Şimdi Ara

Telefunken TLF 250-350 navigasyon cihazları (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.400
Cevap
24
Favori
317.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: liberty_15

bende biraz önce güncelledi naviextra dan. ama zor oldu önce baya bi hata verdi.ama sürekli yenile dedim en sonunda tümünü güncelledi.

arkadaşlar bende 350 modeli var bataryası bitik.buna nasıl batarya uydurabilirim?

Sinbo'yu aradınız mı? Yedek batarya olabilir. Yukarda telefonunu vermiştim.
  • Telefunken TLF-250 navigasyon cihazımı güncelleme alamadığı için Sinbo'ya gönderdim.

Ancak Sinbo'ya ulaşmak oldukça zahmetli oluyor. Benimle ilgilenecek birine ulaşmak sorun oldu.

444 66 86'yı hiç demeyin. Oradakiler ezbere konuşuyorlar.

0212 - 422 94 94 (Dahili 1139) arayınca haftalarca kimse telefonu açmadı. Daha sonra başka ve tesadüf eseri bir yolla birilerine ulaştım ve mesajımı ileteceklerini söylediler. Birkaç saat sonra aradılar ve cihaz üzerinde işlem yaptırdılar. Bu işlemlerden sonuç alamayınca seri numaramı sordular. Muhtemelen Naviextras'ın kendi güncellemelerinde bir sorun olmuş, 444 66 86'yı arayıp kayıt açtırın ve cihazı bize gönderin dediler.

444 66 86'yı arayınca telefondaki şahıs bana kutu ve fatura sordu. Yok deyince kabul etmedi. Ben durumu anlatmaya çalışıyorum, o lafımı kesiyor. En sonunda tepem attı; Bi' susun da durumu anlatayım dedim, sustu. Ben bu cihazı ömür boyu harita güncellemesi için aldım, ömür boyu kutu ve fatura mı saklayacağım. Benim sorunum güncelleme alamamak, cihazla ilgili problemim yok dedim. Beni biraz bekletti, birileriyle görüştü ondan sonra kaydı açtı da öyle gönderebildim.

• Arkadaşlar, bir önceki mesajımda bahsettiğim gibi Sinbo'ya gönderdiğim cihazım bugün kargoyla teslim edildi.

Bana söylenene göre bundan böyle harita güncellemesi almaya devam edeceğim.

Cihaza Türkiye 2014.10 haritası yüklenmiş. Ben gönderdiğimde Türkiye 2013.03 haritası vardı.

2014.10 güncel harita mıdır?
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Geçmiş olsun. Harita Güncellemenizi yapın.
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam,

Cihazı Naviextras Toolbox'a bağladığımda cihazın güncel olduğu yazıyor.

Türkiye 2014.10 haritasından sonra başka harita yayınlandı mı?
    Hayır yayınlanmadı. Bilgi için :http://www.basarsoft.com.tr/harita-kapsami/
    Tamamdır o zaman hocam. Güncelleme yok demesi normaldir. Kendileri yapıp göndermişler.

Şimdi asıl önemlisi bundan sonra güncelleme alıp/almayacağı, alırsa da ne kadar süre alacağıdır.

Bilgilendirme için teşekkürler.
    Şimdi 2015.03 veya 2015.04 güncellemesi yayınlanacak. Tahminim Nisan sonu veya Mayıs olur. Dilerim daha erkene alırlar. O güncellemeyi almanız gerekli anlatılan senaryoya göre.

Keyifli seyahatler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Evet hocam öyle olması gerekiyor.

Artık olursa olur; olmazsa da yaza doğru ya yeni cihaz ya da telefon için Google Play'den Başarsoft Navigation Turkey uygulamasını alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 14 Mart 2015; 16:30:40 >
  • arkadaşlar Tlf-350 model navi cihazımı satılığa çıkardım, ankara içi elden 75 liraya verebilirim.

cihazın pili pek dayanıklı değil, yolda bırakmıyor ama yine de harici şarj taşımak veya arabanın güç çıkışına bağlamak gerekiyor. yeni batarya 20 lira civarıymış isteyen yeniler tabi ki.
    kutusu ve faturası da duruyor elbette. son güncellemeyi de yaptım, güncelleme sıkıntımız yok :)
  • Telefunken TLF 250-350 navigasyon cihazları konusunu 28 Mart 2011 tarihinde açmışız...

