bittimi bu uygulama yardımcı olurmusunuz
  • mükemmel konu çok işime yaradı teşekkürler
  • Arkadaşlar çok önemli benim için bu soracağımın cevabı?

Milli eğitim bakanlığı onaylı mı sertifikalar?
  • evet sertifikalar bakanlık onaylı mı acaba?
  • sertifika olayı bitmiş arkadaşlar arayıp sordum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

Arkadaşlar çok önemli benim için bu soracağımın cevabı?

Milli eğitim bakanlığı onaylı mı sertifikalar?

Değil. Zamanında ben 4-5 sertifika almıştım Çizgi-Tagem den. Bildiğin sertifika. M.E.B. onaylı değil yanılmıyorsam.

Buda siteden alıntı:

quote:

MEB Onaylı Sertifika Belgesi

Tübider ve Tübisad'ın MEB Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü ile 18 Mart tarihinde yaptığı protokol gereği hazırlanacak sertifika programları Çizgi-Tagem'in burada sunduğu sanal eğitimleri, sınıf içi pratik dersleri, online seminerleri ve sertifika sınavını içermektedir. Ancak MEB ile yönerge (uygulama planı) üzerine çalışmalar sonlandırılamamıştır. Olumlu/olumsuz herhangi bir gelişme netleştiğinde sizlere ayrıca duyurulacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirimr -- 14 Eylül 2012; 18:07:27 >

• Niyazi Saral beyefendi çok harika bir insan, kesinlikle çok farklı. Yıllar önce benim Asus anakart ile sıkıntım olmuştu, ben böyle bir müşteri memnuniyeti görmedim, kendi zarar verdiğim anakartı garantiden değiştirdiler, bir de üzerine 2 yıllık garantiyi 3 yıla çıkardılar

Sırf bu yüzden değil tabii ki , beyefendiliğiyle, bana karşı takındığı tavırla, onu geçtim şu yaptıkları eğitim hareketiyle , nasıl bir vizyon sahibi olduğunu görüyorsunuz işte...

Eğitimlere baktım , visual studio eğitimine katılacağım , CATIA eğitimi de olsa çok iyi olurmuş
  • Haber veren arkadaşa çok teşekür ederim...
  • Niyazi Saral baba adamdır gözü tok adamdır kısaca adam gibi adamdır
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.