Şimdi Ara

Çizgi-Tagem Ücretsiz PC Eğitimlerine Yenileri Eklendi. Sertifika Programı Açıldı Son Gün 30.01.2016 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
41
Favori
23.916
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

tamamen ücretsiz. sitede sağ üst köşeden e-kampüs kaydı yapıp istediğin eğitiimi alabilirsin. eğitim de sınavlar da ücretsiz. tam anlamıyla sosyal sorumluluk prtojesi hem de teşvik amacıyla hediyeler de veriliyor. dersleri indiredebilirsin..
  • çok iyi
  • Akşam eve gidince göz atacağım, faydalı bir olaya benziyor.
  • mükemmel bir hizmet Çizgi TAGEM'e itina ile teşekkürler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: frequentflier

mükemmel bir hizmet Çizgi TAGEM'e itina ile teşekkürler....

Itina ile tesekkurler lafini da senden duymus olduk .)
  • Bu sertifikayı almamın bana ne gibi faydaları olur?Nerelerde kullanabilirim?
  • arkadaşlar bu mıcrosoft 2007 egıtıme katılanlara hala chıp abonelıgı verılıyor mu devam mı bu kampanya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

arkadaşlar bu mıcrosoft 2007 egıtıme katılanlara hala chıp abonelıgı verılıyor mu devam mı bu kampanya?

Uzaktan Eğitim Sistemimizde Başarılı Olun.Ücretsiz 1 Yıllık Chip Dergisi Aboneliği Kazanın

http://forum.donanimhaber.com/m_54959041/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

şimdi iyi güzel hoş da bir şeyi farkettim.

http://www.cizgi-tagem.org/e-kampus/education.aspx?key=3dsmax2011

3dsMAX 2011 eğitim videosu "LYNDA 3ds Max 2011 Essential Training" dersleriyle birebir aynı.

http://www.lynda.com/3ds-Max-2011-tutorials/essential-training/62640-2.html

Örneklerine kadar aynı.
    Tek farkı güzel bir Türkçe yanında insanı rahatsız eden tuhaf bir ingilizce telaffuzu ile anlatılması.

Şimdi bu ne kadar etik bilemiyorum.
    Dersi hazırlayan Özkan MISIRLI en azından bilgi kısmına referans olarak bunu belirmeliydi.

Tamam bedava, sosyal sorumluluk vs ama bunu büyük şirketlerin yapmaması gerekir diye düşünüyorum.
    En azından gavurun çizdiği dolabın aynısını çizdirmek zorunda değillerdi, max'te modelleme anlatmanın sonsuz yolu vardır.

ingilizce beni de cok rahatsiz ediyor, ingilizce telaffuzu en bastan ogreniyorum....

• bu sertifikalarin gecerliligini merak ediyorum ben de... bir de sertifikalarin eve gonderimi bitmis diye bir sey duydum oyle bir sey var mi acaba? tesekkurlerimi de sunmak istiyorum bu arada cok yararli calismalar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain89

bu sertifikalarin gecerliligini merak ediyorum ben de... bir de sertifikalarin eve gonderimi bitmis diye bir sey duydum oyle bir sey var mi acaba? tesekkurlerimi de sunmak istiyorum bu arada cok yararli calismalar....

hocam sistemden yüksek çözünürlüklü çıktısını alabiliyorsun. sertifikaların geçerliliği katılım anlamında. ama en büyük faydası size.

sistem %80 başarı sağlayınca size sertifika veriyor. bu durumda siz o eğitimi başarı ile tamamlamış ve öğrenmiş oluyorsunuz. CV nize göğsünüzü gere gere ben bu eğitime katıldım diyebilirsiniz..
  • sertifikaların MEB de geçerliliği var mı?

10 kişi sormuş, ben de 11. olayım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyi - peki

sertifikaların MEB de geçerliliği var mı?

HOcam sertifikalar MEB onaylı değil.

sistemden yüksek çözünürlüklü çıktısını alabiliyorsun. sertifikaların geçerliliği katılım anlamında. ama en büyük faydası size.

sistem %80 başarı sağlayınca size sertifika veriyor. bu durumda siz o eğitimi başarı ile tamamlamış ve öğrenmiş oluyorsunuz. CV nize göğsünüzü gere gere ben bu eğitime katıldım diyebilirsiniz..
  • mesajım bulunsun
  • Şuanda katılabiliyormuyuz ? güncelmi hala ben denedim ama nerden katılım yapılıyo bulamadım ?
  • faydalı bence
  • TAKIP
  • quote:

Orijinalden alıntı: poet3333

quote:

Orijinalden alıntı: iyi - peki

sertifikaların MEB de geçerliliği var mı?

HOcam sertifikalar MEB onaylı değil.

sistemden yüksek çözünürlüklü çıktısını alabiliyorsun. sertifikaların geçerliliği katılım anlamında. ama en büyük faydası size.

cvp için teşekkürler.

• Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

Şuanda katılabiliyormuyuz ? güncelmi hala ben denedim ama nerden katılım yapılıyo bulamadım ?

hocam eğitimler sürekli güncelleniyor..

http://www.cizgi-tagem.org/

sağ üst köşeden e kampüs kaydı yaptırıp ücretsiz tüm eğitimleri izleyebilir hatta bilgisayarınıza ek kaynaklar bölümünden indirebilirsiniz de.

Office 2007 - Office 2010 - Evde Kişisel Bilgisayar Kurulumu - Evde Ağ Bağlantısı - Adobe Photoshop CS5 - Illustrator CS5 - InDesign CS5 - Acrobat 10 - Fireworks CS5 - Dreamweaver CS5 - Flash CS5 - Joomla 1.6 - Captivate 5 - Autocad 2011 - 3ds Max 2011 - MySql Veri Tabanı ve PHP Temelleri - Visual Studio 2010 Temelleri ve daha birçok eğitimi internet üzerinden online takip edebilir, sınavlara girebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.