Yani bu cihazla tamı tamına 4 yılı devirmiş 5. yıla girmişiz...

Benim cihazda batarya zayıflaması dışında hiç bir problem yok... Ama zaten cihazı sadece araç içinde kullandığım için batarya zayıflığı da pek sorun yaratmıyor...

Harita güncellemesi aldığı sürece ben TLF 350 kullanmaya devam edeceğim...
  • aynen kardeşim bende yıllardır kullanıyorum ölmüş bir navigasyon dan pilini söküp taktım canlandı yalnız ekranının sol tarafında soluklaşıp açılma oluyor uygun ekranda buldukmu tamamen yenileriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dammak

Telefunken TLF 250-350 navigasyon cihazları konusunu 28 Mart 2011 tarihinde açmışız...

Yani bu cihazla tamı tamına 4 yılı devirmiş 5. yıla girmişiz...

Benim cihazda batarya zayıflaması dışında hiç bir problem yok... Ama zaten cihazı sadece araç içinde kullandığım için batarya zayıflığı da pek sorun yaratmıyor...

Harita güncellemesi aldığı sürece ben TLF 350 kullanmaya devam edeceğim...

Harita güncellemesi hala sorunsuz. Kullanmaya devam ediyorum. Bataryası öldü, 20 sn dayanıyor. :) Efsaneye devam.

• Telefunken TLF 350 navigasyon cihazımın Bataryası bitti

Bataryayı yenilemek istiyorum. Acaba Bu bataryanın yenisini nereden bulabilirim , yada uygun olabilecek bir batarya önerebilir misiniz?
    Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmettr

Telefunken TLF 350 navigasyon cihazımın Bataryası bitti

Bataryayı yenilemek istiyorum. Acaba Bu bataryanın yenisini nereden bulabilirim , yada uygun olabilecek bir batarya önerebilir misiniz?
    Saygılarımla

Sayfanın en başında aynı soru var.
  • Benim cihazında pili bitik ama Başarsoft 2015.03 Haritası güncel...
  • TELEFUNKEN İÇİN 2015 Q1 GÜNCELLEMESİ ARTIK MEVCUT
  • chatin_62 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle ilginize teşekkürler

Benim sorunum navigasyonun açılmaması değil. Çalışması gayet normal herşey yolunda fakat güncelleme alamıyorum.

Ankarada oturuyorum en son güncelleme 2012 yılında.O günden bugüne Ankara çok değişti haliyle navigasyon beni çok yanıltıyor. Çözüm için yardım bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnytgms

Öncelikle ilginize teşekkürler

Benim sorunum navigasyonun açılmaması değil. Çalışması gayet normal herşey yolunda fakat güncelleme alamıyorum.

Ankarada oturuyorum en son güncelleme 2012 yılında.O günden bugüne Ankara çok değişti haliyle navigasyon beni çok yanıltıyor. Çözüm için yardım bekliyorum

Yukarıda verdiğim telefonu arayın. Çok yardımcı oluyorlar.

"Niye hemen oraya yönlendiriyorsunuz, bir cevap yazsanız ne olur" diye kızmayın sakın. Benim adımı verdiğiniz için cevap yazmak zorunda kaldım. Ben bu konuya arkadaşımın cihazı için müdahil olmuştum. Cihazı sadece 1 kere elime aldım. Sorununu halledince buraya da yazdım. Haliyle cihaz hakkında herhangi bir bilgim yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dammak

Benim cihazında pili bitik ama Başarsoft 2015.03 Haritası güncel...

Benim cihazın pili intihar etti, bittiği yetmiyormuş gibi şişti arka kapağı kastırdı. Bende ameliyata alıp pilden kurtuldum. Cihaz direkt olarak güç alıp kesilince çalışıyor, gittiği yere kadar.

Cihazın bataryasını nasıl temin edebilirim arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 10 Haziran 2015; 21:50:30 >
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